Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
OdNowa
Autor Wiadomość
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-19, 14:03   OdNowa

Żyję sobie w gminie od lat i przyznam szczerze, że takiego cyrku i chamstwa jeszcze tu nie widziałem. wczoraj wrzuciłem fotki dokumentujące kulturę mojego kontrkandydata z PO w wyborach do RP, a dzisiaj dla odmiany coś innego. Na wszystkich słupach ogłoszeniowych w gm. Skarbimierz pojawiły się "sympatyczne" naklejki na plakatach Jacka Monkiewicza. Na moich powiatowych "dominował" obecny radny gminny Jacek Hargot startujący z TRZB. Panowie, nie wiem, kto wam to wiesza, ale robi raczej złą robotę. Głównie wam. Dzikie obyczaje panujące dotąd w miastach dotarły do spokojnej gminy. Wcześniej, jeszcze kilka lat temu, musiałem osobiście zrywać plakaty, które wcześniej zawiesiłem. Przez całą kampanię i jeszcze po wyborach wisiały sobie spokojnie plakaty SLD obok innych z PSL, PiS, LPR itd. Nowe standardy chamstwa pojawiły się wraz z rozwojem lokalnych struktur PO. Było to już widoczne 4 lata temu, ale teraz to już jest jakaś paranoja.

skarbimierz 027.jpg
Osiedle Sk.
Plik ściągnięto 112 raz(y) 297,89 KB

skarbimierz 026.jpg
Pępice
Plik ściągnięto 97 raz(y) 248,32 KB

0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 17:05   

Miałem o Tobie inne zdanie, jednak wiesz, zmieniłem. jakie nie powiem bo mógłbyś się całkiem załamać. Chciałbym abyś został wójtem. Bo wtedy (po zakładzie) wyrósłby mi kaktus a to już kwestia wygranej. Pozdrawiam Cię przyszły wójcie, tego który nikomu i na nic nie odpowiada. Oczywiście w PPB pisze, c0o popadnie, ale na forumbrzeg unika, bo to pytania bezpośrednie.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 17:06   

ups. chodzi ofkors Marcim. B.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 17:43   

No cóż, statek tonie. Kapitan na statku, szczury jeszcze też, a gdzie Marcim B.?
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 17:50   

Marcim B. napisał/a:
wczoraj wrzuciłem fotki dokumentujące kulturę mojego kontrkandydata z PO

A kiedy wrzucisz odpowiedzi na pytania jakie ci zadał? Nigdy bo nie potrafisz na nie odpowiedzieć. Ble ble w PPB to potrafi każdy. Już teraz wiem skąd ten atak na moją osobę. Najpierw było inaczej, niby rozsądnie pisałem a co się teraz zmieniło? Czyżby wizja głosów lub ich brak?W ten sposób nie osiągniesz nic, a zrozumiesz wtedy kiedy goląc się przestaniesz patrzyć w lustro.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-19, 18:49   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Najpierw było inaczej, niby rozsądnie pisałem a co się teraz zmieniło?

Na początku pisałeś od siebie. Wyglądało, że mamy zbliżone poglądy na m.in. kwestie społeczne. A potem... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 19:22   

Marcim B. napisał/a:
Andrzej Pawliński napisał/a:
Najpierw było inaczej, niby rozsądnie pisałem a co się teraz zmieniło?

Na początku pisałeś od siebie. Wyglądało, że mamy zbliżone poglądy na m.in. kwestie społeczne. A potem... :wink:


Ja w Twoich wypowiedziach nie dostrzegłem ani jednej pozytywnej myśli. Cały czas odnosiłeś się (najczęściej negatywnie) do tego co pisali inni, ale sam nigdy się nie odkryłeś, kim faktycznie jesteś, co chciałbyś w życiu robić w ogóle jaki jesteś. Cały czas pretensje do innych. Typowa osobowość Polaka - polityka, z której śmieją się za granicą. Gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania. Szkoda.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-19, 19:26   

szrrrek napisał/a:
Cały czas pretensje do innych. Typowa osobowość Polaka - polityka, z której śmieją się za granicą. Gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania. Szkoda.

A teraz kliknij tutaj.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 19:28   

szrrrek napisał/a:
Cały czas pretensje do innych. Typowa osobowość Polaka - polityka, z której śmieją się za granicą. Gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania. Szkoda.

Zupełnie inaczej jest z Pusiem! On nie ma do nikogo pretensji...
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 19:36   

A.Mason napisał/a:
szrrrek napisał/a:
Cały czas pretensje do innych. Typowa osobowość Polaka - polityka, z której śmieją się za granicą. Gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania. Szkoda.

A teraz kliknij tutaj.


Ja nie jestem politykiem i nie startuję w wyborach. Więc mogę sobie więcej pozwolić.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 19:51   

Marcim B. napisał/a:
Na początku pisałeś od siebie. Wyglądało, że mamy zbliżone poglądy na m.in. kwestie społeczne. A potem...

Znajomi powiedzieli mi, że Ty to Marcin Barcicki, kandydat na wójta z ramienia SLD, tej samej partii, która rekomenduje Popowskiego KŁAMCĘ, czy Pana Pawła Kowalczyka. Nie wiedziałem, ani nawet nie przypuszczałem. Kurde całe życie z lewicą a tu takie impertynencje mnie spotykają. Ale pół biedy. Piszesz Marcimie B. na początku od siebie ...itd. Nie ośmieszaj się. Poglądy to nie rękawiczki. No chyba, że u takiego wójta jak Barcicki (jeżeli Marcim B. to Ty, jeżeli nie to przepraszam). Uwaga Pawłów wójt ogłosił podatek gruntowy ale hohoho, jutro się może zmienić, bo wójt mógł coś nie zauważyć. Daj Wam Boże ludzie, wójta a nie jakiegoś tam Marcima B.eeeeeee.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-19, 20:25   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Ja nie jestem politykiem i nie startuję w wyborach. Więc mogę sobie więcej pozwolić.

Na wiecej niz polityk, pewnie tak, bo im nalezy stawiac poprzeczke wyzej. Nie jest to chyba rownoznaczne z obnizaniem poprzeczki zwyklemu obywatelowi?

Brak pozytywnego myslenia, stale odnoszenie sie negatywnie do tego, co pisza i stale pretensje do innych, to raczej nie jest dobra rzecz niezaleznie od tego, czy jestes politykiem, czy zwyklym obywatelem wypowiadajacym sie publicznie...
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-19, 20:26   

PS: mechanizm z jakiegos powodu zle opisal mi cytat. Oczywiscie w powyzszym poscie odnosilem sie do slow szrrreka.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 20:35   

Andrzej Pawliński napisał/a:
, która rekomenduje Popowskiego KŁAMCĘ, czy Pana Pawła Kowalczyka.

Nikt mnie nigdy nie rekomendował
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:40   

Marcim B. napisał/a:
mojego kontrkandydata z PO

hej, nie dodawaj sobie splendoru i nie wykorzystuj mojej osoby do poprawy własnego wizerunku !!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: odnowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu