Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Taktyka ForumBrzeg.pl
Autor Wiadomość
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-17, 21:41   Taktyka ForumBrzeg.pl

Tu ustalimy nasza taktyke na nastepny mecz
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-17, 21:45   

wiecie co ... bo tak po rozmowie z mario doszedłem do wniosku ze łatwo mozna zaradzic naszym problemom :P chodzi mi o taktyke na mecze ...

Wiem ze mamy duzo pretensji do gry srodka pomocy ... to ja proponuje zagescic srodek wieksza licza zawodnikow i mozna sprobowac zagrac ustawieniem 1-3-5-2 albo nawet z jednym napastnikiem a bocka przesunac do pomocy 1-4-5-1 ... ale to tylko moje sugestie ... czekam na wasze zdanie
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-07-17, 21:55   Re: Taktyka ForumBrzeg.pl

kancik napisał/a:
Tu ustalimy nasza taktyke na nastepny mecz


hm... nie wiemm czy to dobry pomysł, przeciwnicy na pewno zaglądają na forum i mogą podłapać coś nie coś więc może bez jakis zbytnich szczegółów :D :D
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-17, 22:00   

sloneczko16 napisał/a:
przeciwnicy na pewno zaglądają na forum
no okej przeciwnyci zagladaja na forum ale z drugiej strony przeciez na boisku i tak widza wszystko kto gra i jakim ustawieniem ... no ale jezeli uwazacie ze to zły pomysł to przepraszam :P
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-17, 22:12   

Zróbcie ten wątek elitarny i tyle :) . Słoneczko ma trochę racji ;) . A do tego wydaje mi się, że jedna taktyka nie do konca jest ok. Inaczej chyba grało się z BCC a inaczej z BTP. Tak okiem laika, ale z boku wyglądało to inaczej. Zdaje się, że Derian napisał, że BTP wyłapywało dalekie podania, co zresztą było widać, bo biegali jak dzicy i wyłuskiwali często piłki spod nóg naszych zawodnikow - nie wiem - nie znam się. Krótkie podania na BTP a inaczej na przykład na BCC? Niech się stanie TRENER :) .

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
MuFFa 


Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-17, 23:12   

mysle ze pomysl z taktyka jest niezly, niestety dla mnie bedziecie ja przez jakis czas ustalac beze mnie z powodu mojego wyjazdu do anglii (witaj stefan) hehehe, jak bedzie dobrze to powinienem wrocic kolo pazdziernika tazke trzymajcie sie cieplo, bede trzymal kciuki za druzyne i czasem jak sie uda wpadne na forum. WIELKI POZDRO!!!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-18, 00:33   

MuFFa napisał/a:
wyjazdu do anglii (witaj stefan)


hehe ale ja wracam za 2 tygodnie, a Tobie nie udalo mi sie nic zalatwic :(

No, ale co do taktyki... to ktos tam mial racje, ze nie umiecie rozprowadzac pilki z obrony przez pomoc do ataku... to jest racja wedlug mnie...

Wiec nie mozna powiedziec jednej taktyki, ze tym ustawieniem bedziecie ciagle grac. Trzeba miec chociaz 2 lub 3 ustawienia bo inaczej gra BCC, Pawlow i BTP. Dopiero z tymi druzynami sie spotkaliscie.

Z BCC mozna grac spokojnie 442.
Z Pawlolem juz mozna zagescic pomoc, ale 352.
Jednak ja sadze, ze najlepszym wyjsciem z BTP jest 451.

No, ale to sa tylko moje warianty :) Pozdro!!
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-18, 02:00   

steve napisał/a:
No, ale co do taktyki... to ktos tam mial racje, ze nie umiecie rozprowadzac pilki z obrony przez pomoc do ataku... to jest racja wedlug mnie...



A Stefan ile Ty widziałeś naszych meczy że tak sądzisz? 2 ? W dodatku raz grałes przeciwko nam i to na bramce. Skąd wiesz że sie nic nie zmieniło. Sory ale jak dla mnie to troche pieprzysz głupoty. Co innego gdybyś był na miejscu i widział całą sytuację. Co Ty możesz powiedziećo meczu z BCC? Przecież nawet ich nie widziałeś :shock: Ok spoko to była taka rzecz która mnie uderzyła.

Pozdrawiam Angola :D
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-07-18, 08:05   

..i Franco i Stefan mają racje. Na każdego przeciwnika trzeba ustalić inną taktykę. Jedno nie ulega wątpliwości - znaczna większość z nas nie miała nigdy lub miała ale sporadycznie styczność z grą na pełno-wymiarowym boisku na trawce w pełnym wymiarze czasowym. Wszyscy grając razem uczymy się tego fachu, a i tak idzie nam bardzo dobrze :)

Tak jak wspomniał Kancik - tu możemy sobie ustalać taktyki, rozmawiać, rzucać pomysłami, sugestiami, ale i tak wszystko zweryfikuje boisko. Inną kwestią jest wykonywanie stałych fragmentów gry. Można poćwiczyć rzuty wolne, rzuty rożne, by móc zaskoczyć rywali niekonwencjonalnymi i efektYwnymi zagraniami.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-18, 12:16   

Brodacz napisał/a:
steve napisał/a:
No, ale co do taktyki... to ktos tam mial racje, ze nie umiecie rozprowadzac pilki z obrony przez pomoc do ataku... to jest racja wedlug mnie...



A Stefan ile Ty widziałeś naszych meczy że tak sądzisz? 2 ? W dodatku raz grałes przeciwko nam i to na bramce. Skąd wiesz że sie nic nie zmieniło. Sory ale jak dla mnie to troche pieprzysz głupoty. Co innego gdybyś był na miejscu i widział całą sytuację. Co Ty możesz powiedziećo meczu z BCC? Przecież nawet ich nie widziałeś :shock: Ok spoko to była taka rzecz która mnie uderzyła.

Pozdrawiam Angola :D


a mowie tak Brodaczu bo sami pieprzycie w innym temacie, ze waszym problemem jest przejscie pilki z obrony do ataku !! I ja sam to zauwarzylem w tych 2 meczach co gralem [tu odpowiadam na Twoje pytanie], a nie sadze aby cos sie poprawilo od tam tej pory. Bo niestety 2 lub 3 mecze bez treningu nie zrobicie duzego postepu!!

Ja moge powiedziec, ze najlepszymi osobami do gry w pomocy sa Wolan, Jano. Wapniak i Warlikie sa dopiero po nich.

A druzyne BCC Brodaczu to nawet nie musze widziec, aby wiedziec, ze Ci chlopaki [z forum tylko] nie maja dosc sily aby zagrac bardzo dobrze przez 90 min. Co bylo widac w 1 meczu. Bo 2 mecz to nie byla druzyna BCC a jedynie ludzie zebrani z okolicy. Nie oklamujmy sie.

No i moje propozycje co do taktyki macie.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-18, 12:18   

Brodacz napisał/a:
A Stefan ile Ty widziałeś naszych meczy że tak sądzisz? 2 ? W dodatku raz grałes przeciwko nam i to na bramce


i nie zapominaj tez Brodacz, ze ja tez kurde jestem w druzynie FOrumbrzeg.pl !! I chyba tez z wami gralem, co nie??!!
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-18, 16:00   

Cytat:
Ja moge powiedziec, ze najlepszymi osobami do gry w pomocy sa Wolan, Jano. Wapniak i Warlikie sa dopiero po nich.


w ostatnim meczu przeciw BCC Wolan zajebiście zagrał na obronie to raz dwa ja jestem obrońcą nie pomocnikiem więc w pomocy raczej nie pogram czasem moge co najwyżej troche wyżej zagrać...Wapniak to zależy od dnia ale też rozgrywającym nie jest a skrzydłowym lub napastnikiem...więc z tej 4 najlepszym pomocnikiem będzie Jano...
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-07-18, 16:19   

hehe panowie:P:P Jano i Wolan to jak na nasza druzyne uniwersalni zawodnicy :P dobrze sprawdzaja sie na wszystkich pozycjach(oprocz bramki chyba :> ) choc Jano rozegral tylko jedno spotkanie i chyba sie niekwapi by zagrac kolejne ...co do taktyki to na kazdy zespol opracowuje sie inna, nie mowie tu o ustawieniu,tylko np granie na wybranego zawodnika,albo odciecie zawodnika z druzyny przeciwnej od pilki,i zeby faktycznie o tym pisac trza bylo by stworzyc nowy ukryty dzial widoczny tylko dla zawodnikow forum,jesli myslicie o powazniejszym graniu dalej w pilke ,bo nawet wyciaganie brudow z meczu z BTP moze bardzo pomuc przeciwnikowi.... :D .....pozdro panowie :P
Ostatnio zmieniony przez Pecik 2006-07-18, 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-18, 17:19   

Myślałem o takowym dziale.

Proszę zebrać listę nicków które osoby miałbym tam dodać.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-18, 17:54   

na bank będą to osoby które rozegrały przynajmniej jeden mecz w drużynie Forum no i mozna kilku wiernych kibiców wciągnąć........
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forumbrzeg, pl, taktyka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu