Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rafał Gajos "Obywatel Kultury" kandydat do Rady Mi
Autor Wiadomość
tytus 


Wiek: 78
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 23:38   

R. Gajos, tak Pan W. Huczyński wysyłał zaproszenia na NK. Nie neguję tego, ale niektórzy jak mi mówili, to chcieli być dużo wcześniej Jego znajomymi, niz na parę dni przed wyborami. Jestem też ciekawy, czy Pan Huczyński po wyborach będzie odpisywał na posty od tych osób. To ,że występuje z rodziną, to żadna nowość. Ja kandydat na skromnego radnego też wystepuję z rodziną, tylko nie mam psa. :D
0 UP 0 DOWN
 
Bob 



Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 23:58   

Nie zrozumiał Pan. Chodziło mi o jakiekolwiek zaistnienie na łamach forum dające możliwość dyskusji, rozmowy itp. zapoznania się z tym co Pan chce zaproponować.. przedyskutować to.. jest Pan młody i jak Pan mógł wyżej przeczytać to wymaga przekonania wyborców do głosów… a ja nie wiem jak Pan działał artystycznie.. i jaki to ma związek z areną samorządową. Że SPP to jest właśnie to nie musiał Pan bezpośrednio stwierdzać, bo to wynika z wnioskowania. Skoro Pan stwierdza, że ramienia komitetu należy, to logiczne, że skoro wybiera pan SPP tzn, że to jest właśnie to.. no chyba prawników uczą logicznego myślenia? Natomiast nie jest logiczne i też nie odpowiedział Pan, dlaczego nie wybrał innego komitetu.. choć jak mniemam, rozumowanie pt. na ulicy A stoi świetna fura tzn. że ulica A jest najlepsza i nie ważne jakie są pozostałe ulice.. mniejsza o ten nieco abstrakcyjny przykład.. nie odpowiedział Pan na pytanie.. a dla mnie jako wyborcy to ważne, aby kandydat rozwiewał wątpliwości..
Zaliczenie przedmiotu nie ma nic do rzeczy.. ale stwierdzanie, że się gdzieś tam kiedyś zaliczyło, zamiast po prostu zerknąć do ustawy jest dla mnie bardziej dojrzałym podejściem, choć mniej cool.
Kodeks cywilny art. 60 = milcząca zgoda odbiorcy.. celowałem w tę stronę.
Grzyb i wybranka serca.. to na zasadzie uderz w stół a nożyce się odezwą?... to tak na szybko bo czas się kończy, ale nigdzie nie stwierdzałem, że to Pana wybranka i że jest grzybem..
Dżentelmeńskiej wymiany zdań nie skomentuje… ale zabawnie się czytało Wymiana na forum ..zamiast maili..daje pewien zarys emocjonalności kandydata i jak sobie radzi z pewnymi sprawami.. dla mnie to obowiązkowy test..
Reszta frazesów ..przepraszam.. ale napisał pan parę ich.. nie zdążę skomentować
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu