Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2006-09-24, 12:22
LION VIBRATIONS
Autor Wiadomość
freetree 

Wiek: 54
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: wielkie wieże

  Wysłany: 2006-07-12, 21:01   LION VIBRATIONS

Ostatnio buszując po sieci natrafiłem na śwetną stronkę - jak się okazuje - brzeskiej kapeli, która gra muzykę reggae. Co mi się nasuwa na myśl po tym czasie spędzonym na ich strone ?! mianowicie to, że zespół gra zajebistą muzyczkę, sporo koncertuje w kraju, a jednak jest nieznany w naszym mieście, bądź znany przez niewielką grupę ludzi.
Piszę tego posta, bo jestem pod wrażeniem ich koncertu na wrocławskiej Nocy Świętojańskiej - gdzie wystąpili w roli gwiazdy wieczoru.
Polecam wszystkim barrrrrdzo gorąco kapelkę

Freetree
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 22:55   

freetree napisał/a:
zespół gra zajebistą muzyczkę, sporo koncertuje w kraju, a jednak jest nieznany w naszym mieście, bądź znany przez niewielką grupę ludzi.
Piszę tego posta, bo jestem pod wrażeniem ich koncertu na wrocławskiej Nocy Świętojańskiej - gdzie wystąpili w roli gwiazdy wieczoru.
Polecam wszystkim barrrrrdzo gorąco kapelkę


Niech gra w RADIO, po za tym na koncertach.

Nikt nie narodził się gwiazdą.
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-13, 21:10   

Nie rozumiem :shock: Kapela jest znana (przynajmniej przezemnie i moich znajomych) od dłuższego juz czasu. Wcześniej nazywali sie "Zgroza". Grali między innymi na WOŚP kiedy był koncert na zamku bodajrze 3 lata temu.A że mało koncertuja w Brzegu to fakt. Ale coś mi si ewydaje że to nie do końca ich wina. Kapela przewijała sie tu i tam więc jak dla mnie jest znana.
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-13, 22:58   

Zatem macie jednak zespoły własne.

Ktoś zna całą brzeską scenę muzyczną?

Czy jest klub gdzie często jest muza na żywo? Jaka?

Gdyby to grał ten LION VIBRATIONS... regge jest spoczko. Piwko, muza. Czemu nie dałeś linka do tej ich strony? Informacja to informacja. A może freetree jesteś z tej kapeli? Pierwszy post i od razu konkret :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-16, 08:39   

Brodacz ma rację. Kapela jest rowniez znana raczej wsrod wszystkich moich znajomych. A to, iz malu u nas graja...mysle, ze to zasluga osob, u ktorych mozna zorganizowac koncerty.

Marek Kajdas napisał/a:
Ktoś zna całą brzeską scenę muzyczną?


smiem w to watpic. Istnieje wiele zespolow, ktorych muzyka nie zawsze moze ujrzec swiatlo dziennie...
Ostatnio zmieniony przez sachmet 2006-07-16, 08:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-16, 09:45   

tak się zastanawiam czy jest taka mozliwość aby zorganizować gdzieś w okolicy taki koncert aby te zespoły miejscowe mogły sie pokazać a ludzie mogli by ich posłuchać...pewnie przy dobrej reklamie troche ludzi by przyszło na taki koncert nawet jeśli byłby płatny kilka PLN
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 14:14   

Dla mnie osobiście również jest ten zespół znany... już jakiś czas.
Najpierw poznałam go u nas w Brzegu, przede wszystkim na Dniach Brzeguw maju.
Teraz we Wrocławiu również byłam na ich koncercie , akurat znajomy grał więc poszliśmy :)
Bardzo mi sie podoba ich granie a Jagoda ma świetny głos ;)

Fajnie by było gdyby na wakacjach odbył sie u nas może jakiś koncert :wink:
0 UP 0 DOWN
 
I Sekretarz PCWP 


Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 12:11   

Brzeska scena może nie jest wielka ale istnieje. Oto kilka linków do stron brzeskich kapel:
LION VIBRATIONS http://www.lionvibrations.pl/
AFRICONNECT http://www.africonnect.dj.pl/
EMANACJA http://www.emanacja.prv.pl/
LUSTRUM http://www.lustrum.fora.pl/
CROSS OUT http://www.freewebtown.com/crossout2
POWIEM CI W PONIEDZIAŁEK http://www.pcwp.band.pl/ :D
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 13:13   

Dodajmy że Africonnect juz nie istnieje :)
0 UP 0 DOWN
 
I Sekretarz PCWP 


Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 15:27   

Dodajmy że Powiem Ci W Poniedziałek też od roku praktycznie nie istnieje, o Lustrum też niewiele słychać po zrobieniu naprawdę świetnej demówki itd. Brzeg nie kocha rock'n'rolla i jeżeli jakakolwiek grupa nie znajdzie sama sobie pomocy to na miasto nie ma co liczyć, nawet jeżeli chodzi o organizację koncertów(samo miejsce, nie wspomnę o sprzęcie). Przypomnę o innych nie istniejących grupach: Sturmbahnfuhrer Stedke, SS Crusher, Dr.Feelgood, Boneless Brigade.
Lion Vibrations wydało dwie płyty i jeszcze jedną wcześniej jako Zgroza. Spróbujcie spytać o te płyty w sklepie z płytami w Brzegu!
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-18, 09:30   

Powiem że chyba najbardziej mi szkoda dwóch zespołów. Africonnect i Dr.Feelgood jak dla mnie były naprawdę dobre.I mam nadzieje że znajda sie ich godni następcy.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-24, 15:01   

Ja może zaczne od Lion Vibrations, ktore bezwzględnie jest wyjątkową kapela BRzeską (właściwie to Brzeg-Lewin Brzeski), mimo, że regge to nie jest mój gatunek muzyki, to Lion wyjątkowo mi podchodzi, polecam słuchany ostanio przeze mnie "Slave Ships" z niezwykle tkliwym męskim wokalem oraz oczywiście ich stronę...a i o ile się orientuje, wydali 4 płyty.

Bez wątpienia DR. Feelgood, miał w sobie duży potencjał... myśle, że warto też zwrócić uwagę na poczynania EMANACJI.. niestety nie znam Lustrum oraz Cross Out
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-09-24, 15:35   

Byłem na jednym koncercie Lion Vibrations na "Nie zabijaj"
Przyznam świetnie grają, a "nie zabijaj" jest imprezą ogólnopolką i wszyscy czekali na LV
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 18:34   

z tego co jest mi wiadomo to tylko Lion Vibrations i Emanacja istnieje z wyzej wymienionych, nie wiem co z Lustrum. A co do Emanacji to caly czas koncertujemy tylko nie w Brzegu, chociaz sei o to staramy. Troche sie zmienilo od ostatniego koncertu w Brzegu, zmiany brzmienia, personalne:P Mamy tez juz nowe demo,oraz nastepny material do zarejestrowania:) Mimo to, ze trojka z nas pisze teraz mature, nie przestajemy koncertowac i dalej mocno rozwiajmy nasza dzialalnosc:) mamy wielka nadzieje ze zagramy w najblizszym czasie koncert w Brzegu. Jak bedzie cos wiadomo to napewno powiadomie :)
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 22:55   

Bardzo bym chciała zobaczyć i usłyszeć Lion Vibrations, poniewaz nigdy niesłyszałam jak śpiewa Jagoda :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lion, vibrations


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu