Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
strona internetowa Barbary Mrowiec
Autor Wiadomość
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-15, 18:41   strona internetowa Barbary Mrowiec

zapraszam serdecznie na stronę internetową kandydatki do Rady Miasta
http://mrowiec.onlan.pl/
0 UP 0 DOWN
 
tato 



Wiek: 95
Dołączył: 02 Kwi 2010

UP 211 / UP 55



Wysłany: 2010-11-15, 19:40   

oooooooo a co to się nagle stało, że starsza pani zmieniła barwy ? Nagle czerwoni koledzy przestali się podobać ?
Też mi działalność społeczna - za pieniądze.
Działalność społeczna jest wtedy jak się za to nie bierze złamanego grosza proszę pani i nie ma żadnych dodatkowych profitów !
A może tak w tym wieku odpuścić i dać pole do popisu młodym, nawet niech to będą młodzi z SMB ( oczywiście z paroma wyjątkami) ?
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-15, 20:28   

tato napisał/a:
oooooooo a co to się nagle stało, że starsza pani zmieniła barwy ? Nagle czerwoni koledzy przestali się podobać ?
Też mi działalność społeczna - za pieniądze.
Działalność społeczna jest wtedy jak się za to nie bierze złamanego grosza proszę pani i nie ma żadnych dodatkowych profitów !
A może tak w tym wieku odpuścić i dać pole do popisu młodym, nawet niech to będą młodzi z SMB ( oczywiście z paroma wyjątkami) ?


W latach 1973-77 byłam radną Powiatowej Rady Narodowej (brak diet, brak wynagrodzenia)
W roku 1998 - Przewodniczącą Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Brzegu (otrzymałam wynagrodzenie)
Od roku 1999 – jestem ławnikiem w Sądzie Rejonowym – Sądzie Pracy w Brzegu (do 2006 roku bez wynagrodzenia)
Od roku 2000 – członek a od roku 2006 jestem Przewodniczącą Powiatowej Rady Zatrudnienia w Brzegu, opiniujemy m.in.:
kierunki kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych
formy aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych
(bez wynagrodzenia)
W latach 2002-2008 członek Komisji ds. opiniowania wniosków o nagrody i odznaczenia przy Kuratorze Oświaty w Opolu (bez wynagrodzenia)
W latach 2002-2010 wiceprezes Zarządu Okręgu ZNP (bez wynagrodzenia)
W kadencji 2006-2010 członek Zarządu Głównego ZNP (bez wynagrodzenia)

W roku 1997 otrzymałam Medal Pamiątkowy Miasta Brzeg.


Proszę się najpierw dowiedzieć za co i gdzie otrzymuje się wynagrodzenie, a nie siejesz zamęt!!!

Od 2006 roku nie należę do SLD!

Co do młodych, oczywiście należy podziwiać entuzjazm ludzi młodych, ale doświadczenia w mojej dziedzinie nie zdobywa się w przeciągu kilku lat ani nie wyuczy się w szkole!
0 UP 0 DOWN
 
tato 



Wiek: 95
Dołączył: 02 Kwi 2010

UP 211 / UP 55



Wysłany: 2010-11-15, 21:42   

Mrówa napisał/a:
W latach 1973-77 byłam radną Powiatowej Rady Narodowej (brak diet, brak wynagrodzenia)

ale jakie profity w tamtych czasach !!!!
tu nie chodzi tylko o czystą kasę, ale dodatkowe profity, może np. o pracę dla rodzinki ???
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-15, 22:00   

tato napisał/a:
Mrówa napisał/a:
W latach 1973-77 byłam radną Powiatowej Rady Narodowej (brak diet, brak wynagrodzenia)

ale jakie profity w tamtych czasach !!!!
tu nie chodzi tylko o czystą kasę, ale dodatkowe profity, może np. o pracę dla rodzinki ???


Na szczęście moja mama już sama może się wypowiadać na forum w swoim imieniu, dlatego ja za nią nie będę bo jeszcze postawisz znak równości miedzy wypowiedziami moimi i mojej mamy, czego nie chce bo każdy sam odpowiada za swoje słowa!

Zbłaźniłeś się wcześniej a teraz insynuujesz kumoterstwo, płytki człowieku jesteś jak kałuża na świeżo położnym asfalcie.
Po cholerę piszesz takie głupoty? Masz jakieś dowody na to, że tak było? A może masz jakąś osobistą awersję do Jej osoby (może jesteś byłym uczniem i dostałeś banie za głupotę wypowiedzi czemu wcale bym się nie zdziwił), jak nie masz nic merytorycznego do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj bo szczekaczy ostatnimi czasy na forum pełno.

proszę w żaden sposób nie wiązać moich wypowiedzi z wypowiedziami mojej mamy!!
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-15, 23:21   

Mrówa napisał/a:
proszę w żaden sposób nie wiązać moich wypowiedzi z wypowiedziami mojej mamy!!

Jest taki eprzysłowie: "Niedaleko pada jabłko od jabłoni". Jeżeli taka młoda osoba pozwala sobie na takie publiczne wypowiedzi, to co sadzić dopiero o matce. Raczej mnie to zniecheca do głosowania.
0 UP 0 DOWN
 
tato 



Wiek: 95
Dołączył: 02 Kwi 2010

UP 211 / UP 55



Wysłany: 2010-11-16, 06:55   

szrrrek napisał/a:
Jest taki eprzysłowie: "Niedaleko pada jabłko od jabłoni". Jeżeli taka młoda osoba pozwala sobie na takie publiczne wypowiedzi, to co sadzić dopiero o matce. Raczej mnie to zniecheca do głosowania.

święte słowa !

Mam pytanko, to kto tutaj się wypowiada ?
raz jest napisane
Mrówa napisał/a:
W latach 1973-77 byłam radną Powiatowej Rady Narodowe
.....
a później, że to córeczka ! I jeszcze te 23 lata.
O co tu chodzi ? Ktoś cierpi na rozdwojenie osobowości ?
A czepiam się dlatego, że od byłych komunistów ( walcząc o wolną Polskę) dostawałem po grzbiecie.
Nie lubię farbowańców, co to zmieniają ugrupowania, byleby pchać się do koryta.

Mrówa napisał/a:
Masz jakieś dowody na to, że tak było?

Uważaj, bo może ktoś jeszcze te dowody wyciągnie przed wyborami :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-16, 07:39   

szrrrek napisał/a:
Raczej mnie to zniecheca do głosowania.

Zagłosujesz na fachowca, który od dziecka społecznie pełnił funkcję klawisza :evil:
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 08:15   

Marcim B. napisał/a:
szrrrek napisał/a:
Raczej mnie to zniecheca do głosowania.

Zagłosujesz na fachowca, który od dziecka społecznie pełnił funkcję klawisza :evil:

Marciemie, myślisz że jak będziesz cały czas w opozycji i miał negatywne nastawienie, to ludzie Ciebie wybiorą? Taki młody czlowiek, a juz pesymista.
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2010-11-16, 08:16   

Pani Barbaro Pytanie to samo co do Pani kolegów startujących w obecnych wyborach.

Panie Barbaro, chodzi o stadion a co za tym idzie problem finansowy, miasto zostało zadłużone, więc przyszła rada i przyszły burmistrz muszą pozyskać pieniądze dla miasta, banki są zamknięte bo jesteśmy zadłużeni tych możliwości jest nie wiele ale moje pytanie jest następujące ( bierzemy pod uwagę że zasiada pani w radzie) Jakie miałaby Pani propozycje na pozyskanie pieniędzy, w celu ratowania naszego zapuszczonego miasta ? oraz kolejne pytanie, jedna z możliwości to podniesienie podatków GAZ, WODA, Śmieci, Ogrzewanie, opłaty socjalne i urzędowe biorąc pod uwagę duże bezrobocie i biedę w mieście będzie Pani głosowała za tymi podwyżkami ? Podniesie to kasę miasta ale zabije biednych ludzi. Co Pani o tym myśli ?
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-16, 16:21   

szrrrek napisał/a:
Mrówa napisał/a:
proszę w żaden sposób nie wiązać moich wypowiedzi z wypowiedziami mojej mamy!!

Jest taki eprzysłowie: "Niedaleko pada jabłko od jabłoni". Jeżeli taka młoda osoba pozwala sobie na takie publiczne wypowiedzi, to co sadzić dopiero o matce. Raczej mnie to zniecheca do głosowania.


Przepraszam co masz do mojej wypowiedzi? Czy była nie na temat, albo coś innego nie tak? Może sam w końcu napiszesz coś na poziomie a nie trollujesz kolejny temat!

Akurat z tym jabłkiem to nie trafiłeś bo mam zupełnie inny charakter niż moja rodzicielka, ale pisać to ja sobie mogę, Ty oczywiście i tak wiesz swoje i Twoje zdanie zawsze jest najlepsze i masz najbardziej artykułowane i konstruktywne wypowiedzi...
Gdzie zgubiłeś swojego kumpla Ojejku? Nie będzie Ci wtórował w tym temacie, szkoda, byłby kolejny błazen do kolekcji :evil:


tato napisał/a:
Mam pytanko, to kto tutaj się wypowiada ?
raz jest napisane
Mrówa napisał/a:
W latach 1973-77 byłam radną Powiatowej Rady Narodowe


Pisałem pod swoim nickiem w imieniu mamy dlatego, że nie mogła się jeszcze zarejestrować na forum. Jakbyś przeczytał ze zrozumieniem z mojego kolejnego postu wynika, że już jest i może sama stawać w swojej obronie

tato napisał/a:
a później, że to córeczka ! I jeszcze te 23 lata.
O co tu chodzi ? Ktoś cierpi na rozdwojenie osobowości ?


Do tego jeszcze nie dowidzisz, znacznik płci wyraźnie wskazuje, że jestem mężczyzną
Tak owszem mam 23 lata, ale to raczej nie ma większego znaczenia, skoro Ty masz 89 i piszesz posty nie mając żadnej wiedzy za co się dostaje wynagrodzenie a za co nie, co jest działalnością społeczną a co nie, puste słowa bez pokrycia w argumentach co świadczy o Twoim, a nie moim poziomie. Jeśli to nadal za mało to ja przynajmniej podaję prawdę w swoich danych osobowych i podpisuję się imieniem i nazwiskiem, nie jestem tutaj anonimowy :x

tato napisał/a:
A czepiam się dlatego, że od byłych komunistów ( walcząc o wolną Polskę) dostawałem po grzbiecie.


Mój ojciec też walczył o naszą wolność i jakoś go moja mama nie zabiła, zjadła, pobiła i co tam sobie jeszcze wymyślisz... zresztą to było ponad 30 lat temu, ale w Polsce przecież najważniejsze jest rozliczanie i rozpamiętywanie zamiast konstruktywna dyskusja o lepszym jutrze, no chyba, że nie jesteś w stanie stanąć do takiej dyskusji.

tato napisał/a:
Nie lubię farbowańców, co to zmieniają ugrupowania, byleby pchać się do koryta.


Nikt się nie pcha do koryta bardziej od polskich "kapitalistów", którzy od 20 lat pokazują jak :censored2: wszystko i samemu się nachapać.
Zresztą nie wiem kto tu jest "farbowańcem" bo poglądów na oświatę i swoją dziedzinę życia moja mama ma nie zmienne! Może po prostu brzeskie SLD kroczy drogą, którą już od 2006 moja mama nie chce stąpać?

Mrówa napisał/a:
Masz jakieś dowody na to, że tak było?

Uważaj, bo może ktoś jeszcze te dowody wyciągnie przed wyborami :wink: [/quote]

Jeśli takowe posiadasz to wyciągnij! Z chęcią pooglądam :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 16:39   

tato napisał/a:
ale jakie profity w tamtych czasach !!!!
tu nie chodzi tylko o czystą kasę, ale dodatkowe profity, może np. o pracę dla rodzinki ???

Pani Barbaro myślę, że nie warto zaprzątać sobie głowy takimi prowokacyjnymi wpisami. Ten "tato" po prostu pomylił sobie posty. Jestem pełen uznania dla Pani pracy i dotychczasowej działalności. Tak sądzi zresztą wielu ludzi, którzy cokolwiek o Pani wiedzą. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 16:43   

W pełni popieram poprzednika :!:
Niektórzy są mocni tylko za klawiatura komputera.....
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 18:46   

Mrówa napisał/a:
Zbłaźniłeś się wcześniej a teraz insynuujesz kumoterstwo, płytki człowieku jesteś jak kałuża na świeżo położnym asfalcie.
Po cholerę piszesz takie głupoty? Masz jakieś dowody na to, że tak było? A może masz jakąś osobistą awersję do Jej osoby (może jesteś byłym uczniem i dostałeś banie za głupotę wypowiedzi czemu wcale bym się nie zdziwił), jak nie masz nic merytorycznego do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj bo szczekaczy ostatnimi czasy na forum pełno

Nie rozumiem, dlaczego tak się czepiasz, ja przecież tylko zwróciłem uwagę na kulturę wypowiedzi, a ta (jak widzisz z przytoczonego cytatu) nie należy do górnolotnych wypowiedzi. Jako młoda osoba wyzywasz (być może) starszego "tatę" i to ma prawo mi się nie podobać. Poza tym jak można odróżnić, czy to pisze Twoja mama czy Ty?
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-16, 19:23   

szrrrek napisał/a:
Mrówa napisał/a:
Zbłaźniłeś się wcześniej a teraz insynuujesz kumoterstwo, płytki człowieku jesteś jak kałuża na świeżo położnym asfalcie.
Po cholerę piszesz takie głupoty? Masz jakieś dowody na to, że tak było? A może masz jakąś osobistą awersję do Jej osoby (może jesteś byłym uczniem i dostałeś banie za głupotę wypowiedzi czemu wcale bym się nie zdziwił), jak nie masz nic merytorycznego do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj bo szczekaczy ostatnimi czasy na forum pełno


Nie rozumiem, dlaczego tak się czepiasz, ja przecież tylko zwróciłem uwagę na kulturę wypowiedzi, a ta (jak widzisz z przytoczonego cytatu) nie należy do górnolotnych wypowiedzi. Jako młoda osoba wyzywasz (być może) starszego "tatę" i to ma prawo mi się nie podobać. Poza tym jak można odróżnić, czy to pisze Twoja mama czy Ty?


Przede wszystkim moja mama będzie się wypowiadać pod własnym nickiem, ja zrobiłem to tylko raz z wcześniej wymienionego powodu; po drugie po stylu wypowiedzi, jak zauważyłeś to ja nie mam hamulców aby komuś dosrać po chamsku ale nadal na poziomie, na pewno nie jest to miłe ale nie będę ustępował głupszemu, wszak już czas głupotę zacząć tępić.

Jeśli chodzi o różnicę wieku... szczerze to ciężki temat, szacunku do starszych od siebie mam dużo, ale do momentu kiedy głupie i mało intelektualne wypowiedzi zaczynają razić, a zwłaszcza kiedy dotyczą moich bliskich. Wg mnie jeśli ktoś nie ma szacunku do innej osoby sam na ten szacunek nie zasługuje, a w tym temacie tato wykazał się właśnie brakiem szacunku do mojej mamy, która jak zresztą widać, ma nie małe osiągnięcia i jeśli pisze o sobie, że działa społecznie (wyszczególnione w jaki sposób) to dlaczego jakiś pacan podważa to w sposób nie poparty żadnymi argumentami. Chwali się, że walczył o naszą wolność i dostawał za to po grzbiecie i niby z racji tego jest nieomylny?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: barbary, internetowa, mrowiec, strona


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu