Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
wróżka w Brzegu jest ?
Autor Wiadomość
Trokar 


Wiek: 48
Dołączył: 25 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-15, 22:15   wróżka w Brzegu jest ?

czy jest w Brzegu " porządna " wróżka, numerolożka , wizjonerka ?
Dawno temu byłam u pewnej Pani mieszkającej przy ul.Mickiewicza ale to nie była działalnośc na większa skalę tylko wiecie, tak po sąsiedzku.
Zalezy mi na profesjonaliście i się zastanawiam, czy w Brzegu mamy takiego.
Wiecie coś na ten temat ?
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2010-12-16, 07:29   

Trokar napisał/a:
wróżka, numerolożka , wizjonerka
Trokar napisał/a:
Zalezy mi na profesjonaliście
Czy Te dwa sformułowania się nie wykluczają? No chyba że chodzi o profesjonalne wciskanie ludziom bzdur i wyciąganie od nich kasy.
0 UP 0 DOWN
 
Trokar 


Wiek: 48
Dołączył: 25 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-16, 08:35   

Zbychoo napisał/a:
Trokar napisał/a:
wróżka, numerolożka , wizjonerka
Trokar napisał/a:
Zalezy mi na profesjonaliście
Czy Te dwa sformułowania się nie wykluczają? No chyba że chodzi o profesjonalne wciskanie ludziom bzdur i wyciąganie od nich kasy.



ok. powinnam wpisac LUB

czyli wróżka lub wizjonerka lub numerolożka.

i nie chodzi mi o wciskanie ludziom bzdur i wyciąganie od nich kasy
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-12-17, 05:09   Re: wróżka w Brzegu jest ?

Trokar napisał/a:
wróżka w Brzegu jest ?


Co to za rusycyzm ?
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-17, 08:22   

Każdy może przecież się pobawić w wróżkę. To, co oni ludziom wciskają, to głupoty.
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2010-12-20, 16:11   

Bycie wróżką czy wrózbitą z prawdziwego zdarzenia to nie zabawa...To często przepowiadanie ludzkich losów które są zapisane w księdze życia lub w gwiazdach jak kto woli...Doskonały wrózbita mówi, podpowiada lub sugeruje to co jest Zapisane i przeznaczone każdemu czlowiekowi....Osobiście wróżę z kart klasycznych,tłumaczę sny,teraz uczę się odczytywania losu człowieka poprzez analizę lini na obu jego dłoniach...Nie wróżę ani za pieniądze ani też każdemu...Narazie o moich zdolnościach wiedzą tylko najbliżsi znajomi i rodzina....wiem że w Brzegu nie ma wrózki z prawdziwego zdarzenia ale nie wykluczone że już niedługo będzie....pozdrawiam wszystkich.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-20, 16:54   

wróż Mariusz napisał/a:
księdze życia


co masz na myśli, pisząc o księdze życia?

wróż Mariusz napisał/a:
Narazie o moich zdolnościach


To to są w końcu zdolności czy umiejętności?

wróż Mariusz napisał/a:
tłumaczę sny


A na czym takie tłumaczenie polega i jak się ma do wróżki / wróżbity itp itd..?

wróż Mariusz napisał/a:
teraz uczę się odczytywania losu człowieka poprzez analizę lini na obu jego dłoniach


A to ma jakieś racjonalne wytłumaczenie, albo jakiekolwiek?
0 UP 0 DOWN
 
kamil90 


Wiek: 41
Dołączył: 19 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-20, 17:57   

Napisałem że "Narazie" bo moich zdolnościach wie jedynie najbliższa rodzina i znajomi...Narazie bo jeszcze nie jestem gotowy na dość tyle by w pełni móc przepowiedzieć danej osobie to co ją spotka lub może spotkać...Aczkolwiek kilku moim znajomym moje wróżby spełniły się w 80 procentach...11 trafnych przepowiedni z kart +[intuicja i przeczucia] oraz 2 zdarzenia życiowe wyczytane z linii lewej ręki...Przede mną jednak jeszcze wiele nauki by zrozumieć,zgłębić do końca te i inne formy przepowiadania przyszłości...Nie sztuką jest powiedzieć komuś byle co sztuką jest powiedzieć coś konkretnego i prawdę...Co do księgi to przecież wiadomo że nasze losy są gdzieś zapisane ? Jeśli mówię komuś że np.za miesiąc czeka go wyjazd w sprawach urzędowych i za miesiąc okazuje się że ten człowiek wyjeżdza do innego województwa bo dostaje wiadomośc o jakimś tam spadku którego nawet się nie spodziewał ? to jak to wytłumaczyć?Skąd niby to wiedzieć wróżącemu :) .Pozdrawiam wszystkich...
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-12-20, 18:29   

wróż Mariusz napisał/a:
wiem że w Brzegu nie ma wrózki z prawdziwego zdarzenia
I tu się mylisz.Moja sąsiadka wróży z kart,i naprawdę sprawdzają się jej przepowiednie.Zapytam ją czy mogę podać jej dane,jeżeli się zgodzi to wyślę jej namiar.
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2010-12-20, 18:54   

Wróżka z prawdziwego zdarzenia czyli taka która przepowiada przyszłość nie tylko z plastikowych kart i która patrząc na waleta i damę nie krzyczy że czeka cię związek...Tu chodzi o wszystkie aspekty czyli rozkład kart,przeczucie,intuicja chiromancja fusy z kawy itp. by wróżba stała się prawdą.
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 46
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-20, 21:50   

Jest w Brzegu pewna Pani która wróży, ale jedynie po znajomych i nawet nie mam jej telefonu. Moge jedynie podpowiedzieć ze ma na imię p. Ewa.Powiem ze wiele lat temu powiedziała mi takie rzeczy że nie mogła o nich wiedzieć , a i wywróżyła mi wiele co sie sprawdziło. Przepowiadanie przyszłości to dla mnie dar, talent. Pewnych rzeczy mozna się wyuczyć ale pewne zdolności trzeba mieć w sobie....
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-20, 21:57   

A posiadanie więcej niż jednego konta przez tą samą osobę, to także nadprzyrodzona moc?
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-20, 23:03   

Żenujące są wypowiedzi tych osób, które w tak szyderczy sposób odnoszą się do tematu.

Idę o zakład, ze żaden z Was z czegoś takiego nie korzystał; skoro zaś nie, to dlaczego się wypowiadacie o czymś, czego nie doświadczyliście? :)

Smutne jest, że swoją niewiedzę w tej dziedzinie macie za cały świat a swój kram na siłę wypychacie w pierwszy szereg.

Jeżeli jesteście ludźmi mocno stąpającymi po ziemi i nie wierzycie w intuicję i jakąkolwiek energetyczną postać świata - Wasza broszka, Wasze prawo.

Tylko po co drwić z innych?

Może się naoglądaliście "Wróżbity Macieja"; w takim wypadku nie dziwi mnie sceptycyzm ;)
Ostatnio zmieniony przez Kaspersky 2010-12-20, 23:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-21, 02:24   

Kaspersky, ale kogo masz na myśli.. bo piszesz o liczbie mnogiej. Rzuciłem okiem na parę postów wyżej i przysłowiowe "ale" miały dwie osoby, w tym ja. Mogę się wypowiedzieć w swoim imieniu, więc mimo iż mój grzeczny ton, niezmącony drwiną jest moim zdaniem czytelny, to zaznaczę jeszcze raz, nie było w tym drwiny.
Zadawałem po prostu pytania i nie otrzymałem odpowiedzi.
Więc o ile będę miał jeszcze coś do dodania, może wyjaśnisz skąd w Twoim zarzucie l. mn. i może Wróż Mariusz odpowie na pytania zadane przeze mnie. Na to liczę.
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-21, 22:33   

smooth, Twoim wypowiedziom nie zarzucam absolutnie nic; są rzeczowe i w nich nie dopatrzyłem się drwin.

Natomiast nie rozumiem po co zabierał głos przem oraz Deathwing; oto zaginiona liczba mnoga.

Konstytucja gwarantuje Wam prawo wypowiadania się i to muszę przełknąć.

Tylko gdzie tu sens pisania skoro się za wiele pojęcia o tym nie ma, a jedyne co wynika z postu to zgryźliwa uwaga :)

---

Żeby od razu uciąć niepotrzebny OT; to mój ostatni post w tym temacie :) Jak ktoś chce to niech się obraża - do tego też macie prawo ;)

Pozdrawiam! ;)
Ostatnio zmieniony przez Kaspersky 2010-12-21, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, jest, wrozka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu