Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
De La Vera
Autor Wiadomość
Dorot@ 


Wiek: 40
Dołączyła: 17 Mar 2013

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-03-27, 23:13   

Dzisiaj zamówiłam pizze z DLV, zastanawia mnie jedna rzecz : dlaczego jak się zamawia małą albo dużą pizze zawsze dostaje się taką samą ilość sosu?
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-03-28, 07:50   

Nad czym tu się zastanawiać? Po prostu dają tyle samo sosu do każdej pizzy niezależnie od rozmiaru bo robią tak od zawsze. Chcesz więcej sosu to trzeba zapłacić i z pewnością go dostaniesz :) . Niby szczegół, ale jak widać frapujący :P .
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2013-03-28, 08:20   

LiuKhongSum napisał/a:
Chcesz więcej sosu to trzeba zapłacić i z pewnością go dostaniesz :) . Niby szczegół, ale jak widać frapujący :P .

Niby zasada jasna, tylko ciekawe że zamawiając np. piwo z sokiem (sam nie pijam takowego :wink: ) w dużym nie dostajemy tyle samo soku co w małym. Porcja soku jest dostosowana do wielkości kufla a co za tym idzie ilości piwa.
A tak na poważnie, mnie też to drażniło zawsze w tym lokalu, że sos wydają w "naparstkach" każąc za niego dopłacać, a ten "naparstek " ledwie wystarcza na małą pizzę. Nikt lokalu nie zmusi żeby zasady zmieniać ale zasada konkurencyjności wymaga zaproponowania klientowi czegoś więcej niż konkurencyjne lokale. Po kilku wizytach w DeLaVerze i spotkaniem się z kilkoma wpadkami opisywanymi już w tym wątku, muszę z przykrością stwierdzić, że lokal ten dla mnie jest raczej spalony. Przynajmniej do momentu poczynienia diametralnych zmian.
1 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-03-28, 19:24   

Zbyszku jak masz kapitał to możemy pomyśleć nad własnym lokalem i wtedy wdrożymy w życie wszystkie niezrealizowane pomysły ;) .
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2013-03-29, 07:15   

Nadmiarem kapitału nie dysponuję, a na dodatek na prowadzeniu lokalu gastronomicznego znam się baaardzo pobieżnie i tylko od strony konsumenta. Co nie ujmuje mi wcale wiarygodności w ocenie, bo w końcu nie trzeba być kucharzem, żeby móc stwierdzić czy danie jest smaczne czy nie ani zawodowym piłkarzem, żeby móc stwierdzić, że nasza kadra gra do d.... :wink:
3 UP 0 DOWN
 
agasta 


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Gru 2009

UP 5 / UP 0



Wysłany: 2013-04-26, 10:22   

Kiedyś tutaj nie wierzyłam jednemu osobnikowi, że nie odbierają telefonu - teraz wierzę.

Przez dwa dni pod wieczór, dzwoniłam z pracy aby zamówić pizzę,dzwoniłam z 15 razy i nikt nie odebrał telefonu.
Przyszedł znajomy, zadzwonił ze swojego prywatnego telefonu, jeden sygnał i telefon odebrany.

Chyba będe w stanie uwierzyć, że nie odbieracie telefonów. :-)

Czy w DLV nie odbiera się telefonu z zastrzeżonego numeru ?
0 UP 0 DOWN
 
Dorot@ 


Wiek: 40
Dołączyła: 17 Mar 2013

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-04-27, 20:26   

Kiedyś dzwoniłam z prywatnego numeru chyba 15 razy, postanowiłam więc zastrzec numer i szanowna Pani odebrała już po pierwszym sygnale. Ostatnio tam byłam, więc tłumów nie ma, po prostu nie chce się odebrać telefonu, ponieważ to napewno kolejne zamówienie.
0 UP 0 DOWN
 
agasta 


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Gru 2009

UP 5 / UP 0



Wysłany: 2013-04-28, 09:57   

Ok,czyli to nie wina numeru zastrzeżonego a po prostu lenistwo i niedbanie o klienta, ze strony DLV :-)


Szkoda, bo jedzenie mi smakuje od Was i uważam za jedno z lepszych, ale niestety przez obsługe, podejście do klienta nie będę stałym gościem :)
1 UP 0 DOWN
 
Krystian25 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Kwi 2013

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-05-11, 18:11   

nikt nie odbiera telefonu :/
0 UP 0 DOWN
 
agasta 


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Gru 2009

UP 5 / UP 0



  Wysłany: 2013-05-11, 21:11   

Krystian25 napisał/a:
nikt nie odbiera telefonu :/


Może również jesteś na liście 'wybrańców', od których nie odbiera się telefonu. hahaha
0 UP 0 DOWN
 
Baca 


Wiek: 42
Dołączył: 04 Mar 2013

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-05-12, 16:14   

28 stron wątku dotyczącego jednego lokalu ?!
Postanowiłem to wreszcie sprawdzić :)

Minimalistycznie urządzony, w nowoczesnym tonie lokal, z młodą lecz ogarniętą załogą, kącikiem dla dzieci itp.

Co do samej pizzy: wszystko poprawnie: duża, bogato posypana wszystkim tym, co się zamówiło, na cieńkim cieście, ta dodatkowa kasa za sos troszkę dziwna, no ale niech będzie.
I na tym możnaby zakończyć, gdyby nie fakt, że ta pizza (ciasto), jest jakieś jałowe i bez smaku. Ogólnie pizza jest ok, ale brakuje jej "tego czegoś" i problem lokuje właśnie w cieście. 00

Najlepszą pizzę w Brzegu można zjeść jednak w DaAntonio !
0 UP 0 DOWN
 
Tomeksnajper5 



Wiek: 30
Dołączył: 19 Lip 2009

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2013-07-19, 15:56   Ostatni raz

Do niedawna byłem tam stałym klientem, lubiłem tam chodzic i wszystkim opowiadałem jak to tam jest fajnie, fajny wystrój, jedzenie pyszne. Lecz po wczorajszej wizycie to się napewno zmieni. Zamówiłem kebaba z pieca, wszystko było ok, do czasu aż zacząłem jeść. Zamiast mięsa były kawałki skóry, gdy przegryzłem rozlał mi się tłuszcz w ustach. Wzięło mnie na wymioty. Myślę ok zdarza się lecz po dalszym jedzeniu zacząłem wyciągać mięso, zauważyłem na swoim talerzu surowe mięso. Gdy wróciłem do domu wymiotowałem. Jeśli chcecie otruć ludzi to spoko.

Natomiast tydzień temu przychodząc o godz 21:30 pani powiedziała mi że już nie można złożyć zamówienia, ewentualnie po dłuższej rozmowie doszliśmy do porozumienia iż zrobi mi zamówienie ale tylko na wynos ( gdzie ludzie jeszcze byli w lokalu ) w aucie jedliśmy kebaby, skończyliśmy zanim ludzie wyszli.
Obsługa jest nie miła tak jakby pracowali tam za karę. Siedzimy spokojnie do zamknięcia 25 min a pracownicy zakładają krzesełka na stoły, nie możecie poczekać ?

Odp mi na pytanie. Jeżeli przychodzę z osoba towarzysząca i robimy zamówienie na np kebab i tortille to nie dostaniemy tego razem, jedna zje a druga dalej czeka. Tortiĺli nie robi się godz, najpierw kebab a następnie to co nie potrzebuje dużo czasu na wykonanie.


Przyjść może przyjdę, aby zrobić zdjęcie, ewentualnie na piwo nic tam nie zjem.
pozdrawiam...
2 UP 0 DOWN
 
kamill85 


Wiek: 39
Dołączył: 22 Sie 2013

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2013-08-22, 21:10   

Witam i ostrzegam wszystkich przed De La Vera ponieważ zamówiłem kebaba z pieca ktory otrzymałem zacząłem jesc i nagle w moich ustach laduje mięso ktore jest surowe wrecz zamrozone w srodku myslalem ze mnie cofnie. Grzecznie podchodze do baru i mowie ze otrzymałem kebaba surowego a pracownice zadaja mi pytania typu; a jakie mieso jest surowe kurczak czy... Odpowiedzialem ze nie wiem co to za mieso i zaczely sie wypierac ze mieso jest swieze a nie mrozone. I co najlepsze przy wszystkim stoi szefowa ktora zareagowała tak jak by nic sie nie stalo. Wyszedlem z lokalu nic nie zjadłszy. Szkoda gadac juz tam wiecej mnie nie zobacza.
1 UP 1 DOWN
 
zxccxz 


Wiek: 100
Dołączyła: 23 Sie 2013

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2013-08-23, 14:49   

bez urazy [ .. normalnie bym tego akurat dla DLV ] nie napisał, ale ...


konto świeże, dziś startuje [ de grasso - nareszcie :) ] - opinia z d...y wzięta.

zamiast pisać ogólnie dostępnie zgłoś tutaj:

PSSE Brzeg
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
adres:
ul. Armii Krajowej 22
49-300 Brzeg

z odpowiednimi skanami ot co


albo coś nie tak z temperaturą w piecu albo opinia z ... wzięta :)
aby mięso doszło do siebie w piecu musi przebywać w nim minimum 10 minut [MINIMUM]

a przy piecu nie ma opcji byś dostała/ł mrożone - zapraszam na lekcje fizyki! do Pani Ch. najlepiej
0 UP 1 DOWN
 
Shadow 
:)



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Sty 2007

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg / Opole

Wysłany: 2013-12-30, 11:53   

Do której jutro otwarte? :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: de, la, vera


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu