Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Dziury w Brzegu!!! Skandal...
Autor Wiadomość
Partyzant 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Lut 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-21, 22:33   Dziury w Brzegu!!! Skandal...

Witam!!! Wiosna coraz bardziej dojrzewa , a dziury jak były tak są, zapraszam jak rok temu do pstrykania fotek z dziurami na ulicach, wtedy pomogło może teraz też. Ja podam kilka ulic gdzie problem występuje: ul. Ofiar Katynia głównie środkowy odcinek, ale praktycznie na całej długości, ul. Krzyszowica aż w stronę Młyna!!! Skandl, na Krzyszowica widziałem jak jeden właściciel samochodu marki skoda rozwalił sobie zawieszenie na jednej z dziur i miał problem.
P.S. Do władz miasta prosił bym by wreście coś postanowiono z ul. Reja , sąd sądem , ale już po tej drodze nie powinno się jeździć, można zlecić wykonanie naprawy komu innemu , a po wygranym procesie obciążyć kosztami pierwszego wykonawce, najlepiej nie było ruszać starej porządnej kostki :twisted: :-P
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-21, 22:40   

ubytki ubytkami, ja w wolnym czasie zrobie zdjecia miejsc w których w najbliższym lub odlejszym czasie na pewno pojawią sie ubytki... z powodu położenia warstwy asfaltu grubości placka naleśnikowego i wszystko sie wykrusza. najlepszy przykład Piastowska, Chrobrego gdzie jest stosunkowo nowy asfalt a są miejsca bardzo chropowate które sie wykruszą. Ciekaw jestem kto za to zapłaci? czy oszczędny wykonawca czy MY.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2010-04-21, 22:45   

ostatnio byłam świadkiem jak na ul robotniczej i partyzantów wycinali dziury aby je później zalać asfaltem, albo czymś asfaltopodobnym, jak się nie mylę w zeszłym roku robili partyzantów i widać jaka fuszerka ze juz po roku sa dziury.. robotnicy inteligentnie nawet nie oznaczyli ze sa wyrwy bo po co. az się pofatygowałam otworzyć okno i im powiedziałam ze zamiast łatać zaczęli by porządnie kłaść asfalt...
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2010-04-21, 22:46   

To prawda, to co się dzieje na ulicach brzegu to skandal dziura na dziurze dziurą pogania, mało która ulica jest naprawdę w dobrym stanie, drogi dojazdowe do miasta też są w opłakanym stanie i jedyne co zrobili drogowcy to postawili znak ograniczenie predkość do 30, niedługo postawią znak "zostaw auto w domu idź piechotą" bo po co wziąć się za naprawę dróg taniej postawić znak :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-22, 19:06   

a ja zauważyłem że w pewnych miejscach w Brzegu w miejscach gdzie wstepują dziury są one zaznaczone pomarańczowym spray'em :) to pewnie znak że w najbliższym czasie będa one łatane :) przykładem takiej ulicy jest ulica 1-go Maja przy skrzyżowaniu i Slowackiego od strony skrzyżowania :) w tych miejscach gdzie sa najwieksze dziury są one zaznaczone
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-04-22, 19:18   

Lukasz10_2004 napisał/a:
w tych miejscach gdzie sa najwieksze dziury są one zaznaczone


kpisz chyba

2 wyjazd na slowackiego po lewej stronie dziura wycięta byly barierki ale jakiś inteligent zabrał... KPINA ( dziura byla jeszcze w tamtym tyg teraz jestem na 'obczyźnie " takze nie wiem jak to wyglada
0 UP 0 DOWN
 
MakakRepArt 



Wiek: 29
Dołączył: 20 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-04-22, 19:18   

dziś na ul.poprzecznej były jakieś robótki.. ciekawe co z tego będzie..
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-22, 19:19   

cuda się dzieją wielkie na ul. Grobli i na kawałku ul. Konopnickiej od skrzyżowania z Topolową aż do Włościańskiej. te dziury jakoś najbardziej zapadły mi w pamięć. krzywda dla zawieszenia :(

nie rozumiem też wczorajszej strategii łatania dziur na ul. Jana Pawła. robotnicy najpierw powycinali spore kawałki asfaltu na całej ulicy, a potem powolutku, jedna po drugiej, łatali. droga była przejezdna, ale każdy kierowca był skazany na jazdę po tych wyciętych wąwozach, których w większości nie sposób ominąć. jakby nie można było wyciąć, od razu załatać i lecieć dalej krok po kroku...?
0 UP 0 DOWN
 
Cinek 
Boberek. :]



Wiek: 33
Dołączył: 31 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-22, 19:24   

na Jana Pawła łątanie dziur w pełni prac ;/ jak napisał Zalev na całej dlugości ulicy powycinane dziury, trzeba porządnie zwolnić,żeby nie uszkodzić auta. Natomiast robotnicy spokojnie łatają kilka dziur na wysokości wyjazdu z parku - w tym miejscu był dzisiaj ruch wahadłowy.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2010-04-22, 19:26   

zalev napisał/a:
jakby nie można było wyciąć, od razu załatać i lecieć dalej krok po kroku...?


a wziąłeś pod uwagę, że asfalt musi być gorący? :D i każde takie wycinanie powoduje, że on stygnie i spada czas jego użyteczności oraz jakoś połączenia? :>
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-04-22, 20:16   

Adamek napisał/a:
to co się dzieje na ulicach brzegu to skandal dziura na dziurze dziurą pogania


Proponuję przejechać się w Grodkowie ulicą Wrocławską (?) od ronda w stronę Nysy...

tam to dopiero jest sajgon.
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2010-04-22, 21:11   

Na szczęście dawno nie musiałem jechać do Nysy ale wiem doskonale co tam sie dzieję, temat jednak dotyczy Brzegu i tego co się tutaj dzieje.
0 UP 0 DOWN
 
Pabloss 
Audi A3



Wiek: 32
Dołączył: 18 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-22, 21:20   

Jeśli chodzi o dziury na ul. Slowackiego to jak kolega wspomnial powyzej to byla tam dziura oznaczona kratkami, lecz kratki ostaly zdiete, asfalt na odcinku metra kwadratowego zdieto i wysypano szutrem...
Na tej ulicy jest jeszcze dziura kolo wjazdu na ul. Struga ktora jest tylko oznaczona sprayem, ale tak dla wiadomosci kierowcow to spray nie oznacza "dziurko juz niedlugo cie zalatamy" tylko "kierowco looknij dokladnie na jezdnie bo urwiesz sobie zawieszenie" Ta dziura nie jest taka spora lecz jednak warto uwazac bo wieksza predkosc i felga pogięta.

Jest jeszcze dosyc niepokojąca sprawa na ul. Górnośląskiej, no niby osiedlowa uliczka, ale dosyc czesto uzywana przez mieszkancow osiedla. Dokladnie są tam 3 dzury z tego 2 oznaczone. Maja one jakos 0,5m glębokosci. Juz ladne 2 czy 3 miesiace sa tam, dosyc niebezpieczne bo one zostaly podmyte woda ktora zostala ze stopionego śniegu...No ale to chyba tyle co do tych dziur, mniejmy nadzieje ze Ktos sie tym zjamnie :D
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-04-22, 21:38   

Najdziwniejsze jest to, że łatali już w tym roku Poprzeczną. Zostawili wtedy 2 największe dziury. Kawałek dalej na skrzyżowaniu z Makarskiego jest zapadnięta studzienka, od xxxx lat już.
0 UP 0 DOWN
 
wojtas1107 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Mar 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-04-23, 11:36   witam

nie rozumiem waszego zdziwienia remontem ul. Poprzecznej :) przecież tam mieszka nasz Pan Burmistrz
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, dziury, skandal...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu