Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
II tura na burmistrza Brzegu
Autor Wiadomość
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2010-11-22, 10:26   

kriss napisał/a:
jak w tym mieście ma być dobrze, jeśli tyle ludzi tak ważną sprawę jak wybory samorządowe ma głęboko gdzieś
kiepskich kandydatów maja gleboko gdzieś! przejrzyj w końcu na oczy ze ludzie maja w głębokim poważaniu tzw wojne polsko-polską a niestety i PO i Surdyka taka retorykę w Brzegu wprowadzali. Jesli PO ma wygrac wybory w Brzegu musi wystawić lepszego kandydata naprawde jakiegos fachowca mniej znanego w tutejszej polityce i zmienic retoryke wtedy chociaż może pokonacie Grochowskiego w pierwszej turze
0 UP 0 DOWN
 
qwerty 



Wiek: 85
Dołączył: 07 Lut 2006

UP 7 / UP 1


Skąd: OB

Wysłany: 2010-11-22, 10:38   

Mam nadzieję, że II tura będzie dla Huczyńskiego, zrobił wiele dla miasta i niech ma szansę na dokończenie rozpoczętych inwestycji
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-22, 10:38   

Wybory wygrała PPB
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2010-11-22, 10:57   

BeZet napisał/a:
Wyniki
Ilości głosów oddanych na burmistrza Brzegu

Huczyński Wojciech 3888
Grochowski Mariusz 2141

Surdyka Grzegorz 1984
Puszczewicz Krzysztof 1805
Gil Janusz Władysław 1142
Ptaszkiewicz Artur Mirosław 644


Więc druga tura pomiędzy Huczyńskim a Grochowskim :)



Totalne zaskoczenie wynikiem kandydata PO.
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-11-22, 11:10   

Normalnie wybór jak pomiędzy cholerą a dżumą :x A w tle mignęła jeszcze "hiszpanka".

Trzeba się zastanowić nad głosowanie w ogóle w II turze :roll:

A z tymi igrzyskami też tak nie jest. Ludzie chcieli igrzysk a nie chleba, ale dostali tylko arenę. Na rozrywkę kasy brak.
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2010-11-22, 11:20   

Krakonos napisał/a:
Normalnie wybór jak pomiędzy cholerą a dżumą :x A w tle mignęła jeszcze "hiszpanka".

Trzeba się zastanowić nad głosowanie w ogóle w II turze :roll:

A z tymi igrzyskami też tak nie jest. Ludzie chcieli igrzysk a nie chleba, ale dostali tylko arenę. Na rozrywkę kasy brak.



Sorry ale jaka ciekawa oferte proponowal Twoj kandydat?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-22, 11:43   Re: II tura na burmistrza Brzegu

(prze)radny napisał/a:
Jak podało przed chwilą Radio Opole, w II turze wyborów burmistrza Brzegu zmierzą się Wojciech Huczyński z Mariuszem Grochowskim.

Mój komentarz: wybieramy igrzyska zamiast chleba.

To znaczy że bochenkiem był suryka? Troooochę czerstwy! :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-11-22, 11:47   

Dla przykładu początek dyskusji o rozwiązaniu problemów komunikacyjnych centrum. Co prawda trochę od d... strony (znaczy od słynnej okolicy ul. Reja :wink: ), ale zawsze to coś więcej niż brak głosu W.H. (poza nieśmiertelną uchwałą, tzn. źle napisaną o "strefie płatnego parkowania").

Ale nie wykluczam poparcia dl W.H, gdyż drugi kandydat jakoś programowo "ciężko strawny".

Poczekamy, postawimy pytania panu W.H. i zdecydujemy :)
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2010-11-22, 11:56   

beneck napisał/a:
PO i Surdyka taka retorykę w Brzegu wprowadzali.
ja tu z forum kojarzę podobną retorykę także u kolegów z czerwonego obozu :wink:
beneck napisał/a:
Jesli PO ma wygrac wybory w Brzegu musi wystawić lepszego kandydata naprawde jakiegos fachowca mniej znanego w tutejszej polityce i zmienic retoryke wtedy chociaż może pokonacie Grochowskiego w pierwszej turze

to się odnosi chyba nie tylko do PO :wink:

Rich Kramer napisał/a:
Krakonos napisał/a:
Normalnie wybór jak pomiędzy cholerą a dżumą :x A w tle mignęła jeszcze "hiszpanka".

Sorry ale jaka ciekawa oferte proponowal Twoj kandydat?

Dorzuciłbym do tego jeszcze czarną (a może raczej czerwoną) ospę, chorobę Creutzfeldta-Jakoba oraz ptasią grypę i mamy obraz całej pierwszej tury.

Niestety wybieraliśmy pomiędzy dinozaurami z PO, PiS, SLD i SSPP, a agresywnie się wypowiadającym (np. we własnej gazetce) kandydatem SMB i mało znanym kandydatem SMS. Który z nich nie znalazłby się w II turze efekt byłby podobny czyli wielkie rozczarowanie.
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2010-11-22, 12:31   

Zbychoo napisał/a:
beneck napisał/a:
Jesli PO ma wygrac wybory w Brzegu musi wystawić lepszego kandydata naprawde jakiegos fachowca mniej znanego w tutejszej polityce i zmienic retoryke wtedy chociaż może pokonacie Grochowskiego w pierwszej turze

to się odnosi chyba nie tylko do PO
Oczywiscie, masz racje z tym że w tym przypadku to był wpis dedykowany zwolennikowi PO, chyba ze był to wyborca kandydata SMS
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2010-11-22, 12:50   

qwerty napisał/a:
Mam nadzieję, że II tura będzie dla Huczyńskiego, zrobił wiele dla miasta i niech ma szansę na dokończenie rozpoczętych inwestycji

Zgadzam się z Tobą. Zmiana burmistrza co kadencję do niczego nie doprowadzi. Pozwólmy dokończyć Huczyńskiemu co zaczął, może zaskoczy nas wszystkich jakimiś inwestycjami, które uciszą jego największych krytyków.
Nie zgadzam się z opiniami, że nic się w Brzegu nie zmieniło. To nieprawda. Zmieniło się i to bardzo wiele. Jestem obiektywny, przez ostatnie parę lat, rzadko bywam w Brzegu, ale za każdym przyjazdem dostrzegam bardzo pozytywne zmiany. Wiadomo, że jest jeszcze mnóstwo do zrobienia, ale nie można wszystkiego na raz. Pewnie gdyby zabrano się za remont chodników, odezwali by się zwolennicy remontu dróg, gdyby zaczęto remontować drogi, odezwali by się zwolennicy dróg rowerowych itd. Wszystkim nie można dogodzić, ale czasami mam wrażenie, że niektórzy forumowicze tylko narzekać potrafią.
Nie mogę też już czytać wypowiedzi krytykujących inwestycję na stadionie. Czy to źle, że będziemy mieli piękny stadion, na którym być może będzie kiedyś trenować reprezentacja lub drużyny pierwszoligowe? Czy to źle, że będzie można zobaczyć mecz (nawet 4 ligi) na pięknej zadaszonej trybunie? Czy to źle, że dzieci i młodzież będą miały świetne warunki do rozwijania swoich talentów?
Czytałem głosy mówiące, że tę całą ogromną sumę można było przeznaczyć na drogi, parki czy coś innego, ale przecież miasto dostało pieniądze na konkretny cel - modernizację stadionu i kropka koniec.
Miejmy nadzieję, że przez następną kadencję Huczyński będzie rządził lepiej.
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-22, 12:57   

Znam kandydata Surdykę osobiscie i ten człowiek jest dla mnie mega dziwny napewno nic dobrego by nie zrobił jeżeli chodzi o Puszczewicza czy Ptaszkiewicza a zwłaszcza Gila to tym Panom już podziękujemy....


P.s. To jest moja osobista opinia i nic jej nie zmieni :)
0 UP 0 DOWN
 
silar 


Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-22, 13:09   

qwerty napisał/a:
Mam nadzieję, że II tura będzie dla Huczyńskiego, zrobił wiele dla miasta i niech ma szansę na dokończenie rozpoczętych inwestycji


No nie przesadzajmy bo aż tak wiele to Huczyński dla Brzegu nie zrobił...osobiście nic do jeszcze obecnego Pana Burmistrza nie mam ale jak dla mnie to więcej od niego zrobił Starosta.
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2010-11-22, 13:18   

silar napisał/a:
No nie przesadzajmy bo aż tak wiele to Huczyński dla Brzegu nie zrobił...osobiście nic do jeszcze obecnego Pana Burmistrza nie mam ale jak dla mnie to więcej od niego zrobił Starosta
Chodzi Ci pewnie m.in. o remonty nowego ogólniaka i ekonomika ze starym prawda? Jesli tak to musisz oddzielic kwestie za co odpowiada burmistrz a za co starosta, bo za niektóre kwestie w miescie w tym szkoły średnie, czy drogi powiatowe odpowiada starosta nie burmistrz. Ja mam nadzieje ze coś sie w koncu zmieni i zacznie sie normalna współpraca między burmistrzem i radą miejską bo do tej pory było to troche zenujące.
kwm napisał/a:
ale przecież miasto dostało pieniądze na konkretny cel - modernizację stadionu i kropka koniec.
trzeba tu tez dodac że drugiej takiej szansy bysmy juz w ogole nie dostali, tym bardziej brawa dla Huczyńskiego i częsci radnych że taką szanse wykorzystali
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-22, 13:26   

BeZet napisał/a:
Jak możesz w ten sposób oceniać społeczeństwo?
Obrażasz wszystkich, bo nie wygrał Surdyka albo Puszczewicz?
Właśnie teraz, niestety, ukazuje się wasze prawdziwe oblicze!


Kriss niestety ma rację, pomimo przegranej nie jest mi szkoda siebie, ale Brzegu i jego mieszkańców. Następne 4 lata to będzie dekadencja, o czym Wy już wiecie, a ludzie dowiedzą się już niedługo. Podwyżka wody, ścieków, śmieci, spłata kredytów. To zabije Brzeg.
Poza tym brak motywacji: po co się starać, jak juz więcej kadencji nie potrzeba. Jeszcze tylko trzeba odwdzięczyć się Kowalczykom, Popowskiemu i innym swoim ludziom, a reszta? Samo się będzie toczyć jak przez ostatnie 8 lat. Żadnych rewelacji, po prostu zwykłe szare życie. I to właśnie jest smutne, że w tym mieście nic się ciekawego nie dzieje.
Szkoda!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, burmistrza, ii, na, tura


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu