Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2011-03-17, 15:43
Ibiza po raz kolejny
Autor Wiadomość
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 15:54   Ibiza po raz kolejny

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Yasia, aby podjął jakieś kroki w celu ograniczenia łamania przez Ibizę regulaminu forum. Jeśli komuś nie pasuje słowo "łamania regulaminu" - można je zastąpić "chronicznym naginaniem go".
Czy tylko mnie to tak potwornie irytuję gdy widzę po raz piąty odświeżony temat w ciągu jednego dnia? Ile razy można pisać pierdoły w stylu "zapraszamy", "dziś wstęp od XX.xx godziny", "wstęp wolny"?
Czy na prawdę zainteresowane tematem osoby nie są skłonne się takich rzeczy dowiedzieć we własnym zakresie, bądź przeczytać ich z plakatu, który jest zazwyczaj zamieszczony powyżej? Powielanie tych samych informacji też doskonale Ibizie wychodzi.

Cytując Mańka:
Cytat:
Nie odświeżajcie wątku 4 razy dziennie, ciągle są zgłaszane tylko i wyłącznie wasze posty.
To że 3 konta są wasze to nie znaczy że można z każdego odświeżać wątek.

To też mnie wkurza. Bardzo.

I mam to głęboko w poważaniu, że otrzymam kolejną miłą wiadomość na PW.

Czy na prawdę Moderatorzy w tej sytuacji są bezsilni? Czy nie mają żadnego "prawa" - oczywiście w ramach forumowego Regulaminu - zrobić cokolwiek, aby w końcu ciągły offtop, którego celem jest jedynie odświeżenie tematu, się skończył?
Nie rozumiem też intencji osób związanych z Ibizą - czy na prawdę myślicie, że takie postępowanie przyciągnie potencjalnych klientów z Forum? Bo na mnie osobiście działa to jak płachta na byka.

Nie wiem jakie byłoby najlepsze rozwiązanie, bo już kilka razy próbowano (próbowaliśmy) coś z tym zrobić, jak widać - bez lepszego efektu, a teraz wróciliśmy do punktu wyjścia.
Może tylko jeden temat dla Ibizy, gdzie wrzucaliby sobie swoje informacje o imprezach?
Może niech stworzą swoją stronę internetową, wykupią reklamę na forum i problem się skończy? A może lepiej niech "aktualności" pokroju: "zapraszamy wszystkich zakochanych", "i tych, którzy dopiero się zakochają" umieszczają na swoim profilu na Facebooku?

Darujcie sobie proszę komentarze w stylu "nie chcesz to nie czytaj/zignoruj". Z góry mówię również, iż nie zamierzam rozpętywać kolejnej wojny "Yvvone vs. Ibiza". Zatem prosiłabym o kulturalne wypowiedzi.
Wkurza mnie to niemiłosiernie i nie mam zamiaru dłużej trzymać tego dla siebie.


Peace&Love <serduszko>
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2011-02-12, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-02-12, 15:59   

Yvvone, popieram w 100% !!

i również czekam na jak zwykle przemiłe PW :lol:
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-12, 18:46   

Wiedzę, że nie tylko ja dostawałem pozdrowienia :D
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 18:55   

sikork napisał/a:
Wiedzę, że nie tylko ja dostawałem pozdrowienia


Aktualnie ja otrzymuję ;]
Szkoda że piszą tylko na priv a nikt się jeszcze nie wypowiedział tutaj w tym temacie...

Wczorajsza akcja z bodajże 4 czy 5 odświeżeniami była lekkim przegięciem, no ale ja tylko tu sprzątam ;]
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 19:27   

Ja szczerze mówiąc, myślałem, że wszystko zostało wyjaśnione dyplomatycznie, bo pamiętam, że myśmy już toczyli na różne sposoby spory o to jakiś ponad rok temu ;) . I były oficjalne przepychanki i próby twórczego podejścia do tematu i mam wrażenie, że w końcu do się uspokoiło.
Zresztą od jakiegoś czasu nie zauważyłem jakichś zmasowanych działań, ale może dlatego, że Maniek dzielnie walczy :) .

Mi się wydaje, że całkiem zdrowym i znośnym rozwiązaniem jest zamieszczanie info przed wydarzeniem i ewentualnie maksymalnie jedno przypomnienie, np. w dniu danego wydarzenia.
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 19:37   

smooth napisał/a:
Mi się wydaje, że całkiem zdrowym i znośnym rozwiązaniem jest zamieszczanie info przed wydarzeniem i ewentualnie maksymalnie jedno przypomnienie, np. w dniu danego wydarzenia.


Ja nawet słowem się nie odzywam gdy to jest podniesione raz czy dwa, lecz gdy nie jest to w ten sam dzień. Wczoraj było tego za dużo, ja rozumiem że chcą mieć jak najwięcej osób na imprezach ale nie zaśmiecajmy forum, tym samym popatrzmy na to że żaden inny lokal tak nie robi...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 19:47   

Jasna sprawa Maniek. Uwierz, że to już było dość mocno przerabiane... i wtedy mnie upływ emocji wokół tematu dziwił, bo tu raczej chodzi o wyrobienie zdrowych zasad, które pozytywnie odbiją się również dla samych zamieszczających ogłoszenia i każdy z nas "walczących" myślał właśnie o kompromisach.

No nic oby tutaj jakieś emocje nie przysłoniły szczęśliwego dla wszystkich rozwiązania.
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-02-12, 19:48   

A może tak szanowna Ibiza wykupiłaby sobie jakąś reklamę na forum? chyba ich stać na to :lol: najlepiej taką mocno oczojebną, z wyskakującym okienkiem na całą stronę z uciekającym krzyżykiem i zajebiaszczo głośno gadającą? :mrgreen: a nawet jak już się użytkownikowi uda ją zamknąć, to wyskakiwałaby tak jeszcze z 15 razy dla większego efektu :evil:
Ostatnio zmieniony przez colutea 2011-02-12, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 19:50   

colutea napisał/a:
najlepiej taką mocno oczojebną, z wyskakującym okienkiem na całą stronę z uciekającym krzyżykiem i zajebiaszczo głośno gadającą? a nawet jak już się użytkownikowi uda ją zamknąć, to wyskakiwałaby tak jeszcze z 15 razy dla większego efektu


no, no... Ty sobie nawet nie żartuj! ....mnie już te co są denerwują, a co dopiero te, które wielgachnego środkowego palucha pokazują!
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-12, 20:23   

colutea, masz piwko :D :D :D :D


smooth napisał/a:
mnie już te co są denerwują,
Wiesz ile kosztuje utrzymanie serwera z forum. :offtopic:
Ostatnio zmieniony przez sikork 2011-02-12, 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 20:27   

sikork, Panie Moderatorze działu, naucz się Pan edytować posty. :mrgreen:
Dziękuję za uznanie wyrażone w ilości piw, które dostałam wyżej :shock: Niezmiernie mi miło z myślą, iż nie jestem sama z moimi przekonaniami.
I nadal czekam na odzew ze strony Ibizy i wyższej instancji Yasia. :)

Jednocześnie proszę o kulturalną dyskusję bez zbędnych słownych przepychanek. Pokażmy, że jesteśmy ponadto. ;)

Edit: ale Colutei piwko się należy...
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2011-02-12, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-02-12, 20:33   

Co jak co, ale piwka od sikorka to w życiu bym się nie spodziewała! idę zapisać to w kalendarzu :-P
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 21:53   

sikork napisał/a:
Wiesz ile kosztuje utrzymanie serwera z forum.


Panie, jak myśmy o takich kwestiach rozprawiali, to Ty jeszcze nie wiedziałeś czym się różni forumbrzeg od google ;) ...

Poza tym chyba nie sądzisz, że moja wypowiedź ma jakiekolwiek nawoływanie do zaprzestania jakichkolwiek praktyk, bo gdyby tak miało być, to bym najpierw poprosił Ciebie o zmianę podpisu bo ilekroć się wypowiadasz to mi Twój post przez wtryniający podpis zajmuje pół ekranu :-P :P ...Ty wiesz ile mnie to kosztuje nerwów? także jak chcesz Panie moderatorze działu, żebym Ci do tyłka nie nakopał to proszę mi tu nie kierować wtrąceń nasączonych podtekstami, których nie miałem na myśli :offtopic: :wink:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2011-02-12, 23:16, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 19:40   

Powiem szczerze, że nie wiem jak już z tym walczyć. Myślałem o 2 osobnych działach, Będzie i Było ale to nie zda egzaminy nawet jak w dziale Będzie zablokowane będzie odpowiadanie (tylko możliwość założenia tematu) ponieważ czasami ludzie chcą się dowiedzieć coś więcej na temat imprezy.

Teraz celowo wprowadziłem nakaz pisania daty, z tego względu, żeby było sortowanie według właśnie dat (a nie ostatniej odpowiedzi)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 20:23   

yasiu napisał/a:
Powiem szczerze, że nie wiem jak już z tym walczyć.


No jakimś tam rozwiązaniem byłoby wybiórcze scalanie postów. Wybiórcze, bo zastosowane w stosunku do konkretnych działów.
"Ideałem", który mam na myśli jest sytuacja, w której np.
1. Impreza jest dajmy na to 14.02.2011
2. Info pojawia się np, 09.02.2011 r.

I teraz każde info, które pojawia się od zamieszczenia posta do 13.02.2011 scala się do pierwszego posta i jednocześnie mechanizm, pozwala dodać info dnia 14.02.2011 (czyli w dniu imprezy)- jako odrębny (drugi post w temacie) i pierwszy poste tego dnia, automatycznie zamyka temat (blokuje).

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że technicznie jest to problem z wielu powodów, wiec mój post może się wydawać smieszny :wink: , ale może jakaś myśl przewodnia zostanie wyciągnięta ;)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2011-02-14, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ibiza, kolejny, po, raz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu