Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
PO do boju !!!
Autor Wiadomość
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-27, 17:58   

Cytat:
Kiedy ja wcale nie jestem w żadnej partii.


Ale "trącisz" tą opcją..... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-11-27, 18:03   

Trącam na starość, czym nasiąkłem za młodu .:D
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-27, 18:37   

walker napisał/a:
Jeszcze raz: sami nagonkę na Pana Puszczewicza urządziliście w niezłym stylu, więc patrz jak Wy się zachowujecie. Poza tym nie przeprosiłeś jeszcze za "won" do byłych radnych ( w tym do mojej mamy ), więc nie jesteś mile widziany w temacie, który założyłem....

Wymyśliłeś sobie, że kogoś obraziłem, a teraz oczekujesz, że będę przepraszał. A skoro nie przeprosiłem to nie jestem "mile widziany" w publicznym wątku na publicznym forum. A później zdziwienie, że nikt nie chce się z takimi "politykami" dogadać.
Jacy "My" urządziliśmy nagonkę? I na czym miałaby polegać?
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-11-27, 18:43   

Kandydat sam się zdemontował – głównie głupimi zagraniami i prymitywnymi sztuczkami, które na domiar złego jeszcze spartolił.
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-11-27, 18:46   

Tego można było się spodziewać. Po stylu i klasie prowadzenia kampanii, także wypowiedziach pewnych Świeżaków.
Skala strat i tak jest mała, chyba tylko dzięki znaczkowi partyjnemu. PO dzisiaj jest trendy, szczególnie w obliczu "nieprzewidywalnej największej opozycji").

Teraz są tylko dwie opcje i to przede wszystkim w radzie miasta. Po paru miesiącach posuchy i braku efektywności w "przepychaniu" projektów, radni zmienią "sternika" i wtedy można będzie pomyśleć o zmianie konfiguracji w radzie miasta lub przynajmniej współudziale w rządzeniu. Druga opcja, przećwiczona już cztery lata temu, utworzenie lub przystąpienie do stowarzyszenia "młodych gderków".
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-27, 19:37   

walker napisał/a:
Pozbywanie się ludzi to raczej w stylu Kaczyńskiego. Pan Puszczewicz pomimo Waszej brudnej nagonki osiągnął i tak niezły wynik i z pewnością jeszcze pokaże, że jest dobrym politykiem i że warto na niego postawić.

Pan Puszczewicz nie jest politykiem. Udowodnił to kilkakrotnie nawet w tej krótkiej kampanii wyborczej. Tak spartolić wynik PO mógł tylko on. Prawie przebił swojego poprzednika. PO w powiecie powinna się go pozbyć. Z nim na czele nie ma szans na żadne koalicje.
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-28, 00:01   

PK napisał/a:
Pan Puszczewicz nie jest politykiem. Udowodnił to kilkakrotnie nawet w tej krótkiej kampanii wyborczej. Tak spartolić wynik PO mógł tylko on. Prawie przebił swojego poprzednika. PO w powiecie powinna się go pozbyć. Z nim na czele nie ma szans na żadne koalicje.

Panie Pawle, niech mnie Pan nie prowokuje please! Niech Pan w końcu pokaże klasę i ujawni swoje niezależne zdolności dziennikarskie. PO osiągnęło bardzo dobry wynik - co prawda w powiecie przegrała 25:21, z PIS, ale w mieście wygrała 23:21. Mandaty rozłożyły się równomiernie. Samemu Panu Puszczewiczowi zaufało pond 1800 wyborców (to prawie 1/4 nakładu ppb!!!) i gdyby nie "brudna" gra niektórych członków PO (pisze Pan o tym w jednym z wydań ppb) , którzy namawiali swoich wyborców do głosowania na Surydykę, a także moim zdaniem stronnicze i oszczercze artykuły w"Pańskiej" gazecie oraz różnego rodzaju "spinki" na forum - Pan Puszczewicz miałby tych głosów znacznie więcej. Czy Pan Puszczewicz jest dobrym politykiem - pokaże czas. Kto ma być a kto nie w PO -pozwoli Pan, że zdecydują jej członkowie - a nie "Pańska" ppb. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-28, 00:03   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Trącam na starość, czym nasiąkłem za młodu .:D


Znakomita riposta muszę przyznać! SZACUNEK :)
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-28, 08:43   

walker napisał/a:
PO osiągnęło bardzo dobry wynik - co prawda w powiecie przegrała 25:21, z PIS, ale w mieście wygrała 23:21. Mandaty rozłożyły się równomiernie.

Panie Jacku w Brzegu PO zdobyła 23,55% a już w pobliskiej Oławie 30,02%. Do Sejmiku Województwa Opolskiego 31,93%. Żadnego radnego sejmiku z naszego powiatu z listy PO!!! Obiektywnie rzecz biorąc to "niezbyt okazały wynik". Dla mnie to klęska. Dla Pana sukces. Wszystko pewnie zależy od "miejsca siedzenia". Pamiętając jeszcze o szumnych zapowiedziach Pusia, że przywróci należne miejsce powiatowi... Nie mówiąc o tym, że niektórych "wymaże gumką". Trzeba stwierdzić, że ten facet nie nadaje się do polityki. Partią nie można zarządzać jak zakładem karnym. Pański wódz po prostu zachłysnął się "znaczkiem", który dostał. Myślał, że Pana Boga za nogi złapał. A tu trzeba jakiejś koncepcji. Nawet programu nie stworzył. Trudno przecież fragmenty z publikacji bip-u UMWO nazwać programem! Może gdyby milczał w całej kampanii - nie odkrylibyśmy jego ignorancji w sprawach samorządu - to wtedy wynik byłby lepszy? Może gdyby nie posługiwał się takimi "strategami" jak jola i usiarczyk? Może gdyby nie koncentrował się na walce personalnej na przykład z moją skromną osobą a pokazywał chociaż jakieś pozytywne elementy jakieś pomysły dla Brzegu? Przecież momentami to jego "polityczne działania" ocierały się o występ kabaretowy! Z takim wodzem nic nie da się wygrać!
walker napisał/a:
także moim zdaniem stronnicze i oszczercze artykuły w"Pańskiej" gazecie oraz różnego rodzaju "spinki" na forum - Pan Puszczewicz miałby tych głosów znacznie więcej. Czy Pan Puszczewicz jest dobrym politykiem - pokaże czas. Kto ma być a kto nie w PO -pozwoli Pan, że zdecydują jej członkowie - a nie "Pańska" ppb. Pozdrawiam

Panie Jacku proszę mi wierzyć, gdyby cokolwiek było w nich oszczerstwem pusio dawno by w trybie wyborczym podał mnie do sądu. Jeśli chodzi o podejmowanie decyzji przez brzeskie PO to gratuluje naiwności. W tym składzie zarządu pańskiej partii decyzje zapadają niestety niemal jednoosobowo. Pan tego nie zmieni. Ja też zresztą.
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-28, 11:49   

Panie Pawle, myślę zostawmy dyskusję kto i co, dla mnie właściwsze jest co i jak zrobić. Do tej pory (do wyborów) wątek służył jako kampania wyborcza. Teraz jednak nie widzę by ktoś z moich kolegów (koleżanek z PO) zabrał głos w tej materii...
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2010-11-28, 13:14   Re: PO do boju !!!

walker napisał/a:
Stało się. Mimo dobrych wyników w wyborach, niestety nie jesteśmy na topie,nie mamy nic w Powiecie, i wszystko na to wskazuje, że nie mamy i w mieście - po 6 radnych i to wszystko. Pogratulujmy zwycięzcom i czas się pozbierac, wytyczyc cele i już dziś rozpocząc nową kampanię wyborczą za 4 lata. Czas stworzyc silną, szanowaną Platformę. LET'S DO IT!!!



Teraz to do roboty a nie do kampanii.
Co do przyszlosci to watpie w lepszy wynik PO, moim zdaniem aktualny jest szczytem mozliwosci tej partii w Brzegu i powiecie. Jedyna szansa jest na lepszy wynik w walce o fotel burmistrza przy konsolidacji wyborcow choc w dalszym ciagu nie do wygrania.
0 UP 0 DOWN
 
jareckirr 



Wiek: 57
Dołączył: 28 Sie 2006

UP 6 / UP 7



Wysłany: 2010-11-28, 13:36   

Panie Jacku proszę napisać co jest powodem Pańskiej nadzwyczajnej aktywności powyborczej.... szkoda że powyborczej....

Dzisiaj musimy raczej w spokoju przemyśleć strategię na najbliższy czas ,oraz nowy skuteczny sposób pracy w klubach radnych na rzecz mieszkańców naszego miasta i powiatu.
Sposobem tym nie jest na pewno publiczne rozdzieranie szat, czy rozliczanie błędów kampanii PO w powiecie na tym forum.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-11-28, 13:44   

jareckirr napisał/a:
Panie Jacku proszę napisać co jest powodem Pańskiej nadzwyczajnej aktywności powyborczej
Musztarda po obiedzie. :D
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-28, 18:21   

jareckirr napisał/a:
Sposobem tym nie jest na pewno publiczne rozdzieranie szat, czy rozliczanie błędów kampanii PO w powiecie na tym forum.


Na pewno nie próbuję ani nawet nie próbowałem rozliczać błędów kampanii, nie napisałem o tym ani słowa...

jareckirr napisał/a:
Panie Jacku proszę napisać co jest powodem Pańskiej nadzwyczajnej aktywności powyborczej.... szkoda że powyborczej....


Przed wyborami też dużo pisałem, proszę przejrzeć forum

Poza tym jako platforma na tym forum w ogóle nie istniejemy, nie dajemy się poznać ludziom, po prostu prawie nas nie ma. Pisze może 2, 3 osoby. Reszta chowa głowy w piasek.... (a ilu z nas startowało w wyborach ? - ok 70 osób)





Opcje
Dodaj podpis (może być zmieniony w profilu)
Powiadom mnie gdy ktoś odpowie [/quote]
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-11-28, 18:52   

walker napisał/a:
nawet nie próbowałem rozliczać błędów kampanii
No i nie dziwota, błędy były rozliczne. :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: boju, do, po


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu