Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiany dla nauczycieli
Autor Wiadomość
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2011-02-11, 09:24   Zmiany dla nauczycieli

Ważna informacja pod tym linkiem:
http://www.strefabiznesu....ieli-50391.html
Jakie są wasze opinie na ten temat?
oraz
Czy samorząd brzeski równiez pracuje nad zmianami dla tej grupy pracowników i jaki będzie zakres zmian?
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-02-11, 20:55   

Ręce opadają. Przerabialiśmy to w szkole, wśród grona pedagogicznego, już w zeszłym tygodniu. Nie opiszę naszego oburzenia, bo i tak zaraz spadną na mnie gromy. :)
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-02-11, 21:01   

I taki straszny zamach na prawa Pedagogów planuje Rząd Płemieła Tuska? No po prostu zbrodnia. Proponuję Nauczycielom powstanie pod hasłem "Gilotyna dla Donalda". :wink:
Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2011-02-11, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2011-02-12, 08:41   

Dla mnie akurat to żadna zmiana, jestem tzw przedszkolanką :wink: pracuję 25 godzin w tygodniu, nie mam dodatku wiejskiego, mieszkaniowego, a wymiar mojego urlopu to 26 dni.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-12, 20:34   

Nie chodzi o to, co się nauczycielom zabiera lub daje. Jak widać od co najmniej kilkunastu lat trwa totalny rozkład systemu edukacji narodu polskiego. Jest coraz gorzej z wiedzą społeczeństwa. Niektórym wydaje się, że hasłowa wiedza, którą dostarcza Internet wystarczy do zbudowania nowoczesnego komputera, satelity lub poznania nowoczesnej nauki. Młodzi ludzie są coraz gorzej wykształceni, chociaż im się wydaje, że tak nie jest. To co obecnie naucza się w szkole średniej, 20 lat temu nauczało się w podstawówce. O dzisiejszych studiach to szkoda gadać.

Nie chciałbym generalizować i nie twierdzę, że obecni młodzi ludzie są głupsi, tylko system edukacji nie pozwala wydobyć z nich maksimum zdolności i talentów. Wszystkich równa się w dół, do najgorszych w klasie. Nie będzie tragedii, jeżeli tak zostanie wykształcony kafelkarz, ale gorzej jeżeli spotkamy niedouczonego lekarza lub inżyniera. To juz może odbić się bezpośrednio na naszym życiu, czego nie życzę nikomu.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-02-12, 21:14   

Dla mnie jest to po prostu kolejny pomysl z cyklu "jak zalatac dziure budzetowa, zeby moc nazywac to reforma". Kolejny poroniony pomysl, ktory odbije sie pozniej czkawka identycznie jak oslawiona "profesjonalizacja wojska".
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, nauczycieli, zmiany


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu