Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jasiński Łukasz. Kandydat do rady gminy Lubsza
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-01, 10:53   Jasiński Łukasz. Kandydat do rady gminy Lubsza

To w ludziach jest siła, ja mogę być ich przedstawicielem.

Nazywam się Łukasz Jasiński, mam 27 lat. Od 6 miesięcy jestem szczęśliwym ojcem synka Jana, który jest owocem miłości mojej i mojej żony Magdaleny. Pracuję na stanowisku elektryk samochodowy oraz prowadzę działalność gospodarczą związaną z zabezpieczeniami obiektów. Od ponad 5 lat jestem właścicielem forumbrzeg.pl .

Pomimo młodego wieku zrobiłem już wiele. Od 5 lat jestem organizatorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Brzegu, organizowałem kilka koncertów charytatywnych dla mieszkańców naszego powiatu, obecnie wraz ze znajomym mieszkańcem naszej gminy organizujemy zbiórkę nakrętek dla chorego Mateuszka. Byłem organizatorem najgłośniejszej w Polsce akcji przeciwko wysokim cenom paliw. Organizowaliśmy zbiórkę żywności jak i środków chemicznych dla powodzian w naszym powiecie jak i w Bogatyni. Niejednokrotnie pomagałem mieszkańcom naszego powiatu w różnych sprawach.

Co jest sukcesem?

Od 5 lat prowadzę forumbrzeg.pl , jest to taka internetowa społeczność ludzi podobna do naszej gminy. To właśnie dzięki forum uświadomiłem sobie, że w ludziach jest siła, a ja mogę być ich przedstawicielem. Dzięki takiemu podejściu udało nam się zrealizować wiele. Jesteśmy w stałej współpracy z urzędami, policją, strażą pożarną, HGR, ZHP, PCK. To właśnie współpraca jest złotym środkiem sukcesu.

Co chcę osiągnąć?

Chcę w naszej gminie zrzeszyć ludzi, aby potrafili przedstawiać swoje problemy. Ja mogę być ich przedstawicielem i pomóc im w tym. Nie jestem zwolennikiem dawania ryby, lecz wędki. Wtedy każdy może złapać dla siebie więcej niż jedną rybę. Dzięki temu i ciężkiej pracy możemy wspólnie osiągnąć sukces.

Liczę na Twoje głosy, a w przyszłości ja będę głosem Twoich problemów.
Jasiński Łukasz
Lista nr 1 pozycja nr 1 w gminie Lubsza okręg nr 6




http://wybory2010.pkw.gov...eg=160105-RDA/6
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-01, 18:14   

yasiu napisał/a:
To właśnie dzięki forum uświadomiłem sobie, że w ludziach jest siła, a ja mogę być ich przedstawicielem.


Na wszelki wypadek z góry zaznaczam, że nie życzę sobie, aby kandydat reprezentował mnie kiedykolwiek i gdziekolwiek. Osobiście wolę, żeby zajął się realizowaniem obietnic składanych na Forum - np. uporządkował dział turystyczny i wydzielił wątek rowerowy. A także udzielił odpowiedzi na kilka pytań, zadawanych nieustannie od kilku lat.

Fajnie by też było, aby regulamin forum (np. zapisy o czymś w okolicy obrażania uczuć religijnych) znalazły zastosowanie w reakcji moderatorów i administratora na ewidentne prowokacje i obrażanie użytkowników. Zwłaszcza przez stronę związaną z Administratorem Jasińskim.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-11-01, 18:19   

Ježiš, Maria, Josef, jakich uczuć? :D
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-01, 18:20   

Wiesz Franku, czułem to, że napiszesz coś :) Inaczej było by gdybym zdecydował się kandydować z innego ugrupowania? Prawda?

Od dłuższego czasu nie pałamy do siebie miłością, ale nie będę reagował na twoje prowokacje i na pewno nie wyprowadzisz mnie z równowagi :)

Pamiętaj, że forum to nie tylko Ty, ale też inni użytkownicy i zawsze dba się o całość a nie o jednostkę która ciągle wszystko widzi na czarno.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-01, 18:23   

Franio, wytłumacz co to są dokładnie te ''uczucia''
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-01, 18:27   

yasiu napisał/a:
Pamiętaj, że forum to nie tylko Ty, ale też inni użytkownicy i zawsze dba się o całość a nie o jednostkę która ciągle wszystko widzi na czarno.


Ja Cię po prostu po raz kolejny proszę o zrealizowanie woli ludu - spełnienie obietnicy, którą złożyłeś w marcu b.r.. Cytowałem Cię bodajże wczoraj. Stać Cię przynajmniej na tyle?

Nie wiem czy odróżniasz JEDNOSTKĘ od demokratycznych wyborów. Była ankieta - głosowali forumowicze. Czy potrafisz przynajmniej policzyć głosy? Spojrzeć w wynik?

Ułatwię Ci pracę po raz kolejny. Oto masz linka do jednego z wątków na forum, które przestawiasz jako swój sukces. Ułatwię Ci też liczenie. Głos oddało 29 osób. 20 forumowiczów było ZA wydzieleniem wątku rowerowego, 5 przeciw, 4 "nie miały zdania".

Wiesz, że nazwa bolszewia pochodzi właśnie z podobnej sytuacji? Gdy mniejszość uznała się za większość i próbowała tego dowieść wszystkimi możliwymi środkami?

Czy tak rozumiesz demokrację? Czy tak właśnie, jako radny Gminy Lubsza zamierzasz realizować wolę mieszkańców? Po bolszewicku?

A z miłością, to pomyliłeś adresy. Zgodnie z przypuszczeniem. Adresata znajdziesz pod moim poprzednim postem w tym wątku.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-01, 18:28   

Link: http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=21192
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-01, 18:30   

Proszę o jedno, by w tym temacie nie zrobiło się takie bagno jak w tematach innych kandydatów. Zapraszam z konkretnymi pytaniami a nie z obrazami. Zaznaczam, że tego tematu jako administrator również nie będę moderował, jedynie proszę o to by nie skończyło się na pisaniu o wszystkim a nie a tym co jest najważniejsze.


Franek jest prowokatorem i to mu najlepiej wychodzi, ale będę ignorował jego zaczepki.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-11-01, 18:30   

Krótkie wyjaśnienie: wola ludu = wola Frania. :D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-01, 18:33   

yasiu napisał/a:
Franek jest prowokatorem i to mu najlepiej wychodzi, ale będę ignorował jego zaczepki.


PRZELOL !!!! Ludzie! Osoba prosząca kandydata o poszanowanie demokracji jest wg Jasińskiego prowokatorem!

Potrafisz pracować, facet, czy nie? Potrafisz zrobić to, co sam obiecałeś? Spełnić obiecanki?

Cytuję:
yasiu napisał/a:
Poczekam do końca ankiety i uczynię tak jak uważa większość ;)


Cytat pochodzi z 28 marca 2010 roku.

Czy może to ja w swojej prowokacji sprokurowałem te wypowiedzi?
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-11-01, 18:33   

Oczami wyobraźni widzę już pierwszy wątek we franiowym dziale rowerowym: zakaz pedałowania. :D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-01, 18:35   

Zwłaszcza, że kandydujesz z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. To jak to - jesteś członkiem tego ugrupowania? Odpowiesz? Czy to też prowokacja z mojej strony?
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-01, 18:36   

Wiesz Franku czym się różnię od Ciebie? Potrafię się przyznać do błędu. Owszem zapomniałem utworzyć dział, błąd naprawiłem w tym momencie.

Ponieważ posiadam już i tak mnóstwo obowiązków może zostaniesz moderatorem tego działu?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-01, 18:39   

Nie, dziękuję. Przestałem być moderatorem, kiedy ujrzałem na własne oczy, jak sprzedałeś pewną ideę forum. Dziękuję, że w końcu dotarło.

W chwili obecnej nadmiar obowiązków nie pozwala mi na porządkowanie poszczególnych działów. Zresztą tylu Was tam teraz jest - dacie radę :) .
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-11-01, 18:41   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Przestałem być moderatorem, kiedy ujrzałem na własne oczy, jak sprzedałeś pewną ideę forum.


Nazwał bym to inaczej, forum ma nadal tą samą ideę, natomiast zmienił się kto inny.

Ale sztuka to przyznać się do błędu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, gminy, jasinski, kandydat, lubsza, lukasz., rady


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu