Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Która podstawówke wybrać...?
Autor Wiadomość
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-25, 00:41   

Sorry że mam taki zapłon ale odpowiem na pytanie: tak rodzina :wink:
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2006-11-26, 12:24   

Ja również super wspomonam szkołe nr 5 Nuczyciele byli naprawde świetni i klasę tez miałam fajną Pepe zdaje sie ze razem chodziłyśmy do szkoły:) do jednej klasy Pozdrów brata Bartka. Pamietasz mnie jeszcze Waligóra M. ? :P
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 12:28   

gosiaczek212 napisał/a:
Pamietasz mnie jeszcze Waligóra M.
no tak właśnie się zastanawiałam czy to Ty. Pamientam pamiętam i pozdrawiam :D
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2006-11-26, 12:40   

Dziękuje i również pozdrawiam,kurde chciałabym zorganizowac jakieś spotkanie naszej dawnej klasy Juz tyle lat mineło Fajnie by było znowu sie spotkać Jak sądzisz?
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 14:29   

No fajnie by było zwłaszcza że tak jakoś ostatni pare osób spotkałam a z większościa to rzeczywiście od końca szkoły sie nie widziałam. Ale nie róbmy off topiców, trzebaby założyć jakiś nowy temat może ktos jeszcze tu jest z naszej starej klasy i może cos się uda zorganizować :D
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2006-11-26, 18:52   

Jestem za Więc tak zróbmy!! :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Łukasz18 
Oskar



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z własnego świata

Wysłany: 2007-01-13, 20:17   

Ososbiście polecam szkołę podstawową nr3... Grono pedagogiczne doświadczone i kompentne.... Sam chodziłem do "trójki"... jesli będę mieszkał w przyszłości w Brzegu to moje dzieci na pewno tam będą się uczyć..... Co decyduje o niepowtarzalności tej podstawówki???? Odpowiedź jest prosta: nauczyciele, któzy podchodza do każdego indywidualnie, atmosfera, tradycje i wpajanie dzieciom dobrych nawyków!!! Poziom nauczania wysoki.... duzo zajęć sportowych, np. SKS, zajęcia taneczne (dziewczęcy zespół taneczny wygrał kilka festiwali) i wiele wiele innych....... Polecam.....
0 UP 0 DOWN
 
Kara.Tes 


Wiek: 29
Dołączyła: 23 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-23, 14:50   

Ja polecam psp nr. 1 sama tam chodze.. Moim zdaniem jest dobry klimat nauczyciele sa spoko.. Czasami daja niezly wycisk ,ale to dla naszego dobra pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
AgaNiunia 



Wiek: 42
Dołączyła: 17 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-23, 15:47   

Nie za bardzo wiem na dzień dzisiejszy jak sprawdza się podział podstwówka-gimnazjum-liceum, za moich czasów do podstawówki chodziło sie przez 8 lat, a do liceum 4 i było ok. Moją edukację rozpoczynałam w szkole nr 5, gdyż taki był mój rejon. Po półtora rocznej edukacji rodzice widząc moje zeszyty i poziom mojej wiedzy przenieśli mnie do szoły nr 6.Oczywiście protestowałam-w 5-tce miałam znajomych, znałam sposoby na nauczycieli i nie musiałam się wysilać aby dostać najwyższą ocenę.Pierwsze miesiące w nowej szkole były okropne miałam prawie same tróje i płakałam, gdy nadrabiałam zaległości. To był szok-ja, najlepsza uczennica w klasie nagle nie radziłam sobie z niczym. Powoli nadrobiłam zaległości i zrozumiałam, co stałoby się gdybym została tam dłużej.
Na początku, przez 2 lata, chodziłam do klasy sportowej było super wyjazdy na mecze, prawie darmowe wycieczki byliśmy typowymi pupilami u nauczycieli i dyrektorstwa-szczególnie jak były puchary. Nawet nie zdawałm sobie sprawy, że tak mają tylko uprzywilejowani uczniowie. Dopiero po tym jak okazało się, że mam poroblemy z nogą i muszę przenieść się do "zwykłej" klasy zobaczyłam jak to naprawdę wygląda.
Nie orientuje się jak jest dziś, ale na pewno bardzo dobrze zastanowię się, gdy będę miała dzieci, w jakiej szkole mają rozpocząć edukację, gdyż pierwsze lata nauki są najważniejsze.
0 UP 0 DOWN
 
karola664 

Wiek: 30
Dołączyła: 15 Cze 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-07-09, 19:54   

Ja wam ludzie polecam psp nr3 potem gm nr3 a potem to niewiem bo jeszcze nie doszłam...
Pozdrawiam:*
0 UP 0 DOWN
 
Silver 
^__^



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 29
Dołączył: 30 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Jana Pawła II

Wysłany: 2007-11-26, 13:53   

Wybierzcie szkole podstawowa nr 1 w Brzegu
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-11-26, 19:28   

Ja to z czystym sumieniem mogę polecić PSP nr 3 :)
Sama skończyłam tą szkołę i muszę przyznać, że wyniosłam z niej chociażby kulturę osobistą, której zauważyłam, że brakuje moim koleżankom i kolegom z gimnazjum, kończącym inne podstawówki.
Dodatkowym atutem tej szkoły jest nowa hala sportowa, wiele dodatkowych sportowych zajęć, a przecież sport to zdrowie i warto od najmłodszych lat 'zarazić' dziecko pasją do jakiegoś sportu, wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo, że w przyszłości będzie tym, kim nie chcielibyśmy, aby było (żeby to tak ładnie ująć :P ) :)
Ponadto mam wrażenie, że tylko Trójka rozwija się kulturalnie. Wszelkie uczestnictwo w różnego rodzaju imprezach kulturalnych jest mocno punktowane. Wszyscy chyba już kojarzą renesansowe stroje dzieciaków z PSP 3. Dzięki temu są zapraszani na wiele ciekawych imprez.
Nie słyszałam jeszcze, żeby w szkole dochodziło do jakiejkolwiek przemocy, czy konfliktów między nauczycielami a uczniami, a nadal dobrze wiem, co się tam dzieje :)
Z czystym sumieniem mogę więc polecić tą podstawówkę :)
0 UP 0 DOWN
 
~MySzKa~ 
Oooo summer wine...



Wiek: 34
Dołączyła: 25 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-27, 04:05   

Kathia napisał/a:
Ja to z czystym sumieniem mogę polecić PSP nr 3


Ja też mogę osobiście polecić tą szkołę bo również ją skończyłam i nie ma zastrzeżeń...Może we wczesniejszych latach były tam trochę inne zasady, ostrzejsi nauczyciele ze starszych roczników, i zakaz wchodzenia na 2 piętro dla pierwszaków (gdzie mieli lekcje ci starsi)...
Córka znajomej jest teraz w pierwszej klasie i jest zadowolona.Moja kuzynka chodzi tam już do 6 kl. i nie narzekała ani razu za to przynosi same piątki a poziom nie jest wcale taki niski...
Co prawda zostały wprowadzone mundurki ale teraz nie słychać w tej szkole słów typu:
" - Paa na nią!!!Co ona nosi?!!
- Moda z lumpeksu!!"

Oprócz tego szkoła została wyposażona w sale informatyczne no i oczywiście ta nowa hala sportowa...Teren również monitorowany...

.::pozdrawiam::.
0 UP 0 DOWN
 
tomekr 


Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-27, 13:36   

1raczej nie ogolnie wszystko co slysze o tej szkole moge podsumowac ''szkola niebezpieczna'' psp3 spokojna fajna atmosfera nauczyciele mili i zyczliwi.. ale jezeli chodzi o sport.. to tylko do szkoly nr 8!
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-29, 15:58   

Mój brat chodzi do PSP nr 1 i nie narzeka.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ktora, podstawowke, wybrac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu