Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Która podstawówke wybrać...?
Autor Wiadomość
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-29, 16:22   

Ja ukończyłem PSP nr 1, bez problemu, spoko nauczyciele :P Moge polecić, miałem 36/40 pkt. na tescie kompe tencyjnym :D
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-11-29, 20:39   

tomekr napisał/a:
ale jezeli chodzi o sport.. to tylko do szkoly nr 8!

Oj, myślę, że jeśli chodzi o sport to jednak PSP 3 :)
Ostatnio zajmują czołowe miejsca w różnego rodzaju zawodach i rozgrywkach z różnych dziedzin sportowych, a nowa sala pozwala im rozwijać swoje sportowe talenty :)
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-29, 21:14   

PSP nr 8 ma halę ale nie tak dużą jak 3, może niektórch rodziców zrażać że w 8 jest zespół razem z gimnazjum, do którego uczęszczam :D
0 UP 0 DOWN
 
ursus 


Wiek: 54
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-29, 23:27   

Ja uważam,że najlepszą podstawówką jest PIĄTKA.Myślę tutaj o kadrze pedagogicznej oraz o super pani dyrektor,która prowadzi szkołę wzorowo.Umie współpracować z nauczycielami jak i zrodzicami,a to jest najważniejsze.Dobra atmosfera plus dobro ucznia.Przygotowanie dzieci do gimnazjum w tej szkole jest najlepsze.Mam z nimi kontakt więc mogę tak powiedzieć.Uczę w gimnazjum.Ale wybór należy do Was.
0 UP 0 DOWN
 
Kara.Tes 


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-18, 16:14   

Jeśli chodzi o szkołe numer 3 jako szkołę sportową to bym się zastanowiła.Co do tego ,że szkoła psp3 zajmuje same pierwsze miejsca zgadzam się ,ale to tylko chłopcy. Dzisiaj odbyły sie zawody w piłkę ręczną chłopców PSP 3 pierwsze miejsce ,a psp 1 drugie.
Co do dziewczyn to najlepiej sobie radzi psp 1 dostałyśmy sie po półfinałów w kosza i do powiatów w siatkę jutro odbędą sie zawody w hockeya w 8. Zapraszam. A za tydzień w psp3 zawody w piłkę ręczna dziewcząt. Również zapraszam.w 2007 roku ręczną wygrała PSp 1 ja również grałam w tej drużynie. Dostałyśmy się do finałów lecz w finałach pokonała nas drużyna z Grodkowa i mieliśmy 2 miejsce:)To ,że psp 3 ma większa sale nie znaczy ,że są najlepsi.Tak więc .. jak już mówiłam zapraszam na zawody. Polecałam bym szkołe nr 1 sama do niej uczęszczam. Jest tam dużo zajęć dodatkowych związanych ze sportem i rożnymi przedmiotami. Polecam i POzdrawiam:)
Ostatnio zmieniony przez Kara.Tes 2008-01-18, 16:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-18, 16:28   

a ja przedstawię Wam troszkę inaczej sytuację...

nie ma już PSP 8 :) jest zespół szkół z oddziałami integracyjnymi nr 2 sądzę że to dobra szkoła...
Tyle mówi się o obcowaniu z osobami niepełnosprawnymi a ta szkoła pomaga przełamać strach czy lęk przed takowymi osobami... wydaje mi się że nie ma także zastraszania młodszych uczniów przez starszych jak jest to w innej szkole poza tym grono pedagogiczne jest dobrze wykształcone a niektórzy nauczyciele posiadają skonczone po kilka studiów podyplomowych i mają prawo uczyć kilku przedmiotów... także sądzę że szkoła spokojnie może konkurować z PSP 1 czy PSP 3...
0 UP 0 DOWN
 
Ineska 


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-19, 19:58   

Ja osobiście chodziłam do PSP nr 3, u mnie w domu to juz tradycja rodzinna :wink: . Wydaje mi się , że to dobra szkoła. Poziom nauczania jest w porządku,bo teraz, gdy juz jestem w gimnazjum nie mam żadnych braków, ani nic z tych rzeczy. Nikt tez się nade mną nie znęcał, nie przypominam też sobie by starsi uczniowie wyśmiewali młodszych :!: Moze to zalezy od tego, z jakimi osobami ma sie styczność :?: Ogólnie jestem zadowolona ze szkoły :D
0 UP 0 DOWN
 
kamcia22 
KamciA x*

Wiek: 28
Dołączyła: 19 Mar 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-05, 19:33   

Moim zdaniem najlepsza szkoła to PSP nr 1. Nauczyciele dogadują sie ze swoimi uczniami,oraz z innymi nauczycielami.Gorzej jest w klasach szóstych i nauczyciele czasami nie dają sobie rady.Ja też chodze do PSP nr 1 do szóstej klasy i czasami koledzy z mojej klasy są do niewytrzymania!! Jeżeli chodzi o sport to jest trzech nauczycieli i niemoge powiedzieć który nauczyciel jest najlepszy bo wszyscy są doskonali.Mnie na przykład uczy Wuefistka i jestem z tego zadowolona bo jestem w dróżynie superjedynek,które grają w Piłke ręczną.
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-19, 14:18   

Ja przez pierwsze 2 lata chodziłem do PSP6, nie było strasznie, ale potem otwarto GSP w Skarbimierzu :)
Jednak słyszałem, że niektórzy rodzice boją się tam posyłać swoje dzieci. Ja osobiście też słyszę, że z roku na rok jest tam coraz gorzej.
Tak to ja bym polecał PSP1 albo PSP8. Ewentualnie PSP5.
0 UP 0 DOWN
 
Natalka;) 


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-03, 19:38   

Moim zdaniem najlepszą szkołą podstawową jest szkoła psp3 oraz szkoła psp1 są to dwie szkoły które często ze sobą współpracują ;)
PSP3 ma nową halę sportową, bardzo dobrych nauczycieli a rówieśnicy nie mają praw do żadnych rozbojów w szkole i poza nią ;) Wiem bo sama tam chodziłam, w tej chwili jestem w pierwszej gimnazjum i narazie idzie Mi bardzo dobrze a to tylko dlatego że w szkole numer 3 przygotowano Mnie do ciężkiej pracy psychicznie jak i fizycznie :)
W trójce nauczyciele wymagają dużo ale to tylko w klasach 4-6 i jest to bardzo dobre ponieważ dzieci uczą się pracować na siebie i później nie będą miały problemów w gimnazjum ;) Z tego co wiem dużo rodziców z poza brzegu zapisuje dzieci do trójki ponieważ na wioskach słyszy się że jest to najlepsza szkoła w brzegu :)

A wracając do szkoły psp1 to szkoła też nie jest zła :) Moi znajomi którzy tam uczęszczali mają dobre wyniki w nauce dalej czyli w gimnazjum :)
Jedynka nie jest złą szkołą chociaż słyszy się że nie jest tam zbytnio czysto, mała sala dzieci po drodze ze szkoły wracają przez parki.
Ale przecież nie to jest tak naprawde ważne bo ważne jest to jacy są nauczyciele, jaka jest ogólna atmosfera w szkole oraz to jak dzieci zareagują na to do jakiej szkoł mają chodzić


Naprawdę polecam te dwie szkoły :) Są to szkooły genialne!
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-03, 20:13   

Pan_Pasztet napisał/a:
a ja przedstawię Wam troszkę inaczej sytuację...

nie ma już PSP 8 :) jest zespół szkół z oddziałami integracyjnymi nr 2 sądzę że to dobra szkoła...
Tyle mówi się o obcowaniu z osobami niepełnosprawnymi a ta szkoła pomaga przełamać strach czy lęk przed takowymi osobami... wydaje mi się że nie ma także zastraszania młodszych uczniów przez starszych...


Dokładnie sam ukończyłem tam szkołę i jestem strasznie zadowolony z tego czego się tam nauczyłem, mam całkiem inne podejście do osób niepełnosprawnych..:D
Polecam wszystkim tą szkołe....!
0 UP 0 DOWN
 
maciek16b 



Wiek: 28
Dołączył: 14 Cze 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-04, 15:32   

Natalka;) napisał/a:
A wracając do szkoły psp1 to szkoła też nie jest zła Moi znajomi którzy tam uczęszczali mają dobre wyniki w nauce dalej czyli w gimnazjum

Mi narazie dobrze idzie w gimnazjum (a chodziłem do PSP 1) i miło wspominam nauczycieli.
0 UP 0 DOWN
 
noname 

Wiek: 54
Dołączyła: 19 Maj 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-28, 15:15   

Chciałabym wtrącić kilka zdań o ZS nr 1 z OS . Moja córka chodzi do tej szkoły przez 7 lat . Nie narzeka . Gdy poszła do szkoły była raczej zamknieta w sobie . Zawsze sie bałam ,że sobie nie poradzi w życiu jak bedzie taka zamknieta .Szkoła ją odmieniła . Stała się otwarta i wesoła . W szkole nie ma już żadnych narkotyków i po krzakach chodza ochroniarze wiec na terenie szkoły uczniowie nie palą. Pozatym nauczanie jest b.db. . Pozatym szkoła bedzie miala nowe boisko . Do baseballa , koszykówki i chyba jakies jeszcze . Tylko nie pamietam do czego .W szkole są 2 sale gimnastyczne . Sala mała -tam najcześciej mają maluchy (1-3) i duża dla reszty . Oprócz tego jest sala korekcyjna .
Niektórzy nauczyciele w tej szkole prowadzą od czasu do czasu nietyowe lekcje . Uczniowie ogladają filmy związane z lekcją . Na histori ,gdy klasa mojej córki brała materiał o 2 wojenie światowej nauczyciel zabrał ich na film o 2 wojnie światowej . W szkole obowiązują mundurki (w tym roku chba też będą ) ,,które pozwalają ochraniarzowi rozpoznawać uczniów tej szkoły . Do budynku nie są wpuszczani ludzie ,którzy nie przyszli w konkretnej sprawie . Oczywiście po dzieci można przychodzić .
Koło szkoły jest duzo zieleni .Tam najczęsciej młodsze klasy urządzają sobie rózne zabawy :)

Dużo napisałam się,ale mam nadzieje ,że ktoś to przeczyta i ludzie przestaną mówić te wymyślone historie o tej szkole.
Ostatnio zmieniony przez noname 2009-06-28, 15:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MruQ 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-09, 22:57   

Ja Polecam PSP1

Pani Dyrektor - Bardzo Sympatyczna, inteligentna, potrafi o szkołe zadbać...
W SZKOLE JEST CZYSTO!
Sa 2 Sale gimnastyczne
Mała do typowych cwiczen rozciągających i 1 do współnych gier i zabaw

W Sporcie, szkoła ta na prawde mierzy wysokie miejsca, wystarczy poczytać gazety ;)

Ukońyczłem tę szkołe z bardzo dobrymi wynikami w nauce i jestem z tej szkoły na prawdę zadowolony, w 1 klasie gimnazjum, bez nauki szło na luzie ;)
0 UP 0 DOWN
 
wyimaginowana 


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-18, 18:30   

A nie wydaje wam się, że 3 mimo tego, że ma dużą salę, to nie ma warunków do sportowego rozwijania swoich umiejętności? Czasami nawet 4 klasy się na niej gnieżdżą i nie ma nawet gdzie nosa wściubić. Jak już podstawówka, to tylko i wyłącznie PSP nr. 1. Nauczyciele świetni, kadra doskonale wykwalifikowana, ostatnio zostało przeprowadzonych mnóstwo remontów, zostały odnowione toalety, które świecą aż z czystości. Korytarze- przepiękne! Otynkowane, pomalowane na ciepłe kolory. W klasach jest cieplutko, są specjalne szatnie, więc nie wiem, o co wam chodzi. Panuje głupi przesąd, że PSP nr. 1, to szkoła dla Romów. Jasne, że znajdzie się ich kilku, jak w każdej szkole, ale nie przeszkadzają absolutnie w zdobywaniu wiedzy. Polecam gorąco tą szkołę, w Brzegu nie znajdziecie takiej drugiej. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ktora, podstawowke, wybrac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu