Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Debata kandydatów na Burmistrza Brzegu
Autor Wiadomość
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-13, 10:20   

Czy ja tu kogoś wyzywam od trolli i mend?
Rzeczywiscie trzeba się stad wynoscić po wyborach , bo tu chamstwo się złazi z całego Brzegu i jak widzę jest tu tolerowane.

Tryfonasie socjologu od siedmiu bolesci , przeczytaj sobie ABC dobrego wychowania , napij herbatki z meliski ,a potem wchodz na forum.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 10:23   

Ojejku napisał/a:
Rzeczywiscie trzeba się stad wynoscić po wyborach , bo tu chamstwo się złazi z całego Brzegu i jak widzę jest tu tolerowane.


Tolerowane jest w tym dziale (tylko i wyłącznie, gdyż jest niemoderowany) Jeżeli zgłosi któś naruszenie prawa, materiały zostaną zabezpieczone i podane policji.


Ja wiem, że uciekniecie z forum po wyborach, bo albo dopniecie swego i wasi kandydaci usiądą na stołkach, albo ich nie będzie.

To będzie zwykła ucieczka, bo ludzie przez 4 lata będą zadawać kulturalnie bardzo trudne pytania.

Sztuką jest zostać i pomóc nam mieszkańcom miasta, powiatu itd.
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-13, 10:36   

Po wyborach interesów mieszkańców niech pilnują radni.

W okresie wyborczym nasza dyskusja tu ma sens ,bo mozna wpłynac na wybór własciwych ludzi.
Chyba to jest logiczne i to dobrze ze ludzie sie ukatywniają przed wyborami , nie rozumiem wogóle zarzutów stałego bywalca forumowego , tego nudziarza trifonasa.
Teraz jest szansa cos zmienic i twoje forum moze być przydatnym narzedziem Potem będzie po ptaszkach , przysłowiowe bicie piany .
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 10:44   

Ojejku napisał/a:
Teraz jest szansa cos zmienic i twoje forum moze być przydatnym narzedziem Potem będzie po ptaszkach , przysłowiowe bicie piany .



Forum jest przydatnym narzędziem i po wyborach, wiele się tu dzieje, zapraszam po wyborach z lepszym nastawieniem do nas ;)
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-11-13, 12:34   

Ojejku napisał/a:
Rzeczywiscie trzeba się stad wynoscić po wyborach , bo tu chamstwo się złazi z całego Brzegu i jak widzę jest tu tolerowane.


Cieszę się że przyznałeś rację że jesteś tu tylko wyborczym krzykaczem.

Ojejku napisał/a:

Chyba to jest logiczne i to dobrze ze ludzie sie ukatywniają przed wyborami


Tzw. ludzie którzy się niby uaktywnili to pionki tego czy innego kandydata. Chcesz widzieć aktywność? Proszę bardzo - popatrz na Bartka T, yasia, kilka osób od kolei (np. Krakonos)czy nawet ... Franco Zarrazo (który mam nadzieje po wyborach wyleczy się z Pusia i wróci do rzeczywistości) - to są tylko przykłady forumowiczów którzy obserwują rzeczywistość, komentują to co widzą, wykonują jakieś ruchy nie tylko przed wyborami tylko z własnej obywatelskiej potrzeby. A wy?

yasiu napisał/a:

Forum jest przydatnym narzędziem i po wyborach, wiele się tu dzieje, zapraszam po wyborach z lepszym nastawieniem do nas ;)


Yasiu dziś bardzo dyplomatycznie, ale właśnie o to chodzi ;)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 13:09   

Ja jeszcze dodam, że forumbrzeg.pl nie miało nic wspólnego z organizacją tej debaty. O tym, że jesteśmy współorganizatorem poinformował Michał Dróbka na debacie. Nie jesteśmy współorganizatorem, o debacie dowiedziałem się z forumbrzeg.pl


Michale, tak się nie robi!
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-13, 13:14   

Jestem Ci wdzieczny szanowny trifonasie ,ze tym razem nie wyzwałeś mnie od trolli , robisz postepy ,moze będą z Ciebie jeszcze ludzie.

Nic Ci jednak do tego jakie motywy mną kierują i nie masz prawa nikogo nazywac krzykaczm tylko dlatego ze ma inne poglady i innych faworytów na fotel burmistrza ,czy do rady miasta.

Ta czesc forum dotyczy wyborów i po wyborach odejdzie w niepamięć , co w tym dziwnego ze ludzie sie interesują wyborami i w okresie wyborczym się zarejestrowali?
Po wyborach bedziecie sobie dalej siedzieć w towarzystwiw wzajemnej adoracji i pieprzyc o sralimuszkach , nie ma problemu.

Boksuj się na argumenty , fakty , dotyczące poszczególnych kandydatów, a nie opluwaj innych i nie wysmiewaj ich , troche dystansu do samego siebie , ludzie którzy zarejestrowali sie tylko z okazji wyborów nie sa wcale "pionkami" , maja takie samo prawo do wyrażania opinii jak Ty i wcale nie muszą być gorsi albo głupsi od Ciebie .

Przypuszczam ze w realu jesteś nikim i udało Ci sie ty jakoś zaistnieć , uważasz się za elitę , mentora ,bo znasz tu kilka osób . Zal mi Ciebie chłopcze.
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-13, 13:20   

A jesli o pionkach już mowa to na kilometr widac ze jestes przydupaskiem obecnego burmistrza
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 13:26   

Ojejku napisał/a:
Po wyborach bedziecie sobie dalej siedzieć w towarzystwiw wzajemnej adoracji i pieprzyc o sralimuszkach , nie ma problemu.



Pomimo twojej sceptyczniej opinii, i tak zapraszam na forum po wyborach. Na pewno będziemy nadal wiele organizować.

Przełam się ;)
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-13, 13:31   

Być moze sie skuszę , forum jest tylko narzedziem jak pisałem , wartosića są mysli i idee jakie wnoszą jego uczestnicy.

Szkoda ze nowych uczestników sie tu wyzywa od trolli , mend i pionków , nie zacheca to do uczestnictwa i wymiany mysli.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 13:33   

Ojejku napisał/a:
Szkoda ze nowych uczestników sie tu wyzywa od trolli , mend i pionków , nie zacheca to do uczestnictwa i wymiany mysli.



Ja to zrobiłem? Ja Cię zniechęciłem? Nie inny użytkownik, w dziale który nie podlega moderacji. Gdyby miało to miejsce w innym dziale na pewno bym zareagował.
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-13, 14:12   

Skwitujmy to tak : lokal w porządku , barman sympatyczny i nie wina barmana ze do lokalu przychodzą jakieś zakazane gęby. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 14:13   

Barman wyznaczył osobną salę dla Palących, a to, że niepalący tam wchodzą to liczą się z biernym paleniem :P
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 14:22   

yasiu, ... tu też?! Wszędzie indziej polityka, teraz wszędzie w polityce będzie o paleniu? :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 14:23   

Akurat taki przykład mi się nasunął ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, burmistrza, debata, kandydatow, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu