Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
6. BTP Brzeg - Forumbrzeg (16.07.06)
Autor Wiadomość
Mireq 
Lotopałanka



Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brieg

Wysłany: 2006-07-17, 19:00   

podajcie dokładniej daty i godziny to sie bede starał wpadac:]
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-17, 20:17   

Cytat:
mimo deklaracji Kancik zapomniał o nich

1. tak jest musze sie przyznac ... ale szczerze to ja jestem zamiekki do tej roboty naprawde i przepraszam ze pomimo deklaracji nie wypaliło

2.sluchajcie zapomnijmy juz o meczu z BTP trenuje z tymi chłopakami na codzien ... a co ja bede pisac sami widzieliscie na co ich stac potrafia grac w piłke, nie wspomne juz o zrozumieniu sie na boisku i nie ulega watpliwosci ze w tym meczu najwiecej nascierała sie obrona ( nie ujmujac napastnikom czy pomocnikom ze nie biegali oczywiscie ) i mozna wywnioskowac kto sie nadaje a kto nie do gry w obronie macie przyklad perkusisty ktory sam powiedział ze w obronie sie nie czuje zbyt dobrze, własnie po takich meczach jak ten z BTP mozna poukładac fajna zgrana(no moze nie az tak do konca bo treningów brak) 11 i musze przyznac ze naprawde jamps,brodacz i mireq sa de besciaki dla mnie i głowa do gory naprawde wszyscy zagraliscie no okej - my :-P dobre zawody ...

3. a co do tych pokrzykiwan to wydaje mi sie ze wychodzac na to boisko wszyscy stanowimy jedna 11 kumpli ktorzy graja dla przyjemnosci i dla siebie i owszem niektore krzykniecia były niepotrzebne ... ale wiem z doswiadczenia ze niekiedy taki porzadny opierdziel od kogos podziala dobrze na zawodników

4. do boju przed nami kolejny mecz "chyba" :-P i tam odbijemy sobie przegrana z BTP , mam nadzieje ze jezeli jakis mecz dojdzie do skutku to da sie go przeniesc z soboty na niedziele ... bo mi w sobote odpada mam sparing w druzynie BTP i pozniej urodzinki

5. my chyba jestesmy najbardziej pozadana druzyna w okolicy :evil:
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-17, 20:18   

6. i wrocił qiero :!: ... nic wiecej nie trzeba chyba mowic ... kapitan z krwi i kosci :D
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 23:43   

A ja sie nie zniechecilem do trenowania :) czyli umowienia kto sie zmienia i takie tam :) i od razu mówie ja nie mam czasu na trenowanie was :p hehe

I co do meczu z BTP to tak jak mowi Wapniak i Kancik zapomnijcie o tym bo byli lepsi i beda przez dluzszy czas, ale pomyslcie o rewanzu gdzie zagracie lepiej :)

I zawsze grajcie na Hajdiego bo on szybko lapie kontuzje i odpada :D :D Pozdro !!
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-07-18, 09:00   

steve napisał/a:
I zawsze grajcie na Hajdiego bo on szybko lapie kontuzje i odpada
ostatnio tez kontuzje wylapal i przez to grali w 10 :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 07, 16, brzeg, btp, forumbrzeg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu