Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Żłobek, a może lepiej opiekunka?

Co lepsze dla malucha?
żłobek
57%
 57%  [ 8 ]
opiekunka
28%
 28%  [ 4 ]
inne
14%
 14%  [ 2 ]
nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-18, 10:37   Żłobek, a może lepiej opiekunka?

Czy ododalibyście dziecko do żłobka? Ile musi mieć maluch, żeby go tam przyjęli? Czy znacie jakiś dobry żłobek? A może jednak lepiej zatrudnić opiekunkę do maleństwa?
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-07-18, 10:38, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-07-18, 12:57   

w brzegu zostal jeden zlobek w gaju .. dziecko do zlobka przyjmuja nawet od takiego malenstwa 3 miesiecznego jak dobrze pamietam.. opiekunka hm dobre rozwiazanie szczegolnie jak rodzice pracuja w godzinach od 10-18 bo zlobki otwarte sa raczej do 15-16 ale zeby zatrudnic opiekunke jednak trzeba wiecej zarabiac i raczej miec zaufanie do osoby .. takie zdanie osoby w sumie ktora nie ma swoich dzieciakow ale ma z takowymi kontakt :)
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-18, 14:23   

hmmm Żłobek jest aż 1 i z tego co wiem cięzko się dostać. Dzicko moze być w nim od 6.30 bodajze do 18.00 z tym ze od 16.00 do 18.00 za dodatkową opłatą .ponoć nie jest źle , gorzej jak dziecko chorowite.....
Niania, cieżko o dobrą i tanią .Koleżanka bedize płacić około 700zł za 8,5 godziny...Inna płaci 400zł za 5-6 h dziennie. W większych miastach to nawet 1000- 1200 płaci sie za 8 godzin, wiec ile trzeba zarabiać :shock: Ja w tej chwili wróciłam do pracy na pół etatu i Ola jest z meżem. Jednak gdy bede pracowac na cały etat bedę szukała Niani.....

Najlepszym wyjsciem jest dobra babcia chętna zajmować sie dzieckiem ale nie każdy taką ma...
Ostatnio zmieniony przez Angel 2006-07-18, 14:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-07-18, 18:57   

Angel napisał/a:


Najlepszym wyjsciem jest dobra babcia chętna zajmować sie dzieckiem ale nie każdy taką ma...


Najlepsze to prawda, bo mamy do niej zaufanie, ale moja ciocia (babcia 6 maluchów) w te chwili odchowuje już 6 wnuczke i az mi jej czasem zal jak mowi ze juz nie ma cierpliwosci chcialaaby miec jakis czas dla siebie.
Ja jestem zdecydowanie za babcia, pozniej opiekunka
0 UP 0 DOWN
 
Ania2006 



Wiek: 44
Dołączyła: 21 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-07-20, 14:47   

heja!
Ja mam sprawdzony żłobek w Oławie, jest wporządku, ale i to również zależy od dzieci.
Za 1 dziecko płaci sie 100%, a 2 dziecko połowę. Złobek czynny jest od 06.00 - 16.00 w tygodniu. Jesli chodzi o opieke nad dzieciakami sa tam panie, które super zajmuja się dziecmi a w szczególności 1, którą moje dzieci tak polubily, iz zatrudniłam ja do opieki prywatnie ,,poza sezonem".
Jesli chodzi o opiekunkę , jestem bardzo niechętna w zatrudnianiu jej, do moich dzieci. Sama jestem opiekunką dziecięcą i pomimo ze mam wszystkie mozliwe predyspozycje, doświadczenia , dokumenty i kwalifikacje , do swoich dzieci to tylko opiekunka w ostateczności , a najwazniejsze musi to byc sprawdzona osoba, uczciwa i przewidywalna oraz godna zaufania. !!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
Ania2006
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lepiej, moze, opiekunka, zlobek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu