Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Doskonała gazeta wg Bartka T.
Autor Wiadomość
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-28, 08:16   

dylan37 napisał/a:
krt napisał/a:
dylan37 napisał/a:
Chociażby za to, że nikogo na forum nie obraziłem...chociażby za moje doświadczenia zawodowe i życiowe, chociażby za to, że zrobiłem dla tego kraju cholernie dobrą robotę, o której Pan nie ma zielonego pojęcia.Chociażby za to, że stworzyłem grono ludzi, z którymi nigdy się nie kłóciłem a zrobiliśmy "wspólnie" to czego każdy mógłby pozazdrościć, co docenił Prezydent RP.A dla jasności....ja nie żądam docenienia....ja po prostu robiłem i chcę robić nadal co do mnie należało i nikogo nie pouczam tylko zwracam delikatnie uwagę.
Sam Pan napisał, że uwagi krytyczne są cenne....więc niech Pan wyciągnie wnioski.Trzeba mieć plan i robić to wspólnie z Radą!Od tego ona jest.Nieważna jest olityka,ważne jest wspólne dążenie do celu.I powtórzę.....pokora jest cnotą!!!!!


hmmm ciekawe, a można sie dowiedzieć o szczegóły pańskiej dobrej roboty? co to było jeśli to nie tajemnica.

hm...otrzymałem taki prezent, kiedy odchodziłem na emeryturę....to taki oficerski kordzik z grawerem o treści...." wszystko widziałem, wszystko słyszałem, nic nie pamiętam"....przepraszam krt.


ale co to jest? działalność w opozycji w czasach komunizmu? i czemu mnie przepraszasz?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-28, 10:27   

dylan37 napisał/a:
Niech Pan zaglądnie do książek historii i zacznie najlepiej od szkoły podstawowej....pozdrawiam!!!!

To ci dopiero szacun :evil: I po co tyle tych znaczków interpunkcyjnych? 3 wykrzykniki to wrzask?
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2010-11-28, 15:17   

Marcim B. napisał/a:
To ci dopiero szacun I po co tyle tych znaczków interpunkcyjnych? 3 wykrzykniki to wrzask?

Niedoszły wójcie kłopoty z matematyką? Są 4 wykrzykniki. :) )
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bartka, doskonala, gazeta, t., wg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu