Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pizzeria Prima
Autor Wiadomość
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2011-02-06, 18:40   Pizzeria Prima

Niestety miarka się przebrała, wybrałem się dziś z moją dziewczyną żeby coś zjeść, wszystko ładnie pięknie gdyby nie to, że na zamówiony zestaw kebaba z frytkami musieliśmy czekać ponad 40 minut ! Jak by tego było mało frytki były spalone nie chrupiące tylko spalone, mięso niestety też nie było zrobione tak jak należy, jak dla mnie to koniec tego lokalu trzeba będzie szukać nowego... :x
0 UP 0 DOWN
 
Malwinaa 



Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lut 2010

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-02-06, 18:43   

Nie wspominając o pizzy, której ciastem można gwoździe przybijać... Dlatego stoliki tak się kolebią, hehe.
Ale fakt faktem - więcej tam nie pójdziemy, nie ma szans.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-06, 19:29   

Widzę, że wymiana piwek działa ;) Ja tam lubię jadać w Primie, nigdy nie czekałem zbyt długo na pizze, swoją drogą jedną z moich dwóch ulubionych w Brzegu. Malwinaa, jak ciacho dla Ciebie za twarde to zawsze można w Brzeskiej jadać. Osobiście wolę chrupiące i cienkie ciasto.
0 UP 0 DOWN
 
Malwinaa 



Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lut 2010

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-02-06, 21:24   

sikork, ja również lubię ciasto cienkie i chrupiące - ale nie cienkie zębołamacze.
Co do czekania, tragedia. Weszliśmy jako pierwsi klienci, po nas weszła jeszcze jedna para (dostali jedzenie wcześniej), a później mężczyzna po pizzę na wynos. Z racji, że telefonu nie słyszeliśmy (a siedzieliśmy wtedy dobre 30min) to gość też się musiał naczekać.
Co do piwek - no ba, trzeba wypróbować! ;D

Ja 'brzeską' lubię, jak najbardziej. Niestety, Mój Samiec - nie. Dlatego czekamy na otwarcie De La Very. :)
Ostatnio zmieniony przez Malwinaa 2011-02-06, 21:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Awesome 
Ważne że potrafisz widzieć dobro !


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-06, 23:17   

Ostatnio byłam, kelnerka się pomyliła i dwa razy jej tłumaczyłam, ale uparła się że policzyła dobrze więc wyszłam na korzyść , i w końcu dałam sobie spokój z tłumaczeniem jej że jak mogło być dobrze, skoro wydała mi resztę..no ale, ona ma manko, nie ja :)

Ja Pizzę w Primie uwielbiam , lubię i na cieńkim cieście, i na grubszym, ale ten ser , ketchup..:) normalnie rozkosz :) podoba mi się tez to że nie ma tam zawsze mega obsadzenia, bo komfortowo się wtedy czuję :P Jednak mógłby być sos trochę bardziej gęsty, bo czasem wrażenie mam jakby było to mlekiem polane..:) i dodatkowo drażnią mnie te lampy pomiędzy stolikami..


mimo tego pójdę tam jeszcze z tysiąc razy :)
Ostatnio zmieniony przez Awesome 2011-02-06, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
brzeg1975 


Wiek: 48
Dołączył: 05 Gru 2008

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-02-09, 17:41   

Adamek Widzę że masz bardzo poważny problem z pizzeriami. Robi się to żenujące.
Wejdź na internet, zobacz przepis na pizze i zrób ją sam. Może będzie bardziej smakować, albo kupuj mrożoną. W ostateczności może sam otworzysz i pokarzesz jak ma pizza smakować i być podana lub jak i szybko ma być dostarczona.
Zapomniałeś opisać resztę pizzerii. Może jakieś propozycje może coś innego otworzą.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-09, 17:44   

brzeg1975 napisał/a:
Adamek Widzę że masz bardzo poważny problem z pizzeriami. Robi się to żenujące.
Wejdź na internet, zobacz przepis na pizze i zrób ją sam. Może będzie bardziej smakować, albo kupuj mrożoną. W ostateczności może sam otworzysz i pokarzesz jak ma pizza smakować i być podana lub jak i szybko ma być dostarczona.
Zapomniałeś opisać resztę pizzerii. Może jakieś propozycje może coś innego otworzą.
Pozdrawiam


stary pizzy za darmo nie dają więc chcialbym jakości za jaką płace a nie byle co!

Wiec ja akurat adamka rozumiem i się z nim zgadzam. Żadna krytyka ktora skutkuje podniesieniem jakości swiadczonych usług nie jest zla
0 UP 0 DOWN
 
brzeg1975 


Wiek: 48
Dołączył: 05 Gru 2008

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-02-09, 17:48   

A co to jest REKLAMACJA?
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2011-02-09, 20:10   

brzeg1975, a może Ty kiedyś dostałeś opiernicz od klienta i teraz tak bardzo bronisz tamtych? Pisze ponieważ jak każdy użytkownik tego forum mam prawo i tak jak napisał blaster skoro płace za coś co ma być do zjedzenia to chciałbym aby było, gdyby jakaś pizzeria mnie mile zaskoczyła to też bym nie zapomniał o tym napisać. Daruj więc sobie te wypociny, jeśli Ci nie odpowiada to co napisałem możesz po prostu nie czytać ! :wink:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-09, 20:23   

brzeg1975, ja ide zjesc do danej pizzeri a nie czekac na pizze sprobowac i zglaszac reklamacje :) na koniec wyjsc glodnym. Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-09, 21:11   

blaster napisał/a:
brzeg1975, ja ide zjesc do danej pizzeri a nie czekac na pizze sprobowac i zglaszac reklamacje na koniec wyjsc glodnym. Pozdro


a jak zgłosisz że Ci się to nie podoba przed otrzymaniem pizzy, czy wiesz co możesz w niej znaleźć ? ;D

Oczywiście ja mówię gdy mam jakieś "ale" dopiero po otrzymaniu pizzy ;]
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-09, 21:27   

ManiekBRG! napisał/a:
a jak zgłosisz że Ci się to nie podoba przed otrzymaniem pizzy, czy wiesz co możesz w niej znaleźć ? ;D


napisalem ze ewentualnie zglaszac na koniec (po sprobowaniu) :)
0 UP 0 DOWN
 
brzeg1975 


Wiek: 48
Dołączył: 05 Gru 2008

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-02-10, 05:45   

Adamek napisał/a:
brzeg1975, a może Ty kiedyś dostałeś opiernicz od klienta i teraz tak bardzo bronisz tamtych? Pisze ponieważ jak każdy użytkownik tego forum mam prawo i tak jak napisał blaster skoro płace za coś co ma być do zjedzenia to chciałbym aby było, gdyby jakaś pizzeria mnie mile zaskoczyła to też bym nie zapomniał o tym napisać. Daruj więc sobie te wypociny, jeśli Ci nie odpowiada to co napisałem możesz po prostu nie czytać ! :wink:


Mimo tego że Brzeg jest miastem banków, marketów, i pizzerii nie uraczysz naprawdę dobrej pizzy. Trzeba się z tym pogodzić. Nikogo nie bronie. Chodziło mi o reklamacje po której za pizze nie płacisz lub otrzymujesz zwrot kasy jak ci nie smakuje i pizzeria (lub restauracja) nie ma wyjścia musi ci oddać. ( Poczytaj o reklamacjach ) Masz wiele miejsc gdzie możesz zjeść ale nie zawsze musi to cię kosztować.
Ostatnio zmieniony przez brzeg1975 2011-02-10, 05:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
brzeg1975 


Wiek: 48
Dołączył: 05 Gru 2008

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-02-10, 05:58   

Chyba że DeLaVera się wykaże i coś w tym temacie się zmieni. :D
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2011-02-10, 19:12   

Nie ukrywam że DeLaVera będzie miała przed sobą nie lada wyczyn do wykonania, mam wielką nadzieję że podołają i stanie się ona moją ulubioną pizzerią. I żeby mnie ktoś nie posądził lub też samej DeLaVery o to, że jesteśmy w jakieś zmowie i celowo negatywnie oceniam wszystkie inne pizzerie, a ją samą będę wychwalał w niebiosa. Oczywiście jeżeli będzie tam coś co mi się nie spodoba to też o tym napiszę. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: pizzeria, prima


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu