Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Kuty płot
Autor Wiadomość
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-06-20, 21:57   

Yvvone napisał/a:
http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=24941 Nie jestem pewna czy o to chodzi, ale proszę. :roll:


Właśnie o TEN biega...dzięki! :)
Hmm - dlaczego moja "szukajka" go nie znalazła?

No ale...
"Ani du du ani chu chu" w temacie - umarł i pogrzebion?
Przeszedł reinkarnację i powrócił do pierwotnej postaci jako ruda żelaza? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-06-20, 21:58   

oldstaszek, o to się nie bój, nie usuwam niewygodnych tematów.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-20, 22:02   

Osobiście, jeśli potrzebuję znaleźć jakiś temat na forum, wpisuję w wujka gugla * "to co mnie interesuje" +forumbrzeg * i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. :)
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-06-20, 22:04   

yasiu napisał/a:
oldstaszek, o to się nie bój, nie usuwam niewygodnych tematów.


Jedno czego się boję to to że mogę nie dać rady w "sportach wieczornych/nocnych".. :(

Prośba - da się włączyć w jeden temat?
Jest pewna sekwencja postów i nasuwające się wnioski a są one dla nas(wyborców) co najmniej zastanawiające... :roll:
0 UP 0 DOWN
 
GNOM 
ROMEK



Wiek: 49
Dołączył: 01 Lip 2010

UP 696 / UP 75



Wysłany: 2011-06-21, 17:15   

W tej sprawie jak już pisałem nie dostałem żadnej odpowiedzi. W urzędzie miasta stwierdzono że z tym do starostwa, tam zaś odesłano mnie do urzędu miasta.

AHA Nie mogę już wejść na teren AGROMETU, więc nie wiem czy płot nadal się tam znajduje, ale jak mnie poinformował jeden z pracowników tejże firmy – tam gdzie przedtem leżał nic już nie ma. Więc albo zmienił już właściciela albo miejsce leżenia.

Może Bartek T. coś wskóra w tej sprawie.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-06-23, 11:58   

Tematy scaliłem i piszę zapytania do UM i Starostwa.

edit:
Pisma napisane. Jutro wędrują do UM i Starostwa.
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-23, 14:15   

GNOM napisał/a:
AHA Nie mogę już wejść na teren AGROMETU, więc nie wiem czy płot nadal się tam znajduje, ale jak mnie poinformował jeden z pracowników tejże firmy – tam gdzie przedtem leżał nic już nie ma. Więc albo zmienił już właściciela albo miejsce leżenia.

Wczoraj kilka razy obszedłem teren Agrometu w poszukiwaniu miejsca składowania tego ogrodzenia. Nie znalazłem nic, co by nawet przypominało kuty płot, więc sądzę, że już go nie ma na terenie zakładu, lub został schowany w jakimś magazynie.
Pozdrawiam
ZiPi
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-06-24, 07:52   

zipi napisał/a:
GNOM napisał/a:
AHA Nie mogę już wejść na teren AGROMETU, więc nie wiem czy płot nadal się tam znajduje, ale jak mnie poinformował jeden z pracowników tejże firmy – tam gdzie przedtem leżał nic już nie ma. Więc albo zmienił już właściciela albo miejsce leżenia.

Wczoraj kilka razy obszedłem teren Agrometu w poszukiwaniu miejsca składowania tego ogrodzenia. Nie znalazłem nic, co by nawet przypominało kuty płot, więc sądzę, że już go nie ma na terenie zakładu, lub został schowany w jakimś magazynie.
Pozdrawiam
ZiPi


Mamy "dymokrację" - mamy!
Płot się usamodzielnił i poszedł sobie a może nawet i wyjechał gdzieś w UE "za chlebkiem"... :o
0 UP 0 DOWN
 
Troupes de Marine 


Wiek: 45
Dołączył: 11 Sty 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-07-09, 02:06   

Co do temetu dyskusji tzn. płotu, to jeszcze pare miesięcy temu leżał złożony po lewej stronie (przy płocie) od wjazdu na teren zakładu - Agromet, od strony ulicy fabrycznej
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-07-26, 13:05   

yasiu napisał/a:
Tematy scaliłem i piszę zapytania do UM i Starostwa.

edit:
Pisma napisane. Jutro wędrują do UM i Starostwa.


HM...nawet echa niema. :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2011-08-05, 10:37   

delikatnie mówiąc złodziejstwo w biały dzień :P - i tak powoli powoli sprząta się nasze miasto, powiat, kraj - :(
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-10-06, 21:07   

Ironman napisał/a:
delikatnie mówiąc złodziejstwo w biały dzień :P - i tak powoli powoli sprząta się nasze miasto, powiat, kraj - :(

Przywracam temat do życia lub(co bardziej prawdopodobne) do rzyci. :evil:

Jako że i czas ku temu odpowiedni - wyborny. :idea:

Gdzie są ci nasi "Prawi i Sprawiedliwi" co sprawują władzę - zero odpowiedzi i granie na czas?

Ktoś dał "czas" aby rdza "zjadła" pytanie?
Płot dzielił powiat od miasta i miasto od powiatu - i od tych organów władzy jakieś odpowiedzi powinny być udzielone.
Mylę się? :?:

Były odpowiedzi? :?:
Ktoś coś wie? :?:
0 UP 0 DOWN
 
Barton Fink 



Wiek: 113
Dołączył: 24 Sty 2009

UP 22 / UP 9



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-10-07, 03:02   

Walka z wiatrakami z tego co widać, nikt nie jest w stanie udzielić odpowiedzi zrzucając to brzemię byle dalej od siebie. Jeżeli sprawa byłaby całkowicie klarowna i jasna to tego typu zagrywki nie miały by miejsca, jak jednak widać coś jest na rzeczy. Płot się nie rozpłynął w czasoprzestrzeni i są na pewno osoby, które wiedzą "dokąd poszedł" zaraz po zdemontowaniu (nie uwzględniając leżakowania i dojrzewania we wspomnianym tu Agromecie) Nastąpiła pewnie konsternacja ogromna wśród wiedzących że ktokolwiek o niego zapyta bo niby po co...(?) A tu pojawił się jakiś GNOM i zadaje ni stąd ni zowąd pytanie, które według ich przekonania mogło by się pojawić prawdopodobnie jak wygrana 6stka w Lotto a jednak pojawiło się... Myślą teraz co z tym fantem zrobić, jak rozegrać żeby ucichło bo pewnie ludzie sobie pogadają a potem rozpłynie się po kościach, przecież nikt nie miał o to pytać ! Czas leci a "oni" myślą.... No i pewnie coś wymyślą... (chyba że ucichnie i nie trzeba będzie odpowiadać)
Kolesie kolesi, Rączka rączke myje, Mordo ty moja.... :)
Ostatnio zmieniony przez Barton Fink 2011-10-07, 03:06, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2011-10-07, 05:22   

Jak widać nikt nie kwapi się aby wyjaśnić całą sprawę.W tej sytuacji w celu merytorycznego jej wyjaśnienia można złożyć do prokuraury zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestepstwa .Jeżeli coś będzie na rzeczy ,zostanie wszczęte dochodzenie ,jeżeli nie skończy się wydaniem postanowienia o odmowie wszczęcia dochodzenia.Jest jednak nieco mało danych potrzebnych do zawiadomienia.Brak informacji czy rzeczywiście płot był kuty,jaką przedstawiał wartość.
Zgodnie z art.304par.1kpk. każdy, kto dowiedział się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym fakcie prokuratora lub policję. To oznacza, że nie tylko pokrzywdzony lub bezpośredni świadek przestępstwa, ale każda osoba dysponująca informacjami na temat popełnienia przestępstwa powinna zawiadomić o tym organy ścigania.
Szkoda ,że odpowiednie instytucje nie udzieliły odpowiedzi w przedmiotowym temacie,bowiem w przypadku „legalności ulotnienia się płotu”organa powołane do ścigania mogą niepotrzebnie stracić cenny czas.
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 63
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-10-13, 20:16   

GNOM napisał/a:
złorzę do sekretariatu

złusz jeszcze może podanie o przyjęcie do szkoły podstawowej, hehe
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kuty, plot


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu