Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
5. Forumbrzeg - BCC (15.07.06)
Autor Wiadomość
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-15, 21:25   

Mlody napisał/a:
aaaaaaaaaaaa ja juz po prysznicuu mmm piekny meczyk i co i co kto jest debesciak i cooo a te wzmocnienia to sa dowodem ze ktos nie umie przegrywac !!!! ha FORUM KROPI


wzmocnienia były po to, bo sami tego chcieliscie, a zresztą gdyby nie one mecz prawdopodobnie nie odbyłby sie, ale na szczęście stało się inaczej :)
co do meczu to widowisko dość wyrównane, dwie bramki głupio stracone przez BCC, do pełni szczęścia jednak brakowało nam dobrego bramkarza, chociaż nie brakowało mu dobrych interwencji i osobiście jestem zadowolony z wyniku, bo porównując do meczu tydzień temu to niebo a ziemia :)
dziękuję wszystkim za wspólną zabawę
pozdrawiam
Domel
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-15, 21:25   

Plyu ma racje ... ale skad moglismy wiedziec ze macie takie wtyki co ?? :) ale w sumie fajnie sie grało ... emocje do konca :) chociaz gdyby był brodacz to nie doszlibyscie nawet do 16 :P
0 UP 0 DOWN
 
Mlody 
--->Mlody<---



Wiek: 36
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Najlepsiejszy Brzeg

Wysłany: 2006-07-15, 21:53   

Domeljezeli tak wygladala sytuacja ze macie sie wzmocnic to cofam slowa i z podniesina glowa przepraszam :) nic o tym nie wiedzialem.... ale meczyk super gra caly czas na rownym poziomie naprawde ... ale w grze podbramkowej okazalismy sie lepsi :D lepsiejsi najlepsiejsiejsi :) :) i jeszcze jaki bramkarz :D najlepsiejsiejszy :) jeszcze raz dziekowa za gre bylo super ... a jakies fotki beda bylbym wdzieczny bardzo:)
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2006-07-16, 00:37   

Dzięki chłopaki za gre, było świetnie!
Forum rządzi i rozpie****! :mrgreen: ;)

A foty ode mnie będą jutro. Powybieram co lepszy, obrobie i wrzuce. A podziękowania dla mojej Kasi :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-16, 09:28   

nie ma opisu meczu więc ja napisze 12 min meczu piękne podanie Warlika do Wapniaka a tenprecyzyjnym strzałem w okienko nie daje szans golkiperowi BCC
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-16, 10:25   

Gratuluję kolejnego meczu w ogóle - bo to fajnie, że się coś udaje :) . Gratuluję też wygranej drużynie Forum. No i oczywiście szacunek dla pokonanych.
Fajnie wyglądało to z boku - naprawde zgrabnie podania szły, trochę kulała nasza obrona jakby w tej fazie meczu, ktorą oglądałem. Ale wynik jest ok .
Świetne było ładowanie emocji w integracyjnym kręgu bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu - z boku wyglądało rewelka - zobaczymy, jak się nagrało.

Pozdrawiam

Franek
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-16, 11:25   

dziury w obronie wynikały z tego że się zmieniła lekko obrona i było kilka nieporozumień ale chyba nie było aż tak źle nie staraciliśmy bramki w 1 połowie a 2 bramki w 2 wynikły z tego że się zagadało 2 środkowych obrońców Warlike i Wolan :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Mireq 
Lotopałanka



Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brieg

Wysłany: 2006-07-16, 11:26   

Piekny mecz piekny:] teraz trza nam jakiegos lepszego rywala:P a co do kujejącej orony to obrona moim zdaniem jest na takim samym poziomie jak pomoc czy napad tylko w tej formacji widać aż nadto błedy, ponieważ każdy błąd kończy sie bramką lub groźnym strzałem! A w ataku jak ktoś nie strzeli lub nie wypracują pozycji to nic sie nie dzieje!:) Ale fakt przydało by sie ulepszenie części środkowej druzyny!
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-16, 11:32   

warlike napisał/a:
nie straciliśmy bramki w 1 połowie


Bo pierwszej połowie towarzyszył Szalony Kibic :P :brawo: . Ja naprawdę jestem pod wrażeniem gdy zespołu -p seryjnie. Chociaż się na piłce nie za bardzo znam.

Pozdr

Fra
0 UP 0 DOWN
 
Perkusista 
AUTO-EXPERT



Wiek: 37
Dołączył: 02 Lip 2006

UP 73 / UP 45


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 11:54   

Meczyk fajnie ładnie pieknie ale zamało mi sie wydaje dyscypliny w zespole bo moim zdaniem jeżeli niema trenera i niema kto decydować kto gra a kto siedzi na ławie to kapitan drużyny powinien ponieść taką ospowiedzialność bez względu na puźniejsze konsekfencje bo były niejasne sytułacje co za różnica kto wyjdzie w pierwszym składnie jak i tak każdy zagra na meczu więc niewiem dlaczego niektóry unikali tego żeby usiąść naławie tylko ja,bzyku i yasiu postanowiliśmy usiąść dobrowolni a ta decyzje powinien podiąć kapitan i tak jak wczesniej pisałem beż względu na puźniejsze konsekfencje takie jest moje zdanie <<<i jeśli kogos obraziłem to bardzo przepraszam>>>
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2006-07-16, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 12:19   

Perkusista napisał/a:
<<<i jeśli kogos obraziłem to bardzo przepraszam>>>


Nie masz za co przepraszac, bardzo dobrze mówisz.

No ok. Ja daje swoja nominacje na trenera :D hehe jak wróce :D przysiegam, ze kazdy zagra odpowiednia ilosc czasu w meczu, a pierwsza 11 bedzie taka jaka sie pierwsza wpisze na forum :p

No, ale co do meczu to kim wzmocnilo sie BCC ??
Ostatnio zmieniony przez steve 2006-07-16, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 12:37   

Perkusista napisał/a:
ja,bzyku i yasiu postanowiliśmy usiąść dobrowolni


Pozwoliłem sobie poproawić nie jesem jasiem z BCC :twisted: tylko yasiem z forumbrzeg.

Od dzisiaj proszę mnie nie kojażyć z klubem BCC gdyż tn klub pomimo tego że go założyłem odwrócił się od założyciela.

Przykre ale prawdziwe.

Tak BTW to ostatnio zagrałem w drużynie BCC tylko i wyłącznie dlatego że nie mieli składu.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 12:38   

Niestety komentatorem sportowym nie jestem, ale podaję kilka faktów z meczu, które możecie (podobnie jak wcześciej Wapniak) rozwinąć.

I Połowa
3' - pierwsza groźna akcja Forum. Bociek aka minzedghar sam na sam. Obrona bramkarza BCC. Dobitka Młodego obok słupka.
8' - Kontratak BCC. Kancik wybiega poza linię 16m. Zawodnik BCC omija go. Sytuację ratuje Wolan wybijając piłkę.
10' - Pierwszy gol dla Forum - Derian (1:0)
12' - szybkie odzyskanie piłki i ponowny atak uwieńczony bramką Wapniaka po asyście Warlike'a (2:0)
21' - Kontratak BCC. Solowy rajd zawodnika BCC strzal w światło bramki. Kancik wyłuskuje piłkę i wybija na róg.
23' - następny szybki kontratak BCC. Tym razem piłka silno kopnięta po ziemi przelatuje pod Kancikiem na szczęście nie trafia do bramki tylko mija słupek.
31' - Rajd Mładego, kiwa obrońców i w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi BCC. (3:0)
43' - poprzeczka Wapniaka
44' - Podczas ataku Boćka w polu karnym ucierpiał zawodnik BCC
45' - koniec I połowy . Wynik (3:0)

II Połowa
52' - po składnej akcji celny strzał Młodego i wspaniała parada bramkarza BCC. Tylko rzut rożny.
54' - słupek ratuje Forum przed utratą pierszej Bramki.
56' - Muffa pięknym dryblingiem przebija się przez obronę i strzela czwartą bramke dla Forum (4:0)
57', 58' - BCC kontratakuje. Dwa szybkie ataki BCC zakończone bramkami (4:2)
75' - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i celnym strzale głowa BCC zdobywa trzecią bramkę (4:3)
76' - Szybka odpowiedź Forum. Po podaniu Wolana Młody wbija kolejnego gola (5:3)
93' - W doliczonym czasie Młody strzala w poprzeczkę, a chwile później w ostatniej akcji Wolan ustanawia końcowy wynik na (6:3)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 12:43   

yasiu napisał/a:
Od dzisiaj proszę mnie nie kojażyć z klubem BCC gdyż tn klub pomimo tego że go założyłem odwrócił się od założyciela.


:/ bez komentarza :/



No, ale kim sie wzmocnilo BCC ??!!
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-07-16, 12:51   

Perkusista mnie trochę ubiegł, ale miałem napisać dokładnie to samo:
kapitan musi pełnić jednocześnie rolę trenera i decydować najpierw o tym kto siada na ławce, a potem decydować o zmianach

mówiłem w przerwie, że trzy osoby jeszcze nie grały, ale i tak na boisko wybiegliśmy bez zmian - w efekcie bzyku zagrał tylko jakieś 25 minut, a yasiu i alferx oglądali cały mecz z ławki

a przecież chyba nie o to chodzi
- po pierwsze najwyżej 3-4 osoby (w tym bramkarz) z naszego składu są w stanie grać na pełnych obrotach przez 90 minut
- a po drugie to nie są mistrzostwa świata, ani rozgrywki ligowe i każdy powinien grać przynajmniej po 45 minut - nie po to się zgłaszamy, żeby potem siedzieć na ławce
- po trzecie chyba większości głupio się prosić o zmianę na zasadzie "mi też dajcie pograć"

w każdym meczu, nawet wyrównanym, są takie momenty, kiedy można wpuścić teoretycznie słabszych ludzi i np. na początku drugiej połowy przy stanie 3:0 była dobra okazja (zresztą słabsi technicznie czasem po prostu więcej biegają i różnice łatwo się zacierają)

dlatego prośba do Deriana: więcej zdecydowania - ty ustalasz wyjściowy skład, potem jak ktoś czuje się zmęczony to schodzi, a jak nie, to ty w przerwie ustalasz zmiany, tak żeby każdy chętny (bo np. alferx pisał się tylko na kwadrans) zagrał całą połówkę (czasem może to być 20 minut na początku i 25 pod koniec itp.)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 07, 15, bcc, forumbrzeg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu