Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Podziękujmy za urozmaicenie działu "Wybory i Polityka&q
Autor Wiadomość
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-06, 20:34   Podziękujmy za urozmaicenie działu "Wybory i Polityka&q

Podziękujmy wszystkim trollom forumowym którzy dołączyli do nas przed wyborami: nikoś, tato, Ojejku, szrrrek, Daro_60, (prze)radny, walker, ondraszek_, dylan37, Młody_89, k.puszczewicz oraz wielu innym których tutaj nie zdołałem wymienić. Chłopaki, bez Was nie było by tak ciekawie i ostro na tym forum. Będziemy tęsknić (do następnych wyborów) za Wami.

Pozdrawiam i dziękuję za urozmaicenie mojego wolnego czasu
sikork


p.s.
do zobaczenia przy następnych wyborach
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2010-12-06, 20:59   

nie zapominajmy o forumowym ogrze PK, który na kolejne 4 lata się wyłączy.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-12-06, 21:12   

Dział w ciągu tygodnia będzie zamknięty i przeniesiony do archiwum.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-06, 21:13   

Tych, którzy już tęsknią za wymienionymi w pierwszym poście pocieszę, że kolejne wybory za rok (albo pół jak mówią niektóre wiewiórki) - parlamentarne :)
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-12-06, 21:27   

Bartek T. napisał/a:
Tych, którzy już tęsknią za wymienionymi w pierwszym poście pocieszę, że kolejne wybory za rok (albo pół jak mówią niektóre wiewiórki) - parlamentarne :)


tylko, że tu nie będzie się nikt tak emocjonował, bo nie da rady wyciągnąć "ławeczki", nie można umniejszać kogoś nazywając go "sprzedawcą mebli" itd.

Również chciałbym podziękować wyżej wymienionym ;) Bez was nie byłoby tak fajnie i tak ordynarnie momentami. Najlepsze były tłumaczenia że czarne jest białe!
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-07, 08:12   

Sikoreczko, zapominasz o naszym najwspanialszym Pawełku Kowalczyku i poganiaczu krów Marku Popowskim. Bez nich faktycznie nie byłoby o czym gadać. To oni (wspólnie z Trifonasem) upiększyli język wypowiedzi o matołków, chamów. mendy i setki innych rzeczowników i przymiotników, a teraz próbują się wybielić.
Pomimo tych starań pozostaną oni tacy jacy byli poprzednio: sprzedawcą mebli, pseudoredaktorem czy nibysocjologiem. Niestety w życiu nic więcej nie osiągnęli i nie osiągną za wyjątkiem włażenia w dupę Huczyńskiemu. Ciekawe, czy to fajnie byc czyimś pieskiem i robić wszystko na jego rozkazy? No ale jeżeli nic więcej się nie umie, to każde tego typu zachowanie, włącznie z merdaniem ogonem i szczekaniem na innych jest miłym zajęciem, zwłaszcza, że Popowski to po prostu uwielbia. Troche dziwi mnie taki podziw Popowskiego dla Huczyńskiego, ale może jest za tym jakieś głębsze uczucie ...
A Kowalczyk? No cóż, jeszcze trochę mozna poleżeć na ławeczce z browarkiem i tak życie minie do następnej kampanii, gdy trzeba bedzie sie obudzić. Takie zwykłe, proste życie, prostego człowieka. A czas ucieka.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-07, 08:21   

szrrrek napisał/a:
Ciekawe, czy to fajnie byc czyimś pieskiem i robić wszystko na jego rozkazy? No ale jeżeli nic więcej się nie umie, to każde tego typu zachowanie, włącznie z merdaniem ogonem i szczekaniem na innych jest miłym zajęciem,
opowiedz o swoich stosunkach z Puszczewiczem.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-07, 08:32   

sikork napisał/a:
szrrrek napisał/a:
Ciekawe, czy to fajnie byc czyimś pieskiem i robić wszystko na jego rozkazy? No ale jeżeli nic więcej się nie umie, to każde tego typu zachowanie, włącznie z merdaniem ogonem i szczekaniem na innych jest miłym zajęciem,
opowiedz o swoich stosunkach z Puszczewiczem.


Nie wiedziałem, że jesteś też w tej ekipie. Gratulacje Sikoreczko!
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-07, 09:11   

Nie jestem w żadnej ekipie. Patrzę na to z boku i patrząc jaki śmietnik robi ekipa "Pusiowców" musiałem Wam podziękować za wszystko co uczyniliście na tym forum.

Wracając do trolli forumowych:
PK - 720 postów - 54% WiP, na forum od ponad 4 lat
Trifonas - 583 posty - 20% WiP na forum od prawie 3 lat
szrrrek, - 217 postów - 98% WiP na forum niecałe 2 miesiące
k.puszczewicz - 11 postów lansujących siebie (bodajże 2 odpowiedź na pytanie forumowicza) - 100% WiP, na forum od prawie 2 miesięcy
(po tej statystyce odpowiedzcie sobie sami kto jest trollem)

Na szczęście nie udało Wam się nic ugrać dzięki forum, ośmieszyliście się i straciliście wiele głosów jak forumowicze poznali "prawdziwą" ekipę PO. Potwierdza to chociażby ilość zdobytych głosów Waszego kandydata na burmistrza, kompletna porażka. Ze znaczkiem PO powinien bez problemy wejść do drugiej tury, jednak dzięki swoim genialnym pomysłom zniechęcił do siebie mieszkańców Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-12-07, 09:54   

sikork napisał/a:

Wracając do trolli forumowych:
PK - 720 postów - 54% WiP, na forum od ponad 4 lat
Trifonas - 583 posty - 20% WiP na forum od prawie 3 lat
szrrrek, - 217 postów - 98% WiP na forum niecałe 2 miesiące
k.puszczewicz - 11 postów lansujących siebie (bodajże 2 odpowiedź na pytanie forumowicza) - 100% WiP, na forum od prawie 2 miesięcy
(po tej statystyce odpowiedzcie sobie sami kto jest trollem).


"przeoczyłeś" że pozostałe 39% tj.283 posty PK to też wybory ale te sprzed 4 lat, a tylko 7% postów to inne tematy. Więc sam sobie odpowiedz kto jest trollem :P

i trochę poleciałeś z tą wyliczanką bo np. walker dołączył w 2007 roku, wcześniej od Ciebie. :lol:

Każdy czas jest dobry aby dołączyć do forum, nawet okres wyborów, co już udowodnił PK. Więc nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie , zacznij od siebie.

Cytat:
Chłopaki, bez Was nie było by tak ciekawie i ostro na tym forum.

myślę, że nie było aż tak źle, inaczej sama wazelina lała by się tu strumieniami.

Cytat:
Pozdrawiam i dziękuję za urozmaicenie mojego wolnego czasu
sikork


jeśli to jest Twój sposób na urozmaicenie wolnego czasu to tylko pogratulować :lol:
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-07, 12:12   

sikork napisał/a:
Nie jestem w żadnej ekipie. Patrzę na to z boku i patrząc jaki śmietnik robi ekipa "Pusiowców" musiałem Wam podziękować za wszystko co uczyniliście na tym forum.

Sikoreczko, zwróc uwagę na takich forumowiczów jak: PK, Trifonas, Gerry, Dziedzic Pruski i może jeszcze kilku innych. Porównaj ich wpisy i treści wypowiedzi do definicji trolla:

"świadomie, w sposób prowokacyjny porusza kontrowersyjne tematy, nieodmiennie prowadzące do awantury wśród dyskutantów. W trakcie trwania wymiany zdań, co jakiś czas wysyła wiadomość podgrzewającą atmosferę." - policz ile razy odpowiada Paweł Kowalczyk w wątku o nim samym, nawet kilka razy na minutę,

"zarzuca rozmówcom brak kultury osobistej, znajomości zasad dobrego wychowania i netykiety, robiąc to w sposób znamionujący kompletny brak znajomości zasad savoir-vivre" - znowu prtześledź ile razy Kowalczyk lub Trifonas obrazili innych forumowiczów, nazywając ich mendami czy matołkami.

znane są także przypadki Trollizmu jawnego - osobnik podpisuje się swoim nazwiskiem i bierze udział w spotkaniach z osobami poznanymi w Internecie - patrz Paweł Tytus Wojciech Kowalczyk.

Co do opinii o wyniku wyborczym Platformy Obywatelskiej to myślę, że bardzo się mylisz. Prawdą jest, że Huczyński robił wszytsko, aby Platformę zniszczyć na terenie powiatu brzeskiego. Jej odbudowanie jest obecnie trudne, ale mozliwe. Obecne wybory pokazały, że ilość uzyskanych mandatów jest TRZY razy większa, niż 4 lata temu. Należy więc raczej mówić o SUKCESIE. Samo stanowisko Burmistrza nie jest konieczne do odbudowy struktur, chociaż byłoby korzystne. Wydaje mi się, że należy spokojnie poczekać i ocenić to co się stało z większej perspektywy czasu.

P.S.
Mam nadzieję, że nie jesteś za PiSem???
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-07, 12:45   

szrrrek, wszytko co napisałeś tyczy się "Grupy Trzymającej się Puszczewicza".

p.s.
do PISu daleko mi jak i od PO
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-07, 12:51   

p.s.2
szrrrek napisał/a:
Prawdą jest, że Huczyński robił wszytsko, aby Platformę zniszczyć na terenie powiatu brzeskiego.
- to zrobił Puszczewicz, zniszczył PO w powiecie. Gdyby ni on na samym znaczku powinniście mieć 8-10 miejsc w RM, nie mówiąc o RP. Wielu znajomych, sympatyków PO zraziło się do Was właśnie ze względu na niego. Nie głosowali lub głosowali na inną opcję.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-07, 14:21   

sikork napisał/a:
szrrrek, wszytko co napisałeś tyczy się "Grupy Trzymającej się Puszczewicza".


Można i tak sie bawić w przekomarzanie, tylko troche to dziecinne. Ja podałem fakty, a Ty serwujesz mi swoją opinię.

sikork napisał/a:
Wielu znajomych, sympatyków PO zraziło się do Was


Przecież napisałeś, że Tobie daleko jest do sympatyków PO. Skąd więc taka wiedza u Ciebie? Zapominasz też, że większą część tzw. opinii publicznej, czyli bezkrytycznej widowni brzeskich wyborców, "urobiła" Panorama Powiatu Brzeskiego podając fałszywe informacje i insynuacje. W tej chwili toczą się rozprawy sądowe i już trzecią z rzędu przegrywa Kowalczyk i Popowski. Wiem, że czasu nie da się cofnąć i to jest właśnie tzw. wygrana Huczyńskiego. Ale kto wie, co będzie dalej? Każdy uczy się na błędach.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-07, 14:57   

szrrrek napisał/a:
Przecież napisałeś, że Tobie daleko jest do sympatyków PO
Typowe działanie Pusiowców, napisałem, że daleko mi do PO. Przekręcacie słowa i kontekst wypowiedzi. Widać, że nauka Waszego guru nie idzie na marne.

dla przypomnienia:
Cytat:
do PISu daleko mi jak i od PO
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu