Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Zgłoś kandydaturę na forumowicza roku 2010.
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 13:50   Zgłoś kandydaturę na forumowicza roku 2010.

Przyznam, że pomysł jest z forum nysy, ale myślę, że i u nas można coś takiego zrobić.


Ogłaszam konkurs na forumowicza roku 2010.

Każdy może zgłosić kandydaturę osób które w jakiś sposób pozytywnie zapadły w ich pamięci,nie ważne czy jest to z sympatii spowodowanej jakością postów, miłą postawą wobec innych czy dlatego, że podał dobry przepis na kotlet :)

Na kandydatury czekam do Niedzieli 20.02.2011 do godziny 12:00, wtedy ruszymy z ankietą.

Na zwycięzce konkursu będzie czekała miła niespodzianka w postaci drobnej nagrody.

Także czekam na PW z kandydatami.
0 UP 0 DOWN
 
piter307 



Wiek: 46
Dołączył: 05 Sie 2008

UP 9 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 15:08   

jak dla mnie to :
osoby zangażowane w forum : Blaster , Yasiu, Franco.
oraz osoby które lubię za wspólne poglądy i zainteresowania zbliżone do moich:
1. Dziedzic Pruski
2. Mulder
3. Lotnik
4. Brieger
5. Brzeski
Jest w czym wybierać tylko czasu mało. Mod powinien określić po jakim względem oceniać.
Według mnie 1-sze miejsce dla twórcy Forum Brzeg że powstało i rozwija się:)
0 UP 0 DOWN
 
piter307 



Wiek: 46
Dołączył: 05 Sie 2008

UP 9 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 15:12   

I oczywiście jeszcze nasza INEZ!
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-12, 22:08   

1. ManiekBRG za nakrętki
2. yasiu, blaster, sikor, ivv, dahek itd. czyli cały WOŚPowe forum ze sztabu :)
3. Panna Nikt i Ktoś za moje ostrzeżenia cofnięte :p
4. "ktoś" mnie ubiegł z Franco. :x
5. Krakonos za swoje posty na forum
6. i zgłoszę jeszcze siebie :-P mogę ?
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-12, 22:10   

alleceno napisał/a:
i zgłoszę jeszcze siebie :-P mogę ?
A za co? :cwaniak:

Yaś pisał, żeby to na PW robić! ;)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-02-12, 23:11   

Yvvone napisał/a:
Yaś pisał, żeby to na PW robić!

Wolę oficjalnie, w końcu i tak kandydatury w ankiecie będą jawne, wiec nie ma czego ukrywać.

Moje nominacje:
smooth - za inteligencję, błyskotliwość i surrealistyczne poczucie humoru
jadore - za oko obiektywu
mulder - za postawę społeczną
A. Mason - za zaangażowanie i cięte riposty w dyskusjach
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-02-12, 23:50   

chmurkolistna napisał/a:
A. Mason - za zaangażowanie i cięte riposty w dyskusjach

Nie wiem, czy kwalifikuje sie do forumowicza roku, skoro do niektorych dzialow (i watkow) nawet nie zagladam (niezaleznie co by tam sie dzialo).
Zastanowilbym sie tez nad formula wyboru, bo tu moze byc problem. Wybieramy forumowicza, ktory w jakis sposob wykazuje sie pozytywnie na forum, czy forumowicza, ktory wykazal sie swoja dzialalnoscia poza/okoloforumowa?

Niemniej - dzieki za zgloszenie mnie :)
Ostatnio zmieniony przez A.Mason 2011-02-13, 21:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-13, 21:16   

Jeśli mogę trzy grosze:
Pomysł fajny, ale proponuję go nieco "ucywilizować" bo zrobi się sieczka, kandydatów będzie stu i wygra ktoś kto dostał ich 5 bo reszta dostała 3 lub 4.
Po pierwsze pokusił bym się o ustalenie kategorii w jakich do zdobycia jest tytuł, bo jak uznać czy lepszym jest Karkonos z wpisami polityczno - kolejowymi, mulder ze swoją działalnością na rzecz Przytuliska, któryś z fotoreporterów, np. Orson za "krzewienie ideii fotografii" :) czy Yasiu za całokształt? To są rzeczy nieporównywalne jak sądzę. Z tym, że kategorii też nie może być zbyt dużo - gdzieś ze trzy.
Ktoś musi być odpowiedzialny - jeśli nie za wyniki to za ich wiarygodność i ten ktoś oczywiście musi być wyłączony z kandydowania.

Nie wiem, może źle kombinuję - wypowiedzcie się.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-13, 21:37   

Ja dziękuję za wyróżnienie, ale chyba nie zasługuję na takie zaszczyty. Osobiście uważam, Yasiu, że warto wrócić do korzeni. Co prawda dołączyłem później, ale pamiętam kilka idei, w tym "Apolityczność". Tak się porobiło, że Forum przestało być wolne od polityki, Forumowicze zaangażowali się w różne sprawy, kandydowali, zabierali głos w różnych sprawach, dzieląc się niestety na dobre i na złe.

Osobiście proponuję wyróżnić osoby, które po prostu robiły swoje, nie dając się wciągnąć w spory, w tzw. "politykę", także w politykę wewnętrzną Forum, które cichły, kiedy ogień dyskusji raził i palił.

Pewnikiem pominę kilka osób, ale wg mnie na szczególne wyróżnienie zasługują tutaj (w kolejności alfabetycznej):

1. Jadore
2. KS
3. Walenty
4. ???
5. ???
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-13, 23:59   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Osobiście proponuję wyróżnić osoby, które po prostu robiły swoje, nie dając się wciągnąć w spory, w tzw. "politykę", także w politykę wewnętrzną Forum, które cichły, kiedy ogień dyskusji raził i palił.


Hola hola, a czemu polityka ma być tematem tabu na forum? To taki sam temat jak wszystkie inne: jedni są takiego zdania, inni innego. Jakaś dyskryminacja?

A już kompletnie nie rozumiem czemu ktoś kto "cichł gdy ogień dyskusji raził i palił" mają być lepsze od tych które nie "cichły" i nada wyrażały swoje myśli? Może rzecz nie w tym że nie "cichli" a jak wtedy wyrażali swoje poglądy?

Tak na marginesie uważam, że podobnie jak we wszystkich poprzednich wyborach jak i w tych ostatnich forumbrzeg jak i jego administratorzy stanęli na wysokości zadania. I liczę na to, że nadal tak będzie.

Twierdzenie, że forum nie było apolityczne jest nieprawdziwe: nie było żadnej innej reklamy politycznej podczas wyborów poza prezentowanymi poglądami przez forowiczów. Nie było także blokad dla ludzi o różnych poglądach i nadal nie ma. Pamiętajmy, że administrator na pewno miał pokusę zarobku jeśli by umieścił reklamy partii politycznych "migające" na forum - wszędzie indziej były!

I jeszcze jedno zdanie co do idei konkursu: proponuję zaostrzyć zasady zgłaszania kandydatów, poszerzyć zgłoszenie chociaż o uzasadnienie. Można b też o ilość osób zgłaszających - tzn. kandydatami mogą być forowicze zgłoszone przez co najmniej 3 osoby :)
Ostatnio zmieniony przez Bartek T. 2011-02-14, 00:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-02-14, 00:16   

Bartek T. napisał/a:
tzn. kandydatami mogą być forowicze zgłoszone przez co najmniej 3 osoby :)


lubię to!

bardzo dobry to pomysł :)
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-02-14, 06:47   

Polityka jest nieodzowną częścią naszego życia, zatem powinna być stale, jak dotychczas, obecna na "Forum".
Oooo, dziękuję za zgłoszenia mojej skromnej osoby, a przychylam się do propozycji Bartka T., by dany kandydat musiał otrzymać ca 3 ( może nawet 5 ) zgłoszenia , aby mógł zostać umieszczony na liście rankingowej.
Ostatnio zmieniony przez mulder 2011-02-14, 08:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 19:16   

Cytat:
Pamiętajmy, że administrator na pewno miał pokusę zarobku jeśli by umieścił reklamy partii politycznych "migające" na forum - wszędzie indziej były!


Nawet dodam, że dzięki tym reklamom mogło się pojawić parę ładnych tysięcy na moim koncie, telefonów miałem bardzo dużo i bardzo dużo osób chciało mieć tu reklamę, każdemu odmówiłem by nie było upolitycznienia.

To, że ja kandydowałem z poparciem SLD nie oznacza, że jestem członkiem tej partii. Bartek jako sekretarz może to potwierdzić.



Wracając do sedna konkursu. Zabezpieczenia głosowania będą, także nikt nie założy konta po to by zagłosować.

Ja nie będę kandydatem ponieważ wybierając miss nie wybiera się organizatora ;) Będę strzegł prawidłowości głosowania i tak będzie najlepiej :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-14, 19:41   

Nie wiem, czy zwróciłeś Yasiu uwagę na to, że wyraziłem jedynie swoje osobiste zdanie. Co prawda nie pamiętam Bartka T. na spotkaniach kilka lat temu, kiedy padały deklaracje "z dala od polityki" (zresztą na wyraźne moje zapytanie ;) ), ale jest faktem, że większość ludzi decydujących wtedy o kształcie Forum nie ma już takiego wpływu, a w niektórych wypadkach nawet się na Forum nie udziela ;) . Ale mniejsza.

Czy moje propozycje będą wzięte pod uwagę jako zgłoszenie, czy muszę oficjalnie oddzielne zgłoszenie wysyłać?

Na wszelki wypadek przypomnę Twój pierwszy wpis w tym temacie:

Cytat:
Każdy może zgłosić kandydaturę osób które w jakiś sposób pozytywnie zapadły w ich pamięci,nie ważne czy jest to z sympatii spowodowanej jakością postów, miłą postawą wobec innych czy dlatego, że podał dobry przepis na kotlet


Wytłuszczenie jest jednocześnie moim uzasadnieniem wskazanych zgłoszeń (jak rozumiem, jeszcze nie nominacji).
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-02-14, 19:42, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 19:44   

To forumowicze mają wybierać, nie ja. To wedle ich woli będą kandydatury oraz głosy. Czy w tym jest coś dziwnego Jacku?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2010., forumowicza, kandydature, na, roku, zglos


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu