Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Paweł Kukiz zdał egzamin... na prawo jazdy
Autor Wiadomość
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-02-20, 01:36   

chmurkolistna napisał/a:
Latarnik napisał/a:
powiedział co sądzi o polskich drogach

Cóż, akurat prawdę powiedział. :x


i bardzo dobrze, Kukiz z tego co widzę to prosto z mostu mówi. Kukiz the best
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-02-20, 02:07   

Latarnik napisał/a:
Jak by byle jaki człowiek by stracił prawko to każdy miał by to w dupie, a gwiazda taka jak Kukiz stracił i zrobił od nowa prawko to już wielkie halo bo zdał za 1 i powiedział co sądzi o polskich drogach to już się wypowiadają nie wiem po co na ten temat ludzie. Zdał i wszystko temat powinni zamknąć moderatorzy i tyle na temat.

Jesli prawo jazdy stracilby byle jaki czlowiek, to z duzym prawdopodobienstwem bylby wytykany palcami przez ludzi (w nieco gorszej wersji - obgadywanoby go za plecami).
W tym artykule Kukiz znajduje poklask, bo powiedzial prawde, ktora "wszyscy znamy"?

chmurkolistna napisał/a:
Eeee...cnotę to chyba nie. Zwyczajnie jak osobę uznajemy za sympatyczną to jesteśmy w stanie więcej jej wybaczyć - więcej błędów itd.

Oczywiscie, znam doskonale ten mechanizm ludzkiej natury, ale czy to jest dobre i czy tylko przez powszechnosc wystepowania ma mi sie to podobac?

Nie uwazam, zeby ten temat nalezalo zamykac. Wrecz przeciwnie.
Zastanawia mnie tez to, a odnosze takie wrazenie czytajac posty w tym watku, ze poprzez ruszenie tematu i krytyke to ja staje sie tym "zlym".

Moim zdaniem warto porozmawiac, dlaczego ludziom znanym (co ciekawe najczesciej tylko z mediow) pozwalamy, usprawiedliwiajac ich, na znacznie wiecej niz innym?

I moze dla wyjasnienia: Ja staram sie jezdzic zgodnie z przepisami. Oczywiscie zdarza sie, ze przypadkowo popelnie blad, ale na pewno unikam swiadomego lamania przepisow. Natomiast nagminne przekraczanie predkosci dla mnie jest wlasnie swiadomym lamaniem prawa.
Kukiza sam takze lubie i w tym przypadku nie do niego mam pretensje, a do autora artykulu. Byc moze z powodu sympatii dla piosenkarza zapomnial o tym, ze dziennikarza obowiazuje pewna etyka. Choc tak z reka na sercu - oczywiscie jest znacznie wiecej i znacznie bardziej drastycznych przykladow nieetycznych artykulow, tutaj autorowi obrywa sie, bo sie napatoczyl ;-D
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2011-02-20, 09:29   

Skoro temat Kukiza wywołano,to mamy kandydata na Posła.Zastanawiam się jednak z jakiej opcji politycznej.Parę latek temu Kukizowi było chyba bliżej do PO.Obecnie nie wiem , chyba nie Palikot.
Gdyby wystartował ,to z pewnościa wykasowałby wszystkich brzeskich kandydatów,a chłop niegłupi, co niejednokrotnie pokazał w różnych wywiadach ,a polityka mu nie obca.
Brzeg szuka, a kandydat blisko-Łosiów.
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-02-20, 09:58   

Ale czy Kukizowi by się chciało bawić się w Polityka ? Co będzie miał do powiedzenia to i tak powie :)
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2011-02-20, 14:05   

A. Mason jestem z Toba :) Po co w ogole ten artykul? O czym on traktuje? Nie widze sensu.
Nie zauwazylem tez, aby ktos z forumowiczow obrazil go. Wrecz przeciwnie, uwazam, ze to czy oblal, zdal, czy pojechal na egzamin w jeansach, albo czy zostal w domu to jego prywatna sprawa i nic nam do tego. Po co nam to wiedziec?
Zwlaszcza, ze jak napisal Mason, bohater artykulu przedstawiony jest troche w roli ofiary, co nie powinno miec miejsca, bo za cos mu te prawo jazdy odebrano.

Pozwole sobie odniesc sie do stwierdzenia, ze zly stan drog powoduje, ze tracimy czas, a potem pedzac probujemy go nadrobic. Nie zgadzam sie z tym. Jestem przekonany, ze 99% piratow szalaloby jeszcze bardziej na dobrych drogach.
Wtedy zaczyna obowiazywac zasada: "Fajna droga, w dobrym stanie, to jest gdzie "przycisnac"". Tyle w temacie.
Zebym nie zostal zle zrozumiany; stan drog w Polsce - tragedia, ale nie usprawiedliwia to piractwa drogowego.
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2011-02-23, 10:42   

Platforma Obywatelska nie może stracić Mellera,Kazika czy Kukiza o czym informuje Sławomir Nitraz-poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia PO./wiadomości onet.pl/
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: egzamin..., jazdy, kukiz, na, pawel, prawo, zdal


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu