Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Wyniki w pow. brzeskim
Autor Wiadomość
GNOM 
ROMEK



Wiek: 49
Dołączył: 01 Lip 2010

UP 696 / UP 75



Wysłany: 2010-12-06, 22:09   

beneck napisał/a:
to jest porażka całej brzeskiej elity politycznej.

CZEGO? jakiej elity - chyba kabaretowej - umieją się tylko oplówać, kłócić, docinać sobie i wytykać błędy. Zero współpracy i brak jakichkolwiek kompetencji do rzadzenia miastem.
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-12-07, 09:30   

Krakonos napisał/a:
Chciałbym pogratulować prawdziwemu wygranemu tych wyborów. Uzyskała aż 78,30%!

Przedstawiam państwu kandydata NOBODY, o którym większość Brzeżan może powiedzieć "Mój kandydat".


Zgadzam się z Tobą - tak naprawdę przedstawiłeś prawdziwego "wygranego" tych wyborów.
Przecież nie można powiedzieć tego o burmistrzu 4.000 brzeżan.... Brzeg to nie 4.000 tylko 30.000 uprawnionych do głosowania. "Brzeg moją partią - partią liczącą 4.000 członków" .
Smutne to jest.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-07, 12:35   

GNOM napisał/a:
CZEGO? jakiej elity - chyba kabaretowej - umieją się tylko oplówać, kłócić, docinać sobie i wytykać błędy. Zero współpracy i brak jakichkolwiek kompetencji do rzadzenia miastem.


Tutaj chyba się mylisz. Ekipa jest: Huczyński, Stefański, Mazurkiewicz, itd. - i między sobą potrafią się dogadać. Tutaj współpraca kwitnie i nikt nic złego nie powie na swoich kolesiów (Maćko, Wojtko, Bolo). Gorzej, gdyby ktos próbował te układy porozbijać! Co to, to nie! Wtedy jednoczą się jeszcze bardziej, jak trzeba to nawet w Wielki Piątek wejdą pod baldachim. Albo obiecują, że Kościoły odnowią, aby tylko pozostać przy władzy. Ja tej ekipy raczej bym nie nazwał kabaretową, raczej tragiczną (dla Brzegu).
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-12-07, 16:55   

kriss napisał/a:
Przecież nie można powiedzieć tego o burmistrzu 4.000 brzeżan.... Brzeg to nie 4.000 tylko 30.000 uprawnionych do głosowania.

Owe 26 tysiecy ludzi uznalo, ze pozostali wyborcy wybiora lepiej od nich samych. Ergo burmistrz jest burmistrzem wszystkich mieszkancow.
0 UP 0 DOWN
 
Bob 



Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-07, 17:23   

A.Mason napisał/a:
Owe 26 tysiecy ludzi uznalo, ze pozostali wyborcy wybiora lepiej od nich samych.


yyy po pierwsze po głupie wnioskowanie, po drugie to stiwerdzasz, że Ci co głosowali na Grochowskiego to też uznali, że za nich ktoś lepiej wybierze? Ergo takie ergo o kant imanuela roztrzaskać.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-12-07, 17:28   

Bob napisał/a:
yyy po pierwsze po głupie wnioskowanie, po drugie to stiwerdzasz, że Ci co głosowali na Grochowskiego to też uznali, że za nich ktoś lepiej wybierze? Ergo takie ergo o kant imanuela roztrzaskać.

Rzeczywiscie, zapomnialem odjac glosy na Grochowskiego. Ale nie wiem, co glupiego widzisz w tym wnioskowaniu. Nieoddanie glosu w wyborach to nic innego jak oddanie decyzji innym obywatelom.
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2010-12-15, 21:13   

Hmm...
Mam pytanie: tych co oddali głos nieważny(tak uczyniłem z pełną świadomością) do której grupy zaliczyć?
Zwolenników kogo?
HĘ? :?:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-12-16, 04:58   

Jeżeli dopisałeś u dołu " Napoleon Bonaparte" i obok nazwiska postawiłeś znak "X". to jesteś bonapartystą, jeżeli wpisałeś nazwisko jednego z liderów innych ugrupowań ( a paleta jest dość szeroka), dajmy na to Maksymiliana Robespierre'a - jesteś jakobinem. :) Proste.
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-12-16, 10:17   

mulder, dobre dobre ;)

Ale w sumie to nie wiem czemu mamy płakać, że jest niska frekwencja. Może to i dobrze - głosują ci co chcą głosować. Widocznie mają w tym jakiś cel - jedni i drudzy głosujący chcą coś (kogoś) zmienić. A niegłosujący - nic chyba nie chcą. No i dobrze niech se nie chcą. Wg mnie taki ustrój jest lepszy, bo odbiega od demokracji (przypadkowo). Gdyby wszyscy głosowali to wygrywałby kandydat który miałby najsmaczniejszą kiełbachę... wyborczą. Jak powiedział poseł Kurski "ciemny lud to wszystko kupi".

A tak głosuje mniej i bardzo dobrze. Widzicie - w Stanach Zjednoczonych nikt się nie zmóżdża nad frekwencją - chcesz głosuj, nie chcesz nie głosuj. To za komuny trzeba było głosować.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-12-16, 11:36   

Trifonas napisał/a:
To za komuny trzeba było głosować.

Za komuny prawie nikt z mojej rodziny nie głosował i żadnych przykrych konsekwencji nie było. Obowiązek głosowania jest w niektórych państwach, które z komuną nic wspólnego nie miały.
Nie było za komuny głosów nieważnych - brak skreślenia był traktowany jako głos na 1. na liście. Tylko cóż to miało wspólnego z demokracją?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, pow., wyniki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu