Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-12, 20:18
Niedzielne Pogotowie Literackie - terminy lipiec, sierpień,.
Autor Wiadomość
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-15, 01:11   Niedzielne Pogotowie Literackie - terminy lipiec, sierpień,.

K.I.T. "Stowarzyszenie Żywych Poetów"
ogłasza
INICJACJĘ NOWEGO SEZONU LITERACKIEGO
POD POSTACIĄ NIEDZIELNEGO POGOTOWIA LITERACKIEGO

Dyżury Niedzielnego Pogotowia Literackiego
w kolejne niedzielę od 16:00 do 18:00 w Galerii BCK w Ratuszu
16 lipca – Lena Jedlicka
23 lipca - „uleciała dusza z ciała – motywy średniowieczne w poezji”
30 lipca – Radek Wiśniewski
6 sierpnia – Piotrek Czubryt
13 sierpnia – Lena Jedlicka
20 sierpnia – Radosław Wiśniewski
26 sierpnia – będzie już trwał projekt „Camera Alta Ripa” – patrz osobne informacje
3 września – Radosław Wiśniewski
10 września – Piotr Czubryt

Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji o literaturze swojej i nie swojej,jak również wszystkich chętnych do wysłuchania opinii dyżurujących literatów frustratów,wszystkich, którzy chcieliby kulturalnie spożytkować czas wolny lub nie wiedzą jeszcze co chcieliby wiedzieć.

Czekamy na Was i Wasze teksty!

prosze grzecznie admina o usunięcie poprzedniego posta pod tym saymy tytułem, skoro jest ten i jest aktualnijeszy. pozdrawiam ekipę
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-15, 09:37   

A moża poprosić o literackie referencje wyżej wymienionych osób? Ciebie Radku znam, chociażby z GROSSTRAKTORA i wierszy w tomiku wydanym razem z Dariuszem Pado.
P. Lena, to z tego co pamiętam jedna z Mistrzów Ceremonii "Syfonu 2006", ale literacko nie miałem przyjemności. A pozostałe nazwiska?

Grafik proponuję do "Kalendarza".

Pozdrawiam

Fra

PS
Ktoś się wybiera?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-16, 22:23   

Cosik kiepskawe to pogotowie. Stanąłem dzisiaj przed godziną 16tą u zamkniętych wrót Galerii BCK, o 16-tej zaklamczyłem, otworzyła pani strażnik wyraźnie zdziwiona moją obecnością. Niezbyt pewnym głosem poinformowała mnie, że p. "jakiśtam" mówił coś, że będzie o 17tej. Odczekałem rytualne 15 minut, w międzyczasie pojawił sie jeszcze jakiś "ktoś" że niby ze Stowarzyszenia, po czym zdegustowany zacząłem przedzierać się przez upał i skwar na z góry upatrzone pozycje.

Teksty z ulotki reklamowej typu:
"Jesteśmy przygotowani na wszelkie wypadki", czy też "Czekamy na Was i Wasze teksty"
zabrzmiały niestety dzisiaj w moim myślach jak ironia.

Nie było obiecanej Matki Przełożonej Leny i Doktora Pio.

A tyle się mówi o tym, że to ludzie z miasta nie chcą przychodzić... ech...

Pozdrawiam

Franco
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-18, 19:50   

ha, a mnie koledzy mówili że siedzieli samotnie, jakis miserunderstanding zaszedł.

w każdym razie aj za tydzień siedzę bykiem.
baj e łej, własnie byłem na slubie Darka Pado, a ten wariat wydał specjalnie dla zony kilkanascie wierszy jako prezent slubny, mój Boże, sa jeszcze ludzie co mają gest że hej.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-18, 21:35   

i 30 lipca tez będę.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-18, 22:31   

Być może i zrobie drugie podjeście, chociaż raczej powodowany ciekawością, bo raczej nie piszę nic poza przydługimi postami na Forum Brzeg ;) .
A Dariuszowi pozdrowienia i wsiewo harosziewo na nowej drodze życia :) .

F.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-19, 11:20   

ale tez nie planuję żeby cos szczególnego się dziac miało, jeżeli ktos chce pogadac o swoich tekstach to po prostu jest takie miejsce. Nic zobowiązującego.
Nic nagłego.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-19, 11:48   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Być może i zrobie drugie podjeście, chociaż raczej powodowany ciekawością, bo raczej nie piszę nic poza przydługimi postami na Forum Brzeg

Mam to samo (dosyć, że długie to jeszcze dużo) i też się chyba skuszę tylko po to, by poznać Radka W. :wink:

Ps. Franco, jak coś to się spikniemy i uderzymy razem do wrót Galerii BCK :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-19, 13:28   

Tedy razem uderzemy na wrażą twierdzę ;) :P. Tym bardziej, że chyba wtedy ratusz i tak oblężon będzie, którą to okoliczność wykorzystamy i razem z zamętem wtargniemy do wrót Galerii :) . Sposobij się Mości Radosławie - Heretyk Erazm Graff Oman razem z zaciężnym wojskiem nadciąga. Nic to Husyci, gdy widmo Zarazy rozciąga się nad Forum Bregovia. :D
Tymczasem do zobaczenia.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-07-19, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-19, 13:32   

no bo 23 to jakas kameralna imprezka czytelnicza, a 30 bede na pewno kole 16tej. będe siedział i czytał, no bo co czlowiek ma robic na niedzilnym pogotowu?
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-24, 16:05   

Przybyłam, poznałam, zaliczyłam uścisk ręki, wymieniłam kilka słów, pare uśmiechów i... impreza się skończyła :cry: Z powodu przygotowań do Wieczoru poetyckiego "Dance Macabre", który miał się odbyć o godz. 18:30 pogotowe zrezygnowało z ratowania zagubionych, twórczych duszyczek na rzecz przygotowania sali pod ową imprezkę :( No cóż, nie pozostało mi nic innego jak nadal przelewać na papier moje nieuczesane, niepoetyckie, ale jakże naturalne myśli :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-25, 11:26   

Ojjj właśnie. Głęboko zranione dusze, broczące potokami myśli nieudolnie odzianych w słowa stanęły u wrót Pogotowia, ktore powitało nas karteczką "Chwilo Nieczynne". A potem okazało się, że hasło "Jesteśmy przygotowani na wszystkie wypadki" niestety dalej jest ironią z ludzi, którz mimo wszystko postanowili skorzystać z deklaracji pomocy.
Przykro mi Radku - kolejny minus na koncie SŻP. Tym razem już potwierdzony przez osoby rózne ode mnie :) ;) .
Ale i tak dziękujęmy za osobiste powitanie i przeprosiny za zaistniałą sytuację.

Franco
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-25, 11:45   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Ale i tak dziękujęmy za osobiste powitanie i przeprosiny za zaistniałą sytuację.

Radku W., dzięki też za przeprosiny skierowane prywatnie pod moim adresem, ale nie trzeba było :wink: Wszystko jest oki. Szkoda tylko, że nie było nam dane pogadulić o czymś konkretnym no i że tylko drzwi sobie obejrzałam, bo jeszcze nie miałam okazji być w Galerii :cry:
Franco Zarrazzo napisał/a:
Przykro mi Radku - kolejny minus na koncie SŻP.

Franco, do 3 razy sztuka :P To co, próbujemy znowu :?: :roll:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-07-25, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-25, 11:47   

cyt. z tego samego wątku:
23 lipca - „uleciała dusza z ciała – motywy średniowieczne w poezji”
cyt. ze strony stowarzyszenia:
23 lipca - "uleciała dusza z ciała - motywy średniowieczne w poezji"
pod nieco innym, zmienionym przez organizatora Jarmarku na plakatach była takoż informacja o wieczorze poetyckim o 18:30.

w związku z zamieszaniem organizacyjnym wynikłym z wplecenia imprezy sżp w ogólny plan jarmarku, musiałem tak ja, jak i reszta występujących tego dnia w ciagłym pogotowiu,
ale do występu, zależąc w tej mierze od głownego roganizatora Jarmarku.

Dlatego też w informacji o Pogotowiu tak na stronie stowarzyszenia jak i na tym forum nie podano godziny ani osoby prowadzącej. Bo wiadomo było że tego dnia w ramach pogotowia będzie impreza.

Jeżeli to jest przyczyna minusa, to w imieniu sowim oraz kolegów i koleżanek wielkie sory.

Od razu może wyjaśnię, że 26 sierpnia Pogotowia w czystej formie nie będzie, bo będziemy wówczas:
a) jedną częscią sżp realizowali projekt fotograficzno-warsztatowy
b)drugą częscią wystepowali w Warszawie
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-25, 11:52   

na a że Galeria zamknięta, to jest pewne curiosum, ale naprawdę nie jestem ani właścicielem, ani zarządcą, ani pracownikiem by te kwestię dyskutować. jedyne co to mamy "użyczony" kąt w tejże, razem ze stowarzyszeniem hafciarek.
nie gniewajta się druzja:)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lipiec, literackie, niedzielne, pogotowie, sierpien, terminy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu