Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Spotkanie Wolontariuszy WOŚP
Autor Wiadomość
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-09, 16:05   Spotkanie Wolontariuszy WOŚP

Brzeski Sztab XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje o naborze wolontariuszy.
Jeżeli pomoc potrzebującym sprawia Ci radość i chciałbyś zrobić coś dla chorych dzieci, to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie!

Przyjdź w piątek, 19.11.2010 o godzinie 18:00 na spotkanie organizowane w Brzeskim Centrum Kultury. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą zdjęcie (legitymacyjne)!

Namów również przyjaciół, niech razem z Tobą przyłączą się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej!



Wszelkie pytania prosimy kierować pod numerem telefonu 886 330 733 bądź zadawać je tu!

Przypominam również, że w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica/prawnego opiekuna.
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2010-11-21, 10:43, w całości zmieniany 7 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2010-11-10, 14:50   

A ja przypominam, że zanim zaczniecie zbierać pieniądze do puszek, należy zapoznać się i z regulaminem wolontariusza i zaakceptować go na najbliższym spotkaniu.




Regulamin Wolontariusza XIX Finału
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


1. W Finale w charakterze Wolontariusza bierze udział każdy, kto posiada identyfikator zbiórki publicznej XIX Finału i puszkę kwestarską wydaną przez Fundację Wielka Orkiestra
Świątecznej Pomocy.

2. Każdy wolontariusz zbiera pieniądze tylko w dniu wyznaczonym przez Fundację i nazwanym XIX Finałem WOŚP, który odbędzie się w dniu 9 stycznia 2011 r. w godz. 00:00-24:00.

3. Prowadzenie zbiórki pieniężnej w innym terminie możliwe jest tylko w ramach imprezy zamkniętej XIX Finału organizowanej przez Sztab.

4. Każdy wolontariusz zbiera pieniądze tylko w rejonie działania Sztabu, od którego otrzymał identyfikator i puszkę kwestarską.

5. Wolontariusz zbiera pieniądze tylko na ulicach miast, miasteczek i wsi-nie kwestuje pukając do drzwi.

6. Wolontariusze niepełnoletni do 16-go roku życia kwestują tylko pod warunkiem, że towarzyszy im osoba pełnoletnia, odrębnie upoważniona przez Fundację.

7. Wolontariusz powinien dbać o nieuszkodzenie banderoli zabezpieczających puszkę
kwestarską.

8. Wolontariusz nie ma prawa otwierać puszki kwestarskiej i wyciągać jej zawartości.

9. Wolontariusz zdaje zaplombowaną puszkę w ciągu 48 godzin od zakończenia zbiórki, w
miejscu i według zasad określonych przez Sztab, od którego otrzymał identyfikator i puszkę
kwestarską.

10. Wolontariusz otrzymuje dokument rozliczenia od Sztabu po zdaniu puszki kwestarskiej i
przeliczeniu jej zawartości oraz kwituje w Sztabie własnym podpisem wysokość kwoty
zebranej przez siebie na zbiorczym zestawieniu Sztabu "Rozliczenie Wolontariuszy".

11. Dopuszczalna jest wymiana w ciągu trwającej zbiórki wolontariuszowi zapełnionej puszki na nową pustą w lokalnym sztabie.

12. Wolontariusz zachowuje się przyjaźnie, etycznie i w żaden sposób nie może dać powodu do jakiejkolwiek negatywnej oceny jego osoby.

13. Wolontariusz lub osoba pełnoletnia odrębnie upoważniona do opieki nad niepełnoletnim wolontariuszem całkowicie odpowiada za swe czyny.

14. Wolontariusz działa na rzecz Fundacji, a nie w jej imieniu.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-10, 19:01   

Ja jako szef sztabu dodam jeszcze jedno. Nie będziemy tolerować tzw słit foci z naszej klasy. Zdjęcie musi być takie jak do legitymacji czy też dowodu osobistego.
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2010-11-10, 20:34   

Na pewno przypomnimy o tym na spotkaniu ale napisze też tutaj, nie będzie można zaklejać zdjęcia na identyfikatorze serduszkiem zdjęcie ma być widoczne.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-14, 22:37   

Yvvone napisał/a:
Brzeski Sztab XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje o naborze wolontariuszy.
Jeżeli pomoc potrzebującym sprawia Ci radość i chciałbyś zrobić coś dla chorych dzieci, to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie!

Szczytna idea, szczytny cel i wspaniali młodzi ludzie. Jestem pod wrażeniem.
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2010-11-14, 23:04   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Szczytna idea, szczytny cel i wspaniali młodzi ludzie. Jestem pod wrażeniem.
W takim razie zapraszamy serdecznie na spotkanie wolontariuszy proszę pamiętać o zdjęciu. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Adamek 2010-11-14, 23:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-15, 14:06   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Szczytna idea, szczytny cel i wspaniali młodzi ludzie. Jestem pod wrażeniem.


zawsze można się przylaczyc jako wolontariusz tak jak pisze Adamek bądz pomóc w inny sposob :)
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-15, 18:05   

blaster napisał/a:
bądz pomóc w inny sposob

Myślę, że w tym kierunku pójdę. Co i jak jeszcze nie wiem.
0 UP 0 DOWN
 
GTX 


Wiek: 51
Dołączył: 13 Gru 2008

UP 13 / UP 4



Wysłany: 2010-11-15, 19:54   

Czy mogę przyjść z córką?
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-15, 20:03   

Oczywiście, że tak, jeżeli osoba nie jest pełnoletnia i tak potrzebuje opiekuna.
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2010-11-15, 20:04   

GTX napisał/a:
Czy mogę przyjść z córką?
Tak jeśli nie masz możliwości przyjścia bez niej, a rozumiem że tak własnie jest skoro pytasz;) :wink:
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-16, 12:28   

Andrzej Pawliński napisał/a:
blaster napisał/a:
bądz pomóc w inny sposob

Myślę, że w tym kierunku pójdę. Co i jak jeszcze nie wiem.


Przypominam, że WOŚP jst po wyborach :-P
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 16:50   

sikork napisał/a:
Przypominam, że WOŚP jst po wyborach

Dzięki za przypomnienie.
Cytat:
CENTRUM NARZĘDZIOWE

Andrzej Pawliński promocja specjalnie dla Ciebie

Jeszcze raz ponawiam pytanie. Co mi oferujesz w tej promocji. Pewnie coś ciekawego skoro wykorzystujesz moje nazwisko do reklamy jakiejś działalności bez mojej zgody? :D
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-16, 16:59   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Jeszcze raz ponawiam pytanie. Co mi oferujesz w tej promocji. Pewnie coś ciekawego skoro wykorzystujesz moje nazwisko do reklamy jakiejś działalności bez mojej zgody? :D
- http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=22169 to proponuję, tylko link mi się popsuł. Wieczorkiem naprawię. Nie wykorzystuję Twojego nazwiska, tylko Ty to widzisz, ja widzę "sikork promocja specjalnie dla Ciebie", Yasiu widzi "Yasiu promocja specjalnie dla Ciebie" itd.


EDIT: już poprawione, jak będziesz chciał zakupić jakąś spawareczkę, tudzież sprzęt ogrodowy w "zimowej" cenie to zapraszam serdecznie.
Ostatnio zmieniony przez sikork 2010-11-16, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 18:17   

ok., to był żart :) )
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: spotkanie, wolontariuszy, wosp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu