Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Strona internetowa Jacka Mazurkiewicza
Autor Wiadomość
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-14, 01:01   Strona internetowa Jacka Mazurkiewicza

Zapraszam serdecznie na moją stronkę: www.jacekmazurkiewicz.eu
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-14, 09:44   

Na stronce przedstawiam w "pigułce" informacje o sobie a także "skondensowany " mój program wyborczy,. Zapraszam do dyskusji :)
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-11-14, 09:46   

Jacku, pozdrawiam, Twój był uczeń, dziś też kandydat - Grzegorz Omelan. Życze powodzenia w wyborach.
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-14, 10:30   

Dzięki Grzech ! To były super czasy.... POzdrawiam i trzymam kciuki :)
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-14, 16:42   

Zróbmy sobie przerwę w polityce - zapraszam na mecz ekstraklasy koszykarek - hala przy Oławskiej - Odra gra z Polkowicami - początek o 17:45 - przewidziana też transmisja w tv 3 wrocław
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2010-11-15, 11:24   

Panie Jacku Pytanie to samo co do Pana kolegi startującego do Rady Miasta tez Pana Jacka :D

Panie Jacku jeżeli chodzi o stadion a co za tym idzie problem finansowy, miasto zostało zadłużone, więc przyszła rada i przyszły burmistrz muszą pozyskać pieniądze dla miasta, banki są zamknięte bo jesteśmy zadłużeni tych możliwości jest nie wiele ale moje pytanie jest następujące ( bierzemy pod uwagę że zasiada pan w radzie) Jakie miałby Pan propozycje na pozyskanie pieniędzy, w celu ratowania naszego zapuszczonego miasta ? oraz kolejne pytanie, jedna z możliwości to podniesienie podatków GAZ, WODA, Śmieci, Ogrzewanie, opłaty socjalne i urzędowe biorąc pod uwagę duże bezrobocie i biedę w mieście będzie Pan głosował za tymi podwyżkami ? Podniesie to kasę miasta ale zabije biednych ludzi. Co Pan o tym myśli ?
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-15, 22:33   

Ironman napisał/a:
Panie Jacku Pytanie to samo co do Pana kolegi startującego do Rady Miasta tez Pana Jacka :D

Za najważniejsze zadanie w tej kwestii uważam pozyskiwanie funduszy unijnych na różnorodne zadania i potrzeby miasta. W tech chwili znajdujemy się na 41 miejscu w województwie, jeśli będziemy pisali dobre projekty nawiązujęc współpracę z prawdziwymi fachowcami - możemy być nawet w pierwszej piątce (jako 4 miasto pod względem wielkości w woj. opolskim). Kolejne możliwości to Euro 2012 - we Wrocławiu, czyli w najbliższym sąsiedztwie będą się odbywały mecze - powinniśmy więc ściągnąć do Brzegu jak największą liczbę turystów - dużo turystów - to dużo pieniędzy dla miasta (niektóre kraje żyją tylko z turystyki). Kolejna rzecz to inwestorzy - musimy się postarać, by Brzeg był atrakcyjny dla nowych inwestorów - znaleźć miejsca i sposoby inwestycji.
Ironman napisał/a:
będzie Pan głosował za tymi podwyżkami ? Podniesie to kasę miasta ale zabije biednych ludzi. Co Pan o tym myśli ?

Nigdy nie byłem i nie jestem za podnoszeniem jakichkolwiek podatków - nie będę więc głosował za podwyżkami !!! (sam jestem prywatnym przedsiębiorcą i wysokie podatki uderzają również we mnie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
(prze)radny 
(prze)radny



Wiek: 71
Dołączył: 18 Kwi 2010

UP 4 / UP 8



Wysłany: 2010-11-16, 00:36   

walker napisał/a:
Za najważniejsze zadanie w tej kwestii uważam pozyskiwanie funduszy unijnych na różnorodne zadania i potrzeby miasta.


Proponuję zerknąć na uaktualniony harmonogram naboru wniosków do Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013. Jeśli tylko bowiem ja widzę tam totalne zero złotówek, to chyba rzeczywiście powinienem dać sobie spokój z konkurowaniem w tych wyborach. Do szczęścia dodam, że wielki projekt modernizacji zakładu gospodarki odpadami w Gaci za około 115 mln zł, na który mieliśmy zamiar uzyskać około 65 % unijnego dofinansowania, według relacji przedstawiciela Rady Miejskiej w EKOGOKU nie przeszedł etapu oceny formalnej w ministerstwie. Może lepiej powalczyć za 4 lata, gdy UE uruchomi fundusze na kolejną siedmioletnią perspektywę.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-16, 01:08   

(prze)radny napisał/a:
Jeśli tylko bowiem ja widzę tam totalne zero złotówek, to chyba rzeczywiście powinienem dać sobie spokój z konkurowaniem w tych wyborach.


Takiego szczęścia to nie wiem czy dożyję :)
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 01:23   

Zanim zaczniemy się starać o fundusze unijne, musimy najpierw postawić sobie zadania -co chcielibyśmy dla naszego miasta zrobić, w co zainwestować - dopiero wtedy możemy zaglądać w programy - czy UE przewiduje dotacje w naszym obszarze zainteresowań - i wtedy podjąć walkę o te dotacje. Wiadomo także, że nie wszystko możemy z tych funduszy sfinansować, dlatego działania powinny być takie :
- postawić sobie zadania do wykonania
- określić ich priorytety
- sprawdzić co można zdobyć z funduszy unijnych i starać się o ich pozyskanie w tym kierunku
- zadania nie mieszczące się w zakresie dotacji unijnych sfinansować z kasy miasta wg wcześniej ustalonych priorytetów i oczywiście aktualnych możliwości
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2010-11-16, 07:58   

Panie Jacku jako jedyny w obecnej chwili odpowiedział Pan na zadane pytanie, co urzekło moja osobę. Ma Pan odwagę podjęcia trudnego tematu. Dofinansowania to dobry lecz trochę przegrany temat dla naszego miasta dzięki kończącym się rządom obecnych ludzi, którzy nie za wile się o to starali, a inne miasta nie czekały i fundusze rozebrały. Zostały ochłapy, ale lepszy rydz niż nic. Panie Jacku, jeżeli mogę zapytać na temat turystyki bo już ten temat kiedyś ktoś poruszał z obecnej władzy miały być autobusy turystów odwiedzających nasze miasto, i gdzie te autobusy ? Ale co tu odwiedzać tylko zamek i kościół Św Krzyża ? To wszystko na co nas stać. Jak wyobraża Pan sobie rozwinięcie Turystyki ?
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 09:20   

Ironman napisał/a:
Ale co tu odwiedzać tylko zamek i kościół Św Krzyża ? To wszystko na co nas stać. Jak wyobraża Pan sobie rozwinięcie Turystyki ?


Niewątpliwie w Brzegu jest dużo więcej do zwiedzania i wcale nie musi sie to odnosić do monumentów. Moja propozycja to stworzenie np Turystycznego Szlaku Historycznego - chodzi mi o to by pokazać turystom miasto od kolebki jego powstania poprzez rozwój aż do dziś: np. zwiedzanie rozpoczynamy spacerem wzdłuż fosy miejskiej a co za tym idzie dawnych murów obronnych które w wiekach średnich stanowiły granice miasta. Dochodzimy do Bramy Odrzańskiej i tu opowiadamy, że dawniej do miast wchodziło sie tego typu bramami (w Brzegu było ich 5 - jesli sie nie mylę i kazda miała swoją nazwę). Od Bramy Odrzaskiej udajemy się wzdłuż odry pod wzgórek viv a vis zamku i opowiadamy turystom historię Wysokiego Brzegu - mówimy też dlaczego w takich miejscach budowano grody (np zyciodajna rzeka etc) , potem udajemy sie na zamek a tam w pierwszej klejności ogladamy makietę Brzegu by jeszcze bardziej zobrazowac turystom historię i położenie miasta... i tak dalej....etc.
Oczywiście wycieczki takie z wyspecjalizowanymi i wyuczonymi przewodnikami miejskimi. Bardzo duży wpływ będzie miało rozpropagowanie miasta i jego zwiedzania w kraju - wysyłanie informacji i propozycji do szkół, instytucji, biur podróży, by udajac sie w podróżdo Wrocławia czy Opola nie pominęli Brzegu. Trzeba bardzo mocnao postawić na marketing. To tylko jedna z propozycji.......
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 09:34   

Ironman napisał/a:
miały być autobusy turystów odwiedzających nasze miasto

Mamy piękny stadion - wykorzystajmy go: organizujmy koncerty, mecze3 pikniki rodzinne, turnieje - turyści na pewno przybedą - kwestia dobrego nagłośnienia, że coś się u nas dzieje - w dobie internetu - prosta sprawa
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2010-11-16, 09:38   

Panie Jacku pamięta pan przez 8 lat ile mieliśmy imprez miejskich ? ile pikników ? koncertów ? i wiele innych elementów promowania naszego miasta uwzględnionych w życiu codziennym ? MAŁO - ZA MAŁO jak zamierza Pan zmotywować ludzi do takiego działania ?
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-16, 10:14   

Ironman napisał/a:
jak zamierza Pan zmotywować ludzi do takiego działania ?

Przede wszystkim muszę zarazić innych swoją pasją, zaangażowaniem, kompetencją i wiarą w osiągnięcie sukcesu. Chcieć to móc - zależy tylko jak bardzo się chce - bardzo czy tylko troszkę........
Poza tym mam bardzo duże doświadczenie w organizacji tego typu imprez, więc myślę, że znakomicie sobie z tym poradzę.
Zapraszam przy okazji na piknik sportowo rodzinny, który organizuję w piątek od godz.15 na Placu Polonii Amerykańskiej :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: internetowa, jacka, mazurkiewicza, strona


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu