Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Prawdziwe oblicze B.Tyczńskiego
Autor Wiadomość
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-25, 22:00   

damian1217 napisał/a:
Wymagasz od Bartka poprawnego języka,ale sam jako były kandydat o poprawności zapomniałeś!!!A następne wybory nadejdą i co wtedy ludzie pomyślą o kandydacie z takim językiem!!!


ok, napisałem, zrozumiałem, przeprosiłem, więc czemu jeszcze się czepiasz... masz swoje zdanie, ja mam swoje, ja pracuję dla swojego kraju za stawkę jaką mam i nic ci do tego, ty pracuj gdzie chcesz, za ile chcesz i dla kogo chcesz - twoja prywatna sprawa. Mój język - nie obraźliwy ale bardziej uszczypliwy czego nie rozgraniczasz. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-25, 22:21   

walker, Ja się nie czepiam,tylko piszę do ciebie ku przestrodze.Jeden z twoich głosów pochodził od członka mojej rodziny,czyli jak jego niedoszły reprezentant powinieneś trzymać fason!!Inaczej go obrażasz,stąd moje uwagi.
walker napisał/a:
ja pracuję dla swojego kraju
Poczytaj ile przesłali pieniędzy do Polski ludzie pracujący w UK i Irlandii.Tak że napewno oni też pracują na pożytek Polski.Poczytaj też o wysokości podatków zapłaconych przez Polaków z UK przed ogłoszeniem abolicji,następnie porównaj je z twoim zapłaconym podatkiem wtedy będziesz wszystko chwytał!!!Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2010-11-26, 02:18   

walker napisał/a:
Ok porównanie było niefortunne, troszkę mnie poniosło więc... przepraszam wszystkich Polaków pracujących w Anglii, których uraziłem
Zrozum -mam inne plany życiowe, swój wynik wyborczy traktuję jako niezły, nie mam złości na kogoś kto wygrał, tylko na sposób w jaki się wyraził o innych - tylko tyle. Pozdrawiam :)



przeprosiny przyjęte i mam nadzieję , że nastepnym razem się nie zagalopujesz z takimi tekstami
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-27, 20:07   

Bartek T. napisał/a:
Wypowiedzi wyrwane z kontekstu są najlepsze :)
Co do radnych, którzy już nimi nie są (czyli ponad połowa radnych won) to oczywiście miałem na myśli tych, którzy w nowej kadencji abo nie zdobyli zaufania wyborców albo nie startowali. Tak czy siak nie zostali radnymi, co nie uważam za przywarę.
Chciałem podkreślić fakt (bezdyskusyjny), że większość radnych poprzedniej kadencji nimi nie została. A to oznacza, że wyborczy ocenili poprzednią radę.

Jeśli ktoś interpretuje moje słowa inaczej - to jego problem.


Panie Bartku!!!Nieważne co Pan miał na myśli...ważne co Pan powiedział i jak to zostało odebrane!!!!Nie chcę tu Pana absolutnie umoralniać, ale jest to właśnie brak doświadczeń życiowych, ale przede wszystkim zawodowych!!! I chyba jednak brak wyczucia!!!! I dziwi mnie, że czteroletnia poprzednia kadencja Pana tego nie nauczyła!!!Niech Pan zawsze wstawi się w sytuację odbiorcy Pańskich słów!!!Jeżeli tylko Pan potrafi i w ich odczucia!!!Tak nie wolno!!!!! Trochę dystansu do wszystkiego...o tym też pisałem na moim forum, zawsze trzeba szanować innych i uważać na słowa, aby "nigdy nikt przez nikogo nie płakał"!!!!
0 UP 0 DOWN
 
SiFive 



Wiek: 41
Dołączył: 18 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-27, 21:27   

dylan37 napisał/a:

Panie Bartku!!!Nieważne co Pan miał na myśli...ważne co Pan powiedział i jak to zostało odebrane!!!!Nie chcę tu Pana absolutnie umoralniać, ale jest to właśnie brak doświadczeń życiowych, ale przede wszystkim zawodowych!!! I chyba jednak brak wyczucia!!!! I dziwi mnie, że czteroletnia poprzednia kadencja Pana tego nie nauczyła!!!Niech Pan zawsze wstawi się w sytuację odbiorcy Pańskich słów!!!Jeżeli tylko Pan potrafi i w ich odczucia!!!Tak nie wolno!!!!! Trochę dystansu do wszystkiego...o tym też pisałem na moim forum, zawsze trzeba szanować innych i uważać na słowa, aby "nigdy nikt przez nikogo nie płakał"!!!!


Ja dodam jeszcze od siebie tylko .... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-27, 21:35   

dylan37 napisał/a:
Panie Bartku!!!Nieważne co Pan miał na myśli...

Panie Partku!!! Pan sie nie boi! Ludzie oceniajacy Pana tylko na podstawie kilku zdan niefortunnie zlozonych, i tak widza Pana takim, jakim chca widziec!

A ja czekam niecierpliwie na odpowiedz w sprawie rady programowej przy BCK...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-27, 22:50   

Panowie z PO: wymyśliliście sztuczny problem i próbujecie podnieść go do rangi wydarzenia które miałoby mnie zdyskredytować. Napisałem coś ad rem nie ad persona, o czym już pisałem. Pisałem o tym w innym wątku bo i tam próbowano nadać temu niebotyczną rangę.

Ktoś tu chyba nie zauważył, że kampania wyborcza się skończyła!

Myślę, że kolejne moje posty w tym temacie nie mają większego znaczenia toteż nie zamierzam ich popełniać.
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-27, 22:59   

Bartek T. napisał/a:
Panowie z PO: wymyśliliście sztuczny problem i próbujecie podnieść go do rangi wydarzenia które miałoby mnie zdyskredytować. Napisałem coś ad rem nie ad persona, o czym już pisałem. Pisałem o tym w innym wątku bo i tam próbowano nadać temu niebotyczną rangę.

Ktoś tu chyba nie zauważył, że kampania wyborcza się skończyła!

Myślę, że kolejne moje posty w tym temacie nie mają większego znaczenia toteż nie zamierzam ich popełniać.


Czy to ma znaczenia czy z PO czy skądkolwiek? Panie Bartku jest Pan samorządowcem, a nie politykiem, jak to Pan sam siebie określił w jednym z postów. Panie Bartku!To nieważne czy kampania się skończyła czy też nie!!!!To znaczy, że będąc Radnym dalej należy uważać na słowa!!!!aby nie ranić innych. To znaczy, że będąc Radnym trzeba pracować dla dobra miasta i spełnić wszystkie przedwyborcze obietnice i tym trzeba się teraz zająć, a nie obrażając poprzednią Radę i czy też kolegów, którzy z z Rady w poprzedniej kadencji zrezygnowali!!!Pozdrawiam!!!Pokora jest sztuką!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-27, 23:28   

Bartek T. napisał/a:
Napisałem coś ad rem nie ad persona

Wymieniasz radnych z nazwisk, potem dopisujesz won - to nie jest ad persona Twoim zdaniem ?

Bartek T. napisał/a:
Panowie z PO: wymyśliliście sztuczny problem i próbujecie podnieść go do rangi wydarzenia które miałoby mnie zdyskredytować.

Sam siebie zdyskredytowałeś, a co gorsza - nie rozumiesz (albo udajesz), że nie wiesz o co chodzi
dylan37 napisał/a:
Pokora jest sztuką

Mam wątpliwości czy Pan BT zna znaczenie tego słowa, dlatego nadal idzie w zaparte
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-28, 10:35   

walker napisał/a:
potem dopisujesz won

Fakt. Gdyby Barek napisał, że zostali ekskomunikowani, to nikt by się nie czepiał :evil:
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-28, 11:26   

Za te słowa powinniśmy komucha ukrzyżować!!!
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-28, 11:39   

No bez przesady Sikork! Wystarczy zwykłe przepraszam :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-11-28, 11:50   

Jakieś forum przepraszalne się tu zaczyna robić. :o
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-28, 12:01   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Jakieś forum przepraszalne się tu zaczyna robić. :o


Może to złagodzi obyczaje niektórych :wink:
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-28, 12:09   

walker napisał/a:
Dziedzic_Pruski napisał/a:
Jakieś forum przepraszalne się tu zaczyna robić. :o


Może to złagodzi obyczaje niektórych :wink:

Ze Sztaudyngera:

Treść i forma
"Ach, przepraszam, ach, przepraszam,
Przykro mi okropnie" -
Tak ci grzecznie górą powie,
Dołem cicho kopnie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: b.tycznskiego, oblicze, prawdziwe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu