Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2011-03-17, 15:43
Ibiza po raz kolejny
Autor Wiadomość
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-03-13, 01:29   

Zazwyczaj chodziłam na imprezy jak miałam tylko na wstęp.. nie musiałam się 'alkholizować' żeby się dobrze bawić.. byłam kilka razy w Ibizie, ale nie mam więcej zamiaru bo: mało jest tam miejsca do tańczenia, a nienawidzę tańczyć w ścisku, za dużo gówniarstwa :/ byłam tam ostatnio ze 2 lata temu i pamiętam siksy i łebków poniżej 18 lat na pewno (zaraz będą teksty, że sprawdzają dowody, a gówno prawda, bo nie zawsze) a zapewne nie pojawiałabym się w Ibizie gdyby nie koleżanki, które akurat tam mnie ciągnęły.. nie podoba mi się traktowanie przez Ibizę osób na forum, więc nigdy się już w tym 'klubie' nie pojawię, bo "chamstwa nie zniesę". Amen
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2011-03-13, 01:49   

colutea napisał/a:
Ibizę osób na forum, więc nigdy się już w tym 'klubie' nie pojawię, bo "chamstwa nie zniesę". Amen
Tu Cię popieram!!Ale jeżeli te traktowanie(złe) jest wymierzone przeciwko takim chamom jaki mi chciał zwędzić butelkę wódki z stolika to popieram właścicieli ibizy!!!Nie sądze żebyś kiedykolwiek miała takie pomysly aby kraść!!Sądze że jako osoba normalna też byś się zdenerwowała!!!Zreszta niech sie wypowie własciciel,ktory uratowal łebkowi skóre.Pozniej zas bylyby komentarze ze w ibizie/tabu bija!!!ale nie napisze jeden z drogim za co wylapal!!!!
Ostatnio zmieniony przez damian1217 2011-03-13, 02:00, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-13, 08:29   

damian1217 napisał/a:
!!Nie sądze żebyś kiedykolwiek miała takie pomysly aby kraść!


w kazdym klubie niestety bywaja tzw "podpijacze" z 5 zeta na wstep wchodzi a wychodzi nawalony jak bóbr ;)
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2011-03-13, 22:08   

blaster napisał/a:
w kazdym klubie niestety bywaja tzw "podpijacze" z 5 zeta na wstep wchodzi a wychodzi nawalony jak bóbr
Sam widzisz z jaką "patologią' muszą walczyć właściciele klubów!!!Stąd pewnie czasem złe podejście do niektorych klientów.A jak nazwać spijanie z czyjegoś kufla,bądz kieliszka?Brak słów!!!
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-03-13, 22:22   

Tyle, ze tutaj mamy forum, a nie Ibize. Uciazliwe podbijanie tematow ma byc ok, bo w klubie ktos Ci podpil alkohol?
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2011-03-13, 22:35   

A.Mason napisał/a:
Uciazliwe podbijanie tematow ma byc ok,
A gdzie ja pisałem że jest ok?Kiedy podbijałem temat tego lokalu?
A.Mason napisał/a:
Tyle, ze tutaj mamy forum
I wlaśnie dlatego piszę o "podpijaczach",chyba forum sluży do wyrażania swojego zdania bądz opini!!!A może jeden z ludzi piszących o podbijaniu tematu,"odwdzięcza" się temu lokalowi za wyrzucenie?A jeżeli te podbijanie jest aż tak uciążliwe dla ciebie to IGNORÓJ temat Tabu/Ibizy!!!Wtedy nie bedziesz mieć problemu!!!I przeczytaj co pisałem jeszcze raz,bo nie pisałem że ktokolwiek podpił mi cokolwiek!!!Czytaj dokładnie zanim będziesz komentował!!!
Ostatnio zmieniony przez damian1217 2011-03-13, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-03-15, 07:40   

Ibiza priv jest po to aby pisać, ale niektórzy nie życzą sobie aby co niektórzy do nich pisali.
W jakiej jak to nazwałeś "stosownej placówki" mam się zgłosić i pytać o to czy ktoś ma zezwolenie do wieszania plakatów na latarniach i drzewach?? Jeżeli chodzi o interesowanie się nieswoimi sprawami to moją sprawą, jak i każdego mieszkańca są latające po mieście plakaty, które zwyczajnie zaśmiecają nasze piękne miasto. Czym mam się zająć, co robię w wolnym czasie, w pracy czy domu to moja prywatna i indywidualna sprawa.
0 UP 0 DOWN
 
ktos5 


Wiek: 46
Dołączył: 22 Lip 2008

UP 26 / UP 60



Wysłany: 2011-03-16, 20:30   

:D :D :D Kilka kont majacych na celu darmowa reklame??? Moderatorzy, ktorzy udaja, ze nie wiedza co z tym zrobic??? Zenada.

Druga sprawa-"Pluj swini w twarz to powie, ze deszcz pada."
Wlasciciele informuja swoich klientow, ze sa banda niedorozwojow a ci dywaguja czy poziom wypowiedzi jest wysoki czy niski? Ot, co alkohol potrafi zrobic z czlowiekiem.
Wobec tego nie pozostaje nic innego jak pozdrowic uposledzonych klientow ibizy.
Ps. Czestotliwosc sprzatania toalet nalezy dostosowac do potrzeb lokalu. Jaki lokal tacy klienci a jacy klienci takie potrzeby. Napisanie- moi klienci to brudasy do kogos na PW nie sprawi, ze stanie sie czystosc.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-03-17, 08:40   

ktos5, teraz właśnie Cie namierzają :) . Próbowali mnie obrazić, niestety z poziomu przedszkola nie potrafili tego zrobić, więc przerzucili się na pogróżki.

W dalszym ciągu zastanawiam się kto posprząta plakaty które odklejają się od latarni i drzew zaśmiecając nasze miasto, które było sponsorem/obejmowało patronatem niektóre ich potańcówki. Ładnie się odwdzięczają.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-17, 10:48   

sikork napisał/a:
W dalszym ciągu zastanawiam się kto posprząta plakaty które odklejają się od latarni i drzew zaśmiecając nasze miasto


jezdze autem, rowerem, pieszo chodze i poza plakatami na szybie? i 2 drzewach zadnych latajacych, czy tez lezacych na drodze nie widzialem. Okresl się gdzie tak lataja chetnie to zobacze
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-03-17, 11:06   

blaster napisał/a:
Okresl się gdzie tak lataja chetnie to zobacze
przejdź się od wiaduktu Starobrzeską w stronę cmentarza.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-17, 14:16   

sikork napisał/a:
przejdź się od wiaduktu Starobrzeską w stronę cmentarza.


nie omieszkam ;)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-17, 14:36   

Ja nie bronię poczynań forumowych Ibizy.., bo nie ulega wątpliwościom, że przesadzają.. ale z plakatami to nie takie hop siup... bo jak są jakieś wybory czy inne imprezy polityczne to przecież też mnóstwo syfu się tarza po ziemi.. nie dość, że ekologia cierpi.. to jeszcze syf w mieście. Zresztą zakładając, że jest płacone miastu za rozwieszanie plakatów na słupach, to przecież miasto odpowiada za słupy i porządek wokół nich. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2011-03-17, 14:36, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-03-17, 14:59   

Nie mylisz się. Chodzi mi jednak o drzewa i latarnie.
0 UP 0 DOWN
 
Ibiza... 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 3 / UP 21



Wysłany: 2011-03-17, 15:12   ...

Tak dla sprostowania to po weekendzie ekipa ktora wieszała plakaty-sprzatala po sobie,wiec jezeli umknął jakis plakat to poprostu przez przooczenie-co do pozwoleń to takowe posiadamy zawsze!
A ty Sikork zajmij się sobą a nie mi tu na forum robisz antyreklame-w życiu ci nie wyszło(tak mają rozwodnicy) to prubujesz na forum zabłysnąć!
Poprostu ręce opadają co tu się dzieje.
Acha a lokal Ibiza cieszy się dużym uznaniem co pokazuje frekwencja ludzi na imprezach,staramy sie żeby cos sie dzialo w tym miescie i dazymy do tego by w naszym klubie bylo milo i schludnie,coz jest to duzy lokal i czasami cos umknie...
Pozdrawiam i przepraszam forumowiczów za wczesniejsze posty.Oczywiście pomijam Sikorke.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ibiza, kolejny, po, raz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu