Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
OŚWIADCZENIE
Autor Wiadomość
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 16:58   OŚWIADCZENIE

Szanowni Państwo.
Kampania wyborcza powoli dobiega końca. Jeszcze kilka godzin a wszystkie „tuby” powinny zamilknąć. Tak stanowi prawo, którego należy przestrzegać.
Prowadząc kampanię postanowiłem, że oprócz plakatów i ulotek, stworzę coś na wzór bloga. Portal społecznościowy forumbrzeg uznałem za najwłaściwszy. Raz, że jest tutaj sporo forumowiczów a dwa, że można swobodnie (przy odrobinie kultury) powiedzieć to co się chce powiedzieć. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Nie chciałem być anonimowy ani z danych osobowych ani z wizerunku, więc powstał post z moją fotką, imieniem i nazwiskiem. Nie chcę się chwalić ale proszę wskazanie drugiego takiego kandydata, który odważyłby się tak postąpić. Zakładając ten post myślałem, że będę mógł w ten sposób odpowiadać na pytania wyborców. Przedstawiać swoje pomysły na rozwiązanie problemów, które ich nurtują. W przeważającej większości tak było. Pierwszym, który zadał mi pytanie był damian 1217. Dziękuje Ci serdecznie, po Twoim pytaniu pojawiły się następne. Na wszystkie pytania starałem się odpowiedzieć rzetelnie, a przede wszystkim w miarę posiadanej wiedzy. Zresztą podkreślałem to odpowiadając.
Muszę przyznać szczerze, że popularność mojego postu (sądząc po liczbie odwiedzin) przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję za to wszystkim. Nawet Tobie Maricim. B., który jak mówią przyszły wójt Skarbimierza, nie zechciałeś ( czyżby tchórz cię obleciał?) odpowiedzieć na żadne moje pytanie. Oczywiście sam zadając ich sporo i komentując dla SLD znanym językiem.
Szanowni Państwo.
Tak jak na plakacie, ulotkach czy w serwisach społecznościowych pisałem, proszę o poparcie. Zapewniam jedno, ja nie znam i nie chcę układów układzików, mnie to brzydzi. Idźcie Państwo do urn wyborczych. Wiem, że w społeczeństwie pokutuje przeświadczenie, że co da zmiana radnego X na radnego Y. Zatem zagłosujcie na radnego P jak Pawliński.
Pozdrawiam serdecznie i zapewniam, że jak uzyskam ponad 1 (mój) głos, też się ucieszę.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: oswiadczenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu