Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wszystko z METALU
Autor Wiadomość
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-13, 22:38   Wszystko z METALU

Jako że mam jakieś pojęcie o metalu, spawaniu, to było to moje środowisko "twórcze" jakiś czas temu. Dłubałem sobie świeczniki, ludziki z drutu, nakrętek, miałem zamysł na sprzewanie ich w necie, albo nawet o mini galerii osobliwości. Trochę rozdałem, trochę mi to gdzieś rdzewieje... Fotek mało, nie miałem aparatu.

Zabawa jest jednak przednia. To może być np wyposażenie naszego klubu, pubu, pokoju. Z metalu można zrobić wieszaki, półki i wszystko może być rzeźbą, czy jakąś dziwną kompozycją.

W metalu można też rzeźbić złobiąc go czy to palnikiem gazowym czy elektodami, czy innymi metodami, gdzie powietrze wydmuchuje roztopiony metal elektrodą. To trudne techniki, ale efekt połączenia kilku może być fascynujący.

Na pewno znacie różne rzeźby ogrodowe z metalu. Zwierzątka spawane z blaszek nierdzewnych. Czy rzeczy kute. Każdy kowal to artysta. W TV pokazywali wioskę, gdzie agroturystyka wzięła się od kuźni. Ludzie patrzyli na kowala, kupowali. Pojawiły się noclegi.

Coraz trudniej zrobić park technologiczny, inkubator działajacy. Jednak czy próbowano zbudować inkubator artystów, rzemieślników, rękodzieła? Zachęcam do zabaw z metalem. W domu można lutować, sklejać, skręcać. Można zamawiać pocięte elementy i składać to nawet w bloku :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: metalu, wszystko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu