Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyrok w sprawie "fałszerstwa wyborczego"
Autor Wiadomość
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-11-18, 19:43   

Ojejku napisał/a:
Moge napisac na ulotce ze mam poparcie Baracka Obamy ,albo swiętego Piotra . ulotki wyborcze to nie akty notarialne , ani kwity bankowe , kandydaci wedle swoich fantazji piszą rózne rzeczy , jest coś takiego jak "licencja poetica" i uzywa sie róznych sztuczek zeby uwieść wyborcę .


Oprawię to w ramkę. Widać jak wielkim człowiekiem jest ten twój Wódz - tylko, że jest jedynym w Brzegu i jednym z niewielu w Polsce którzy robią takie rzeczy. Zostają oczywiście potępieni przez wszystkich za to, za co ty go podziwiasz. "Licencia poetica" - koń by się uśmiał. Ciekawe co by na takie metody działania popiera jakikolwiek polityk, poitolog i etyk. A może tylko Puś i jego banda?
0 UP 0 DOWN
 
SiFive 



Wiek: 41
Dołączył: 18 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 19:44   

ondraszek_ napisał/a:
trifonas i sifive, normalnie jakbym Kaczyńskiego słyszał,


Ależ co Ty wypisujesz ? Mi dalej do niego niż do Hitlera
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 19:50   

A gdzie sami zainteresowani? Do tej pory byli tacy aktywni na forum. Kpili sobie z ludzi, opluwali, śmiali się ze wszystkiego, a teraz dziecko wysyłaja w bój? Nie bój się Trifonas, będzie dobrze.
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 19:59   

To jego przyboczni siFive , konserwatorzy obecnego układu .
Trifonas to wyjątkowy prymityw .

Co do walki politycznej i faworytów poszczególnych gazet to mozna się spierac , walczyć ,nawet trzeba , ale są jakieś kanony ,jakieś arkana , nie mozna kopac po jajach i łapać za włosy , PPB nie przebiera w srodkach , wyjątkowo chamskie i obleśne teksty .

Wódz jest taki sam , kiedy Surdyka zapytał go o sprawe tej działku którą Energy przechandlowało to ten mu dowalił ze ma problemy sam ze sobą .

Dno i metr mułu.

Dla mnie nie ma znaczenie kto wygra te wybory marzę tylko . aby ktoś rozwalił tą beszczelną klikę w naszym mieście , ludzie się tu boją głosno mówić co myslą , tu jest jak za Stalina , wódz nie znosi krytyki i niszczy kazdego kto smie watpić w jego nieomylność .

Myslę ze w Brzegu mamy do czynienia z wyjątkowym bagnem.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 20:03   Re: Wyrok w sprawie "fałszerstwa wyborczego"

SiFive napisał/a:
Wyrok nie jest prawomocny, a oddalone powództwo to nie to samo co wyrok skazujący

Przepraszam kolego, ale chyba musisz poradzic sie prawnika, aby wyjasnił znaczenie oddalenia pozwu. Nie wchodząc w szczegóły Sąd powiedział, że to co zostało napisane w pozwie jest kłamstwem i nie ma dowodów na potwierdzenie tych zarzutów. O same zarzuty może należy zapytać skarżących, tak chetnie rozpisywali sie w Panoramie Powiatu Brzeskiego i Internecie.
0 UP 0 DOWN
 
SiFive 



Wiek: 41
Dołączył: 18 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 20:10   Re: Wyrok w sprawie "fałszerstwa wyborczego"

szrrrek napisał/a:
SiFive napisał/a:
Wyrok nie jest prawomocny, a oddalone powództwo to nie to samo co wyrok skazujący

Przepraszam kolego, ale chyba musisz poradzic sie prawnika, aby wyjasnił znaczenie oddalenia pozwu. Nie wchodząc w szczegóły Sąd powiedział, że to co zostało napisane w pozwie jest kłamstwem i nie ma dowodów na potwierdzenie tych zarzutów. O same zarzuty może należy zapytać skarżących, tak chetnie rozpisywali sie w Panoramie Powiatu Brzeskiego i Internecie.


Nic nie muszę bo to nie mój problem jednak to, że sąd stwierdził iż nie ma dowodów na potwierdzenie zarzutów to nie oznacza iż jest to kłamstwo bo nie wierzę w to iż sąd uzasadniając oddalenie stwierdził, że ktoś kłamie. Widzę, że lubisz dodać szczyptę soli od siebie :)
0 UP 0 DOWN
 
SiFive 



Wiek: 41
Dołączył: 18 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 20:13   

Ojejku napisał/a:
To jego przyboczni siFive , konserwatorzy obecnego układu .


Sorry ale pogubiłem się trochę i może źle to odebrałem ale czy uważasz, że jestem jakimś/czyimś przybocznym czy to był zwyczajny zwrot do mnie ?
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 20:25   

Uważam ze kazdy kto jest choć trochę zorientowany w brzeskich układach polityczno-dziennikarsko -biznesowo-towarzyskich , kazdy kto ma odrobinę honoru , przyzwoitosci i uczciwosci , pragnie :censored2: tą klikę .

Nie wiem czemu słuzą te Twoje wpisy siFive?
0 UP 0 DOWN
 
SiFive 



Wiek: 41
Dołączył: 18 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 20:39   

Ojejku napisał/a:
Uważam ze kazdy kto jest choć trochę zorientowany w brzeskich układach polityczno-dziennikarsko -biznesowo-towarzyskich , kazdy kto ma odrobinę honoru , przyzwoitosci i uczciwosci , pragnie :censored2: tą klikę .

Nie wiem czemu słuzą te Twoje wpisy siFive?


No i tu się wkopałeś bo mam tą odrobinę honoru, przyzwoitości i uczciwości ale nie orientuję się w brzeskich układach polityczno-dziennikarsko -biznesowo-towarzyskich, a tylko dlatego bo ... mam odrobinę honoru, przyzwoitości i uczciwości. Na wybory nie chodzę bo nigdy nie wiem na kogo głosować. Ostatnio byłem na prezydenckich i głosowałem na Komorowskiego jednak żadnych profitów mi nie przybyło. Każdy kandydat ma swoich zwolenników i wrogów więc nie da się znaleźć konsensusu w tej kwestii. Żaden obóz nigdy nie będzie obiektywny - taka jest ludzka mentalność.
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 20:45   

Na wybory nie chodzisz , nie interesujesz sie polityką i tak sobie z czystej przekory za 5 dwunasta zarejestrowałeś się na forum aby wziąśc udział w dyskusji dotyczącej wyborów samorzadowych ,a konkretnie sprawy Pana Puszczewicza. Niesamowite.
Miło nam ze tak poprostu wpadłeś , moze zanim zabierzesz głos zorientuj się w sytuacji.
Osobiście nie licze na profity po wyborach , licze na powrót do naormalnosci w naszym miescie , tylko tyle .
0 UP 0 DOWN
 
SiFive 



Wiek: 41
Dołączył: 18 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 20:48   

No i odpowiedź na drugie Twoje pytanie
Ojejku napisał/a:
Nie wiem czemu słuzą te Twoje wpisy siFive?

Każdy user ma prawo zabrać głos. Ja na wielu forach polemizuję i wydaje mi się, że zawsze jak ktoś zaczyna kogoś atakować to dzieje się to w chwili kiedy atakującemu brakuje argumentów. Swoją rozmowę zacząłem od stwierdzenia faktu jakim jest to, że oddalenie to oddalenie, a skazanie to skazanie jednak rozmowę z niektórymi zaczęła się nie kleić i zaczęto używać ironii, podejrzeń i próby ośmieszenia. Za nim zadałeś pytanie czemu służą moje wpisy może powinieneś zastanowić się czemu służą Twoje? No by chyba nie temu, że chcesz rozwalić tą klikę towarzysko-dziennikarsko coś tam coś tam ... takie kliki są niezniszczalne - jedna odchodzi druga przychodzi.
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 20:52   

Co do klik zgadzam się , z czasem moze powstać nowa sitwa , wszak władza deprawuje , ale puki co warto przewietrzyć ten chlewik.
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 20:54   

To co jest teraz to dla mnie beznadzieja , z nowym zawsze człowiek wiąze jakieś nadzieje , moze to naiwne
0 UP 0 DOWN
 
SiFive 



Wiek: 41
Dołączył: 18 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 20:54   

Ojejku napisał/a:
Na wybory nie chodzisz , nie interesujesz sie polityką i tak sobie z czystej przekory za 5 dwunasta zarejestrowałeś się na forum aby wziąśc udział w dyskusji dotyczącej wyborów samorzadowych ,a konkretnie sprawy Pana Puszczewicza. Niesamowite.
Miło nam ze tak poprostu wpadłeś , moze zanim zabierzesz głos zorientuj się w sytuacji.
Osobiście nie licze na profity po wyborach , licze na powrót do naormalnosci w naszym miescie , tylko tyle .


Przepraszam więcej nie będę. Chciałem tylko podjąć rozmowę na temat decyzji sądu i jej interpretowania przez niektórych jednak nie dało się . Dlaczego ? Bo przecież wiecie lepiej i zwyczajna rozmowa parzy po palcach (piszemy na klawiaturach). Mam nadzieję, że spotkamy się w innym wątku bo polityka to temat zarezerwowany dla wybrańców.
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-18, 21:02   

Faktem jest ze PPB narobiła duzo hałasu o nic .
Wybacz ale roztrząsanie takich nuansów prawnych w trakcie goracej walki wyborczej , jest jak zbieranie stokrotek w czasie bombardowania.Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu