Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Doskonała gazeta wg Bartka T.
Autor Wiadomość
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-11-19, 21:01   Doskonała gazeta wg Bartka T.

Tak całkiem przypadkowo trafiłem na ciekawy felieton popełniony przez Bartka T. - podobno najlepszego radnego Brzegu :wink: na Portalu Miejskim Brzeg.com.pl na początku swojej kadencji.

i cóż tam możemy wyczytać ... ano oczywistą prawdę o PPB i byłej naczelnej :mrgreen:

Cytat:
Drukiem wychodzą także trzy lokalne gazety – w tym jedna doskonała


Cytat:
Delikatnie mówiąc czarnowidztwo jednej, oburzonej Pani jest fantasmagorią mającą na celu tylko i wyłącznie podkopanie – ba! – pozbawienie autorytetu radnych i całej Rady Miejskiej z sobie tylko znanych powodów. Bo nie wiem, czym radni przez niecałe trzy miesiące zdołali narazić się na niełaskę Pani Naczelnej i całej jej gazecie. Mogę się tylko domyślać. Być może ośmielili się zapytać o mechanizmy i środki, jakie funkcjonują w finansowaniu PPb, a to drażliwy temat? A może jest potrzeba zwykłej dziennikarskiej, stworzonej na potrzeby chwili sensacyjki, która spowodowałaby zwiększenie zainteresowania PPb? A może chodzi jeszcze o coś innego?


Cytat:
Jakże by mogła nie wychodzić lokalna prasa, skoro jedna z gazet jest doskonała? Nie jestem dziennikarzem z wykształcenia, nie znam się na prasie, także na lokalnej, ale przejawy doskonałości PPb są gołym okiem widoczne nawet dla laika takiego jak ja.


Cytat:
Oto dowiadujemy się, że autorka jest fachowcem w co najmniej kilku dziedzinach! Oczywiście poza dziennikarstwem.


Cytat:
Naczelna jest fachowcem w takich dziedzinach jak: - politologia i socjologia oraz elementy ekonomii (bierze pod lupę sylwetki radnych tylko na podstawie ich programów wyborczych i zeznań majątkowych vide: „Sylwetki i majątki brzeskich radnych”); - prawo, w tym prawo lokalne (Pani Naczelnej nie są obce ustawy dotyczące samorządu lokalnego jak i uchwały Rady Miejskiej, bez problemu dopisuje do nich stosowny komentarz prawny vide: „Dla kogo Nobel?” oraz „Wygasną, nie wygasną…”); - psychologia (potrafi wyczytać – między linijkami – co autor wypowiedzi miał na myśli, nawet jeśli na myśli miał coś innego i kto inny prowadził rozmowę vide: „Oby do maja”); - samorząd lokalny oraz autopromocja i marketing (nie dość że fachowiec to jeszcze płynnie potrafi przejść z jednego do drugiego tematu w jednej wypowiedzi – niemal jednym tchem vide: „Dla kogo Nobel?”). A wymienione przeze mnie komentarze są tylko w jednym numerze! Jakie więc muszą być ogromne możliwości i wiedza Pani Naczelnej!


Cytat:
Zapewne w kolejnych numerach ukażą się komentarze z takich dziedzinach jak kryminalistyka („wydarzenia kryminalne”) oraz sport. I wcale mnie to nie zdziwi. Co najwyżej wzbudza we mnie politowanie. Może więc zamiast snuć czarne wizje bezwładu Rady Miejskiej czy wypatrywać rychłej katastrofy z powodu braku budżetu Pani Naczelna zajęła by się udoskonalaniem swojej już i tak doskonałej gazety?


nie będę tego komentować bo i po co ? nic się przecież w tym temacie nie zmieniło :lol:
no może poza Bartkiem T.

cały tekst do poczytania poniżej

http://www.brzeg.com.pl//content/view/371/148/
0 UP 0 DOWN
 
(prze)radny 
(prze)radny



Wiek: 71
Dołączył: 18 Kwi 2010

UP 4 / UP 8



Wysłany: 2010-11-19, 23:52   

kriss napisał/a:
nie będę tego komentować bo i po co ? nic się przecież w tym temacie nie zmieniło
no może poza Bartkiem T.


Chyba nawet o 180 stopni, sądząc po fotce z BZK na banerku migającym na stronce "najlepszego" radnego Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 78
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 23:56   

Głosuj na białą listę PO na kandydata do Rady Miejskiej.Okręg nr 2,lista nr 4,pozycja 6.
Do zobaczenia w niedzielę przy urnach wyborczych !
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-11-24, 20:08   

Bartek T. jak widzę unika niewygodnych tematów :roll:
może by zechciał wypowiedzieć się w tym temacie - cóż to spowodowało , że się tak zmienił, że nawet fotkę z byłą naczelną w swojej obecnej kampanii prezentował :mrgreen:

Powyższy felieton pisał gdy był nowym, jeszcze nie " poukładanym" radnym, potem wszedł w trybiki maszyny no i wyszło szydło z worka :P
Jak się wchodzi między wrony to się kracze tak jak one :wink:

Nie szanuję takich ludzi.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-24, 21:10   

Cytowany artykuł było moją odpowiedzą na artykuł Pani Zatoń - wtedy jeszcze redaktora naczelnego PPB.
Nie zmieniłem się. Poznałem trochę ludzi - mniej lub bardziej ciekawych. Z jednymi utrzymuję kontakt, z innymi nie.
kriss napisał/a:
Powyższy felieton pisał gdy był nowym, jeszcze nie " poukładanym" radnym, potem wszedł w trybiki maszyny no i wyszło szydło z worka :P
Jak się wchodzi między wrony to się kracze tak jak one :wink:

Nie szanuję takich ludzi.

Dzisiaj też jestem nowym radnym. W tej kadencji dopiero od 3 dni :)
Ja natomiast nie szanuję ludzi, którzy nie dają sobie nic wytłumaczyć i tkwią w swoim przekonaniu nie przyjmując żadnych argumentów. Obiecuję, że jeśli ktoś w PPb (czy w każdej innej gazecie) napisze znowu jakieś pierdoły na mój temat znowu popełnię tekst - ripostę. nie wyszło żadne szydło - podtrzymuję wszystko co pisałem dotąd.
Różnica w myśleniu polega na tym, że pewne rzeczy robi/pisze/mówi się reprezentując pewien poziom, nie obrażając innych.
Nie wiem dlaczego to miałby być niewygodny temat dla mnie - ktoś interesuje się moją osobą, czyta moje leciwe teksty - żyć nie umierać :)
Nadal niestety PPb jest daleka od doskonałości, popełnia sporo błędów i takie zawsze będę krytykował.
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-11-26, 11:19   

Wcale mnie nie przekonałeś - i to nie dlatego, że nie przyjmuję żadnych argumentów- tylko Ty ich wcale nie przedstawiłeś.

Bartek T. napisał/a:

Obiecuję, że jeśli ktoś w PPb (czy w każdej innej gazecie) napisze znowu jakieś pierdoły na mój temat znowu popełnię tekst - ripostę.


Tyle się zmieniło, że teraz interesuje Cię wyłącznie Twoja osoba, o innych PPB może pisać co chce i jak chce, to już nie Twoja sprawa :roll:

Bartek T. napisał/a:

Nadal niestety PPb jest daleka od doskonałości, popełnia sporo błędów i takie zawsze będę krytykował.


PPB nie zmieniła się od 2007 roku :roll: ups jest jeszcze bardziej "doskonała" - jak sam ją określiłeś. Była naczelna jest nadal wszechwiedzącą we wszystkich dziedzinach, ocenia ludzi tylko na podstawie ich programów wyborczych i zeznań majątkowych
Cytat:
Delikatnie mówiąc czarnowidztwo jednej, oburzonej Pani jest fantasmagorią mającą na celu tylko i wyłącznie podkopanie – ba! – pozbawienie autorytetu


Mimo tego nie zauważyłem w ostatnim okresie jakiejkolwiek krytyki pod adresem PPB z Twojej strony.

Wręcz odwrotnie - w swojej kampanii eksponowałeś wspólną fotkę z byłą naczelną. I myślisz, że jak to odczytali wyborcy? :?:

Zamiast snuć dywagacje, może przydałoby się trochę odwagi by napisać, że teraz łączą Cię inne stosunki z byłą naczelną i obecnym naczelnym i nie będziesz brudzić na własnym podwórku... Jak to się mówi - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A promocja w "doskonałej " gazecie nieoceniona :P
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-27, 17:58   

kriss napisał/a:
Zamiast snuć dywagacje, może przydałoby się trochę odwagi by napisać, że teraz łączą Cię inne stosunki z byłą naczelną i obecnym naczelnym


Może i przydałoby się, ale żadne mnie nie łączą! Jeśli masz jakąś inną wiedzę na ten temat to napisz proszę :)
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2010-11-27, 18:45   

Bartek.
Gdzie dwóch się bije to ....
Mlczałeś,czekałeś.
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-27, 21:26   

Bartek T. napisał/a:
Cytowany artykuł było moją odpowiedzą na artykuł Pani Zatoń - wtedy jeszcze redaktora naczelnego PPB.
Nie zmieniłem się. Poznałem trochę ludzi - mniej lub bardziej ciekawych. Z jednymi utrzymuję kontakt, z innymi nie.
kriss napisał/a:
Powyższy felieton pisał gdy był nowym, jeszcze nie " poukładanym" radnym, potem wszedł w trybiki maszyny no i wyszło szydło z worka :P
Jak się wchodzi między wrony to się kracze tak jak one :wink:

Nie szanuję takich ludzi.

Dzisiaj też jestem nowym radnym. W tej kadencji dopiero od 3 dni :)
Ja natomiast nie szanuję ludzi, którzy nie dają sobie nic wytłumaczyć i tkwią w swoim przekonaniu nie przyjmując żadnych argumentów. Obiecuję, że jeśli ktoś w PPb (czy w każdej innej gazecie) napisze znowu jakieś pierdoły na mój temat znowu popełnię tekst - ripostę. nie wyszło żadne szydło - podtrzymuję wszystko co pisałem dotąd.
Różnica w myśleniu polega na tym, że pewne rzeczy robi/pisze/mówi się reprezentując pewien poziom, nie obrażając innych.
Nie wiem dlaczego to miałby być niewygodny temat dla mnie - ktoś interesuje się moją osobą, czyta moje leciwe teksty - żyć nie umierać :)
Nadal niestety PPb jest daleka od doskonałości, popełnia sporo błędów i takie zawsze będę krytykował.


Panie Bartku!!!Kolejny Pański nietakt!!!Szanować trzeba wszystkich!!!Decydując się na pracę w Radzie musi Pan się też pogodzić z faktem, że będzie Pan atakowany w różny sposób i w różnych formach!!! Ważne jest, aby ktoś zauważył Pańską pracę!!!Pan pragnie narzucić komukolwiek swój sposób myślenia?błąd!A niech Pan zda sobie sprawę, że nigdy Panu to nie wyjdzie!!!Tylko Pańskie zachowanie i Pańska praca spowoduje, że ktoś to zauważy!Słowa są tu nieważne!I tak na przyszłość....nie krytykujmy nikogo, abyśmy sami nie byli krytykowani!!!!
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-27, 21:36   

dylan37 napisał/a:
Szanować trzeba wszystkich!!!

Na szacunek trzeba sobie zasluzyc...
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-27, 21:53   

A.Mason napisał/a:
dylan37 napisał/a:
Szanować trzeba wszystkich!!!

Na szacunek trzeba sobie zasluzyc...


A.Mason!Ktoś kiedyś bardzo mądrze napisał..."jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij wpierw od siebie..." To dotyczy właśnie i m.in. szacunku....Czytaj uważnie....napisałem nie oceniaj, abyś nie był oceniany.....szanuj, abyś był szanowany!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-27, 21:56   

dylan37 napisał/a:
Czytaj uważnie....napisałem nie oceniaj, abyś nie był oceniany.....szanuj, abyś był szanowany!!!!!

Wszystkich?
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-27, 22:09   

A.Mason napisał/a:
dylan37 napisał/a:
Czytaj uważnie....napisałem nie oceniaj, abyś nie był oceniany.....szanuj, abyś był szanowany!!!!!

Wszystkich?


Dokładnie tak!!!!Nawet starzy taktycy doceniali i szanowali swoich wrogów!!!!
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-27, 22:13   

dylan37 napisał/a:
Dokładnie tak!!!!Nawet starzy taktycy doceniali i szanowali swoich wrogów!!!!

Za co szanujesz Hitlera?
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-27, 22:22   

A.Mason napisał/a:
dylan37 napisał/a:
Dokładnie tak!!!!Nawet starzy taktycy doceniali i szanowali swoich wrogów!!!!

Za co szanujesz Hitlera?


Wie Pan!!!chyba skończę z Panem dyskusję!!!Nie o takich taktyków mi chodziło!!! W polskiej historii mamy takich taktyków mnóstwo, a jeśli Pan zna tylko Hitlera, który nie doceniał swoich wrogów...mało tego, nie doceniał nawet swojego wojska!!!!......Niech Pan zaglądnie do książek historii i zacznie najlepiej od szkoły podstawowej....pozdrawiam!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bartka, doskonala, gazeta, t., wg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu