Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
A inne gminy w powiecie mają swoje fora?
Autor Wiadomość
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 12:18   

A inne gminy w powiecie mają swoje fora?

Na bazie tych tych ludzi można organizować POWIATOWE zloty, SEJMIKI. Niekoniecznie tylko imprezy. To mogą być dyskusje o rozwoju regionu, mogą być festiwale, galerie. Szukam polskich powiatów, którym udało się zintegrować.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-07-12, 12:51   

Marek Kajdas, z tego co wiem to raczej z reszty gmin pare osob sie podlaczylo do naszego forum :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-13, 00:02   

Marek Kajdas napisał/a:

Na bazie tych tych ludzi można organizować POWIATOWE zloty, SEJMIKI. Niekoniecznie tylko imprezy. To mogą być dyskusje o rozwoju regionu, mogą być festiwale, galerie. Szukam polskich powiatów, którym udało się zintegrować.


Hmm - witaj Marek. Widzę, że patrzysz szerzej na wiele spraw, mam dziwne wrażenie, że o pewnych sprawach myślimy bardzo podobnie. Póki co bardzo późno jest, być może temat integracji pociągniemy tu i tam.
Tymczasem Pozdro dla Małopolski z Księstwa Brzeskiego :) .

Franco vel Duc de Rivage
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-13, 00:09   

Tylko że ja nie jestem aż tak lewicowy jak zdaje się Ty Franco Zarrazzo :) Oj nie chwal mnie, bo możesz mnie jako "faszystę" przeklinać jutro. Tymczasem jestem tylko Patriotą.

Trzeba budować partnerstwa.

Budują gminy coś szcztucznego z zagranicą, a to głupie zwykle, bez korzyści pseudoukłady. Wymiana np turystyczna między naszymi powiatami, może dać rzeczywiste korzyści, a nie głupi festiwal jeden na rok, stresujący OBIE STRONY KOSZTAMI.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-13, 00:21   

Marek Kajdas napisał/a:
Tylko że ja nie jestem aż tak lewicowy jak zdaje się Ty Franco Zarrazzo :) Oj nie chwal mnie, bo możesz mnie jako "faszystę" przeklinać jutro. Tymczasem jestem tylko Patriotą.

Trzeba budować partnerstwa.

Budują gminy coś szcztucznego z zagranicą, a to głupie zwykle, bez korzyści pseudoukłady. Wymiana np turystyczna między naszymi powiatami, może dać rzeczywiste korzyści, a nie głupi festiwal jeden na rok, stresujący OBIE STRONY KOSZTAMI.


Hmm czy ja jestem lewakiem ... to dobre pytanie. Biorąc pod uwagę, że niektórzy mnie tu mają za anarchistę, to ho ho... :) . Prawie zawsze byłem prywatnym przedsiębiorcą, nawet jako prywaciarz próbowałem tworzyć pejzaż kulturalny tego miasta. O partnerstwie i pomostach gadam czasami tu i tam, pisząc pokątnie jakieś tam statuty.
Paradoksem jest to, że jestem raczej przeciwnikiem tego, co w Polsce czewone, a jednak coraz częściej odkrywam w sobie lewicowe poglądy. Szlag to wie - może to tylko frustracje na otaczającą rzeczywistość etc...

Pozdrawiam

Franco
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-13, 00:32   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Biorąc pod uwagę, że niektórzy mnie tu mają za anarchistę, to ho ho... :) . Prawie zawsze byłem prywatnym przedsiębiorcą, nawet jako prywaciarz próbowałem tworzyć pejzaż kulturalny tego miasta. O partnerstwie i pomostach gadam czasami tu i tam, pisząc pokątnie jakieś tam statuty.



ANARCHOLIBERALIZM ale w jakim kolorze, w jakim programie, nurcie? Czerwono-tęczowy? :) ale to mylne, zapewne jednak jesteś antykatolicki itd :) Nie kochasz Kaczyńskich, Giertycha, Leppera widziałbyć jak o pasterza trzody itd

Daj sobie sobie spokój z tym, co w gminie NIE MA ZNACZENIA. Samorządowiec może z PZPR działać razem opozycjonista dla miasta, jeżeli chcecie czystości, to do rocznika mojego 72'. Reszta może być "agentami".
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-13, 00:35   

Robi się off topic - zaraz Alfer wytoczy ciężkie działa. Dokonczymy gdzieś na innym wątku.
Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-13, 16:02   

tak, tak, przez Marka teraz musze ostro zakasać rękawy i przenosić offtopiki do nowych tematów.

Ciężka praca moderatora, gdy trol się zjawi na forum (choc czasem i mądrze powie) ;)
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-13, 18:00   

Wytrzymacie, jeszcze dzisiaj poklikam trochę....

To jak z tym forami z całego powiatu? Kto je wyszuka i wklei?

Dogadajcie się z nimi. Witrynom które nie mają forum, może zaproponować forum tutaj swój kącik. Jestem w szoku że poza toplistą nigdzie nie ma do tego forum linku.

http://www.google.pl/sear...aj+w+Google&lr=

Was po prostu w necie NIE MA. Miasto, powiat Was zbanowały? Żeby linku nie dodać do katalogów... jesooo... co się tu dzieje? Może jesteście sektą, a fe.... albo admin zamierza być samorządowcem?

Bez zjednoczenia sie w forum szanse na referendum wygrane np w sprawie likwidacji opolskiego a Waszego przejscia do dolnośląskiego maleje. Jednak młodzież 18-30 letnia, to podstawa. Starsi będą się bali jak zwykle "niepotrzebnych zmian". Na moje oko opolskie to taki land niemiecki w Polsce. To za małe województwo. Są słabe województwa, np u nas podkarpackie, świętokokrzyskie. U nas powinna być olbrzymia Małopolska, bo milionowe miasto to podstawa jako serce regionu. 100 tys to może być stolicą powiatu...

Cytat:
SONDA
Czy jesteś za przyłączeniem Powiatu Brzeskiego do Województwa Dolnośląskiego
Tak (479)
Nie (94)
Łącznie oddano 573 głosy


http://ankietabrzeg.webpark.pl - czyje to jest? Ładnie zrobione.

Trzeba to nagłośnić. Atak możecie zrobić odłączając się z powiatem. To zachęci innym niezadowolonych i zostanie Opole samo... jako 100 tys województwo. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-13, 18:36   

http://www.google.pl/sear...aj+w+Google&lr=

Trochę źle szukasz jesteśmy w wielu miejscach.


Sektą nie jesteśmy i nigdy nie będziemy przyznam że tym się trochę zasmuciłem jak to napisałeś.
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-13, 19:27   

Marek Kajdas napisał/a:
Jestem w szoku że poza toplistą nigdzie nie ma do tego forum linku.

http://www.google.pl/sear...aj+w+Google&lr=

Was po prostu w necie NIE MA. Miasto, powiat Was zbanowały? Żeby linku nie dodać do katalogów... jesooo... co się tu dzieje? Może jesteście sektą, a fe.... albo admin zamierza być samorządowcem?


Jejku, ale ten troll jest nuuudny... Jak się włącza tę opcję ignorowania użytkownika??

A w dodatku ignorant. Sama umiejętność ctrl+c + ctrl+V nie wystarczy by używać Google :-) Trzeba było wpisać "Brzeg forum" albo odwrotnie a nie link. Akurat forum Brzeg dorobiło się (dzięki ciągłej nieustającej aktualizacji) najlepszej pozycji w Googlach i trudno komukolwiek będzie dorównać.
P.S. Tylko Yasiu musisz poprawić ten tytuł strony bo coś nie tak wyświetla się w Google (chyba po zmianie serwera).
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-13, 22:11   

a ja tak do tematu Brzeg nie jest gminą a powiatem a to forum nazywa się Forum Brzeg więc jednoczy wszystkie gminy tegoż powiatu...mam rację czy się mylę :?:

:evil:
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-07-13, 22:14   

warlike, po czesci masz i racje :) powiat to gminy a Brzeg jest i miastem gminnym mi powiatowym :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-13, 22:53   

Brzeski napisał/a:
P.S. Tylko Yasiu musisz poprawić ten tytuł strony bo coś nie tak wyświetla się w Google (chyba po zmianie serwera).


Faktycznie roboty google odwiedziły forum w momencie przenosin na nowy serwer.

Tu nie odemnie zależy kiedy się to zmieni tylko od robotów google, zmieni się za kilka dnim max.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-14, 09:47   

gosiaczek86 napisał/a:
warlike, po czesci masz i racje :) powiat to gminy a Brzeg jest i miastem gminnym mi powiatowym :)


mam 100% rację jaka jest gmina Brzeska?? nie ma kiedyś była teraz to jest gmina Skarbimierz a Brzeg pozostał miastem powiatowym........więc nie ma gminy Brzeg jest powiat który skupia wszystkie gminy w okolicy tak samo jak to forum skupia ludzi z tych gmin i miasta Brzeg......


ps.....jaki ja jestem dobry je he je :-P :-P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fora, gminy, inne, maja, powiecie, swoje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu