Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień przed ciszą
Autor Wiadomość
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 10:33   Dzień przed ciszą

Czas na jakieś podsumowanie .
Od urodzenia mieszkam w Brzegu , jestem szarym mieszkańcem , patrzę na to wszystko i niedobrze mi się robi.

20 lat temu Polacy obalili komunę , w 1994 roku pogoniliśmy sowieckich sałdatów z Polski i naszego miasta.
Wtedy wydawało się ze bedziemy już życ w wolnym kraju , zapanuje , wolnosć prawda , uczciwość .

Kiedy przeglądam PPB przezywam deja vu , czuję się jak w czasach PRL , kiedy prasa słuzyła okreslonej grupie ludzi , kiedy bronią były obłudne kłamstwa i pomówienia , kiedy niszczono ludzi tylko dlatego ze pragneli samodzielnie działać i myśleć . Dobro ogólne , prawda i uczciwośc jest deptana w imię interesów grupy ludzi ,którzy dorwali się do władzy , bez pardonu niszczą i opluwają wszystkich którzy stają im na drodze , słyszałem tez o przypadkach zastraszania .

Te "afery " które kreuje PPB ,ze Ktoś wyszedł z domu na chorobowym , albo "fałszerstwo wyborcze" ,które niezawisły sąd wysmiał , wyssane z palca zarzuty , nieistotne bzdety ,aby tylko zohydzic i skopac konkurenta , obrzydlistwo.

Na próżno szukac prawdziwych afer w PPB , wpadki obecnego burmistrza w PPB są przemilczane lub bagatelizowane w "wywiadach" Burmistrza i ludzi władzy z Panem Kowalczykiem.
A według mnie jest kilka decyzji i spraw którymi powinien się zając prokurator.
Ale cisza ,"kruk krukowi oka nie wykole". Ot niezaleznie dziennikarstwo a'la PPB i spolka.

Nie wiem jakie beda decyzje wyborców , na ile połkną te steki kłamstw i pomówień , na ile dadzą sobie wyprac mózgi ?
Być moze zło i obłuda znowu zatriumfują ,kto wie?
Trzeba walczyć i wierzyć ze prawda kiedyś zwycieży, inaczej zycie nie ma sensu.

Wszystkim uczciwym i prawym ludziom zycze wszystkiego dobrego , mądrych i przemyslanych decyzji , tym nieuczciwym zycze , aby się zastanowili nad sobą i zrozumieli ze zło które wyrzadzją innym kiedyś do nich powróci.

Co do moich występów na forum to przepraszam za niektóre zwroty i słowa , czasem człowieka ponosi , czasem inaczej się nie dało. Pozdrawiam wszystkich
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 10:58   Re: Dzień przed ciszą

Ojejku napisał/a:
Czas na jakieś podsumowanie .
Od urodzenia mieszkam w Brzegu , jestem szarym mieszkańcem , patrzę na to wszystko i niedobrze mi się robi.

Wzruszyłem się :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 11:15   

Wiem ze po tobie to spływa , ale kiedyś naprawdę zapłaczesz.
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-11-19, 11:19   

Moim zdaniem ojejku zasługuje na szacunek za refleksję i przeprosiny...
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 11:41   

Ojejku napisał/a:
Wiem ze po tobie to spływa , ale kiedyś naprawdę zapłaczesz.

To groźba?
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 11:45   

wróżba , chyba nie boisz się i nie wierzysz w gusła?
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 11:52   

Ojejku pełny szacunek za refleksję, nawet jeżeli była trudna. Ciekawe czy Tytusik też kiedyś dorośnie do tego poziomu? A wystarczyłoby podnieść się z ławeczki :)
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 78
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 11:53   

Grzech, popieram Ciebie i Ojejku w całej rozciągłości ( ale niepotrzebny ten ostatni wpis). Na tym portalu tj rzadki objaw. Do tego tematu powrócę po wyborach.
Pozdrówka !
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2010-11-19, 12:27   

2 dni do wyborów i faktycznie można coś podsumować. To był błąd administratorów że jest brak moderacji tego działu. Pojawiło sie wielu PSEUDOFORUMOWICZÓW którzy uaktywnili sie tylko na potrzeby kampanii i niestety ale doprowadzili i to forum do swojego bardzo niskiego rynsztokowego poziomu- zerknijcie ile z tych osób to świeżaki kandydanci pseudokandydaci lub ludzie podstawieni tu by obrażać innych kandydatów. Nie ma żadnej (lub jest jej bardzo mało) normalnej dyskusji co można zrobić dla tego miasta, bo zaraz sie pojawiają ataki personalne jak tak mają wyglądać przyszłe rządy w naszym mieście to naprawde słów brakuje, bo nikt tu większości nie zdobędzie i bedziecie musieli ze sobą współpracować pytanie czy potraficie szanowni kandydaci na różne stołki to robić?
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 78
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 12:43   

beneck, masz rację cały czas o tym mówię. Zarejestrowało się tu w ostatnich dniach mnóstwo " pisarzy" i jadą z grubej rury- tuby wyborczej . Powrócę do tego tematu po wyborach.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 14:09   

Spokojnie - to i tak już koniec - ci, którzy przybyli tylko na wybory, po nich wrócą na swoje miejsce. :)
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-19, 14:15   

Yvvone napisał/a:
wrócą na swoje miejsce.

...albo do swoich starych nicków :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 14:24   

Marcim B., a bo to wiesz :mrgreen:
Choć akurat w tej kwestii wydaje mi się, że Moderatorzy są czujni, patrząc na forumową przeszłość. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 14:27   

A "starzy bywalcy" tradycyjnie , zamiast odniesć się do sensu i treści , posuwają swoje popierdółki na temat kto kiedy się zalogował na forum i w jakim celu .

Ta cześc forum jest okazjonalna , dotyczy wyborów , co w tym dziwnego ze w czasie wyborów zarejestrowało sie duzo nowych ludzi? To chyba normalne i logiczne.

Myslice ze jak jestescie tutaj od roku czy dwóch , to macie monopol na prawdę i wasze wpisy są więcej warte od wpisów tych , którzy się niedawno zarejestrowali?
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 14:31   

Ojejku napisał/a:
Myslice ze jak jestescie tutaj od roku czy dwóch , to macie monopol na prawdę i wasze wpisy są więcej warte od wpisów tych , którzy się niedawno zarejestrowali?

Po prostu wiemy z doświadczenia, że prawiący swe mONdrości, nowo zalogowani użytkownicy często okazują się być starymi wrzodami na d*pie, których jedynym celem było jedynie zrobienie zamieszania wokół swojej osoby.
Monopolu nie mamy - ani ja tak nie uważam, ani z pewnością inni "stali bywalcy".

Ojejku napisał/a:
posuwają swoje popierdółki na temat kto kiedy się zalogował na forum i w jakim celu .
Gdybyś był na Forum dłużej, znalazłbyś w tym głębszy sens, uwierz. ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: cisza, dzien, przed


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu