Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
5. Forumbrzeg - BCC (15.07.06)
Autor Wiadomość
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-07-16, 12:56   

steve napisał/a:
No ok. Ja daje swoja nominacje na trenera hehe jak wróce przysiegam, ze kazdy zagra odpowiednia ilosc czasu w meczu, a pierwsza 11 bedzie taka jaka sie pierwsza wpisze na forum :p


ja jestem za (oczywiście pierwszą 11 też ty wybierasz), tylko potem Steve nie denerwuj się, jak twoj decyzje spotkają się z krytyką na forum - w końcu taka dola trenera :) ale krytyka - jak to na naszym forum - będzie konstruktywna
0 UP 0 DOWN
 
Mlody 
--->Mlody<---



Wiek: 36
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Najlepsiejszy Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 13:05   

Ja swoj glos rowniez oddaje na SteVa
Ostatnio zmieniony przez Mlody 2006-07-16, 13:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-16, 13:06   

yasiu napisał/a:

Pozwoliłem sobie poproawić nie jesem jasiem z BCC :twisted: tylko yasiem z forumbrzeg.

Od dzisiaj proszę mnie nie kojażyć z klubem BCC gdyż tn klub pomimo tego że go założyłem odwrócił się od założyciela.

Przykre ale prawdziwe.
.


Samo życie Yasiu.... ja mam bardzo podobne wspomnienia, pomijam już działalnośc społeczną /klubową/, ale 15 lat mojej pracy i mojej rodziny w tej chwili okupują ludzie, którzy "Dołączyli" do mnie w czasie trwania przedsięwzięcia... Dlatego czasami moje posty są takie jakie są.

Pozdrawiam i powodzenia - Forum jest wielkie i oby zawsze było wiadome, że jest Twoje.

Franco
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-16, 13:11   

do drużyny BCC dołaczyli zawonicy różnych drużyn z 4 ligi z okręgówki z klasy B i C....ale to my skopaliśmy im tyłki :evil:

co do zmian to fakt ktoś powinien się tym zająć jeśli ktoś mi powie że mam się zmienić to nie ma problemu usiąde i będe kibicował i czekał na kolejną szanse.....
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-07-16, 13:17   

5. 15.07.2006 - Pawłów
Forumbrzeg.pl – BCC 6:3 (3:0)
1:0 Derian (10.), 2:0 Wapniak (12.), 3:0 Młody (31.),
4:0 Muffa (56.), 4:1 (57.), 4:2 (58.), 4:3 (75.), 5:3 Młody (76.), 6:3 Wolan (90. +3)

Bramki dla Forum: Młody 2, Derian, Wapniak, Muffa, Wolan
Forumbrzeg.pl: Kancik - Jamps (ok. 22. Perkusista), Warlike, Wolan, Muffa - Wapniak, Mario (ok. 65. Bzyku), Derian, Lotopałanka - Minzedghar (ok. 78. Jamps - zmiana powrotna), Młody

relacja autorstwa Alferxa była wyżej, dlatego nie będę się powtarzał - dodam tylko od siebie, że kolejny świetny mecz Młodego (10 w skali do 10), który nie tylko strzela, ale też dużo biega, czasem nawet do obrony,
bardzo dobre spotkanie zagrali też Warlike z Wolanem, którzy zabezpieczali tyły i mieli znacznie więcej pracy niż przed tygodniem, a dodatkowo udzielali się w ataku (asysta Warlika, gol Wolana), w pierwszej połowie fajnie zagrał też Wapniak, a reszta włożyła w grę mnóstwo serca i wszyscy zasłużyli na wygraną :)
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-07-16, 13:21   

warlike napisał/a:
jeśli ktoś mi powie że mam się zmienić to nie ma problemu usiąde i będe kibicował i czekał na kolejną szanse.....


i o to właśnie chodzi - każdy z nas, jak mu się to powie, zejdzie bez słowa protestu, ale ktoś to musi powiedzieć i rzeczywiście to powinien być ktoś, kto patrzy na to z boku, ewentualnie z pozycji bramkarza, bo wtedy może ocenić kto jest już zmęczony, albo za często ogrywany

ps. a warlika z obrony raczej bym nie ściągał :)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 13:23   

Jamps napisał/a:
yasiu i alferx oglądali cały mecz z ławki


Mnie to nawet nie przeszkadza. :D

Jak zobaczyłem jak w ostatnim kwadransie mecz się zaostrza to nawet bałem się wejść w obawie o nogi :) . Końcówka była tak ważna, że swoim wejściem mógłbym osłabić zespół zatem to i dobrze że nie zagrałem.
Co innego gdybyśmy prowadzili jak w zeszłym meczyku, wtedy i owszem z miłą chęcią bym się ucieszył z dania mi szansy.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 13:49   

warlike napisał/a:
do drużyny BCC dołaczyli zawonicy różnych drużyn z 4 ligi z okręgówki z klasy B i C....ale to my skopaliśmy im tyłki :evil:


tak w ostatniej chwili dołączyli i przez to nie było zgrania, bo nawet ciężko do kogoś krzyknąć podaj piłkę, jeśli widzi się nowe twarze poraz pierwszy, a co dopiero zapamiętać do kogo jak się zwracać podczas meczu, piłkarzom reprezentującym BCC w drugiej połowie meczu po małym zapoznaniu się było już lepiej, czego dowodem są 3 brameczki jakie padły, jednak zgranie to podstawa czego od początku nam brakowało - zwłaszcza w pierwszym meczu, gdyby zgranie było lepsze to mogłoby być inaczej...kto wie
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-07-16, 13:54   

Domel napisał/a:
jednak zgranie to podstawa czego od początku nam brakowało - zwłaszcza w pierwszym meczu, gdyby zgranie było lepsze to mogłoby być inaczej...kto wie


widać to też po naszym zespole czyli forum - z meczu na mecz jest coraz lepiej
ja dziękuję rywalom za te wzmocnienia, bo dzięki temu mecz był ciekawy i trzeba było w niego włożyć trochę wysiłku - tego brakowało nam tydzień wcześniej
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 14:00   

Jamps napisał/a:
steve napisał/a:
No ok. Ja daje swoja nominacje na trenera hehe jak wróce przysiegam, ze kazdy zagra odpowiednia ilosc czasu w meczu, a pierwsza 11 bedzie taka jaka sie pierwsza wpisze na forum :p


ja jestem za (oczywiście pierwszą 11 też ty wybierasz), tylko potem Steve nie denerwuj się, jak twoj decyzje spotkają się z krytyką na forum - w końcu taka dola trenera :) ale krytyka - jak to na naszym forum - będzie konstruktywna


ok i dziekuje :)
0 UP 0 DOWN
 
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 15:46   

Jamps napisał/a:

mówiłem w przerwie, że trzy osoby jeszcze nie grały, ale i tak na boisko wybiegliśmy bez zmian.a przecież chyba nie o to chodzi...
....- a po drugie to nie są mistrzostwa świata, ani rozgrywki ligowe i każdy powinien grać przynajmniej po 45 minut - nie po to się zgłaszamy, żeby potem siedzieć na ławce
- po trzecie chyba większości głupio się prosić o zmianę na zasadzie "mi też dajcie pograć"

dlatego prośba do Deriana: więcej zdecydowania - ty ustalasz wyjściowy skład, potem jak ktoś czuje się zmęczony to schodzi, a jak nie, to ty w przerwie ustalasz zmiany, tak żeby każdy chętny zagrał całą połówkę


Jamps ja jak zwykle musze sie zgodzić z tym co napisałeś. Napisałbym to samo tylko gorzej :wink:
Następnym razem Ci, którzy chcieli grac będą mieli nauczke żeby sie pochopnie nie zgłaszać, bo jeśli jest komplet i (prawie) każdy z tego kompletu gra przez 90 min na pełnych obrotach to po co nam zmiany?? proste
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-16, 15:50   

Jamps napisał/a:
ktoś to musi powiedzieć i rzeczywiście to powinien być ktoś, kto patrzy na to z boku, ewentualnie z pozycji bramkarza
poki nie bedzie stefana na ktorego i ja daje swoj głos to ja sie moge wziasc za to bo w sumie jako takie doswiadczenie mam 8) i moge dokonywac zmian a przeciez nie gramy o mistrzostwo swiata i kazdy niech pogra po to w sumie sie ludzie zgłaszaja a jak cos to i ja zawsze moge zejsc :P
0 UP 0 DOWN
 
MuFFa 


Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 15:59   

ja rowniez oddaje swoj glos na Stefana :lol:
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-07-16, 16:04   

kancik napisał/a:
Jamps napisał/a:
ktoś to musi powiedzieć i rzeczywiście to powinien być ktoś, kto patrzy na to z boku, ewentualnie z pozycji bramkarza
poki nie bedzie stefana na ktorego i ja daje swoj głos to ja sie moge wziasc za to bo w sumie jako takie doswiadczenie mam 8) i moge dokonywac zmian a przeciez nie gramy o mistrzostwo swiata i kazdy niech pogra po to w sumie sie ludzie zgłaszaja a jak cos to i ja zawsze moge zejsc :P


Zgadzam się z powyższym.

Rzeczywiście z tymi zmianami sporo nieporozumień. Wczoraj usłyszałem na boisku, że potrzebna jest zmiana, bo ktoś już robi focha. Nie widziałem problemu dla którego nie mógłbym zejść z boiska i akurat po dwudziestu kilku minutach drugiej połowy zszedłem z boiska. W poprzednim meczu to ja rozpocząłem mecz z ławki rezerwowych, a wszedłem praktycznie na drugą połowę. Tworzymy zespół i nie powinno być takich niepotrzebnych problemów. Jeśli kapitan, trener bądź bramkarz zdecydują, że powinienem zejść - zrobię to. Wczoraj nikt mi wprost tego nie powiedział, ale uznałem, że dla dobra drużyny powinienem obpuścić boisko. Nie bójmy się odważnych decyzji. Pozdro!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-16, 17:36   

Ja grzałem ławę do samego końca i nie przeszkadzało mi to, nie obraziłem się bo widziałm wasz zapał do gry.

Jak dla mnie jak ktoś chce niech gra ja mogę pauzować :-P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 07, 15, bcc, forumbrzeg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu