Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Grzegorz Omelan - kandydat na radnego Rady Powiatu
Autor Wiadomość
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-14, 14:51   

Grzech napisał/a:
Zaproponowałem rozwiązania dla Brzegu, gdyż jestem brzeżaninem, po drugie - Brzeg należy do Powiatu Brzeskiego, prawda?;-)

Rozumiem. Brak mi jednak zdania typu - nieobce są mi również problem wsi powiatu.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-11-14, 16:10   

Panie Andrzeju, zdecydowanie nieobce -
1. Reprezentowałem barwy klubów elzetesowskich w swej dyscyplinie sportu (a jak Pan wie, byłem zawodowym sportowcem), zatem mam sporo znajomych wśród wiejskiej braci, a sposób, w jaki byłem przyjmowany tam pozostawił bardzo miłe wspomnienia;
2. Przez moje nauczycielskie ręce przeszło i nadal przechodzi wielu uczniów pochodzących z terenów wiejskich, tak w szkołach publicznych, jak i szkołach językowych, znam wiele ich problemów;
3. Mój postulat, by nieco ukrócić skrajnie niesympatyczne dla osób dojeżdżających decyzje brzeskiego PKSu sa skierowane także w stronę mieszkańców wsi Powiatu Brzeskiego korzystających z usług tego przedsiębiorstwa
4. I po najważniejsze - oboje moi rodzice pochodzą ze wsi, ja jestem mieszczuchem w pierwszym pokoleniu, zatem Pan zamiaruje pracować na rzecz wsi naszego regionu, będe z Panem współpracować.
Grzegorz Omelan
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-14, 18:20   

podoba mi się to co zamieściłeś w blogu, konkretnie i przede wszystkim to na co najbardziej mi zależy czyli ścieżki rowerowe.
Dziś wybrałem się na wycieczkę rowerową do Skarbimierza i widziałem postępujące prace na nowym rondzie, oczywiście zauważyłem kolejna anomalie w podejściu do rowerzystów, czyli buduje się ścieżkę rowerową z kostki - co za matoł o tym decyduje to nie wiem dla mnie to najzwyklejszy ... i tu przemilczę moje prywatne zdanie o pomysłodawcy tego idiotyzmu

Mój głos masz i paru osób :) powodzenia w wyborach
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-14, 22:04   

Grzech napisał/a:
będe z Panem współpracować.

I vice versa. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-11-15, 05:48   

krt napisał/a:
podoba mi się to co zamieściłeś w blogu, konkretnie i przede wszystkim to na co najbardziej mi zależy czyli ścieżki rowerowe.
Dziś wybrałem się na wycieczkę rowerową do Skarbimierza i widziałem postępujące prace na nowym rondzie, oczywiście zauważyłem kolejna anomalie w podejściu do rowerzystów, czyli buduje się ścieżkę rowerową z kostki - co za matoł o tym decyduje to nie wiem

No, ta kostka to skaranie rowerzystów, wsyatrczy, ze w jednym miejscu robotnik troszkę nierówno połozy, i już jest niebezpiecznie. A nawet, gdy wszystkie kawałki połozy równo, to i tak jest szansa, ze po czasie się to znierówna i jechać taką droga rowerem to jak jechać slalomem:-)

Mój głos masz i paru osób :) powodzenia w wyborach

Za to dziekuję serdecznie.
Pozdrawiam, Grzegorz Omelan
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-11-15, 22:14   

Grzechu, zatem można powalczyć o linię Wrocław - Jesenik ( przez Brzeg oczywiście ). :) Może Czesi pomogą lub wprowadzą swojego przewoźnika?
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-11-15, 22:18   

O, taka linia byłaby fajowa, ale chyba tylko dla nas i dla Franco:-)
Trzeba za tym zaczać chodzić
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-11-16, 07:00   

Tylko, że pomysł właśnie padł i walka będzie trudna :wink: , ponieważ nie znalazły się środki na finansowanie takiego odcinka.
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-11-17, 07:03   

Brak pieniędzy to odwieczny problem, ale nie wywalczymy tego połączenia, jeśli będziemy robić nic. Warto, mulderze, skontynuować te działania. Proponuję zatem zebrać się w grupę i działać. Mozliwe?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-17, 07:29   

Grzech napisał/a:
Mozliwe?

Jasne. Chętnie Wam pomogę pedałować drezyną.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-17, 07:41   

Grzech napisał/a:
Brak pieniędzy to odwieczny problem, ale nie wywalczymy tego połączenia, jeśli będziemy robić nic. Warto, mulderze, skontynuować te działania. Proponuję zatem zebrać się w grupę i działać. Mozliwe?

Ma Pan jakiś pomysł na pozyskanie tych środków? Bardzo jestem tego ciekaw.
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2010-11-17, 08:06   

Droga/i Kandydatko/-cie do rady powiatu w związku ze zbliżającymi się wyborami chwiałbym zapytać o parę problemów. Mam nadzieję że uzyskam na nie odpowiedź ?

1. W jaki sposób planujesz zmniejszenie ponad 20% bezrobocia w powiecie ? ( nie podpierajmy się Skarbimierzem)
2. Poprawa jakości dróg powiatowych skąd fundusze ?
3. Przeprawa mostowa obiecywana przez Pana Starostę co wybory i co kadencje odsuwana na bok, realne odniesienie do sprawy oraz rozpoczęcie prac ?
4. Zbyt mały sektor przemysłowo gospodarczy w jaki sposób planujesz jego rozszerzenie i gdzie (nie podpierajmy się Skarbimierzem)
5. Pozyskanie większej ilości programów operacyjnych z UE- pomysły, plany ?
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-11-18, 07:18   

Marcim B. napisał/a:

Jasne. Chętnie Wam pomogę pedałować drezyną.


No, wójtowi z takim podejściem do problemu należy podziękować. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2010-11-18, 08:26   

Dziękuję za odpowiedź tak się drogi kandydacie rozpisałeś że nie wyrabiam z czytaniem :D
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-11-19, 18:21   

Kampania wyborcza kończy się za kilka godzin. Pragnę zatem podziękować moim dyskutantom za wymianę poglądów, także osobom, które odwiedziły mój blog i stronę KWW SMS.
Mam nadzieję, ze spotkamy się w niedzielę przy urnach. Zachęcam do udziału w wyborach.
Grzegorz Omelan
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grzegorz, kandydat, na, omelan, powiatu, radnego, rady


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu