Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Brak informacji o kandydatach
Autor Wiadomość
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-13, 09:33   

Zbychoo napisał/a:
To zależy jaki "target" wyborców się obiera. Co niektórym wystarczy wywiesić transparent przy kościele i już co tydzień (w niektórych przypadkach codziennie) utrwala się nazwisko które w wyborach "należy" skreślić. Takie są realia i choć smutne to nie zgodzę się że tacy kandydaci nie rozumieją współczesnego świata. Przytoczony "typ" wyborcy jest nadal częścią współczesnego świata.

Tak jak napisalem, strone moze robic nawet ktos wynajety (nie kazdy kandydat musi miec talent w tym wzgledzie), od tego sa sztaby wyborcze, doradcy i przyjaciele, zeby pomoc. Ignorancja w tym wzgledzie i wybrany target bardzo wiele mowia o kandydacie :-)
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2010-11-13, 10:02   

A.Mason napisał/a:
Zbychoo napisał/a:
To zależy jaki "target" wyborców się obiera. Co niektórym wystarczy wywiesić transparent przy kościele i już co tydzień (w niektórych przypadkach codziennie) utrwala się nazwisko które w wyborach "należy" skreślić. Takie są realia i choć smutne to nie zgodzę się że tacy kandydaci nie rozumieją współczesnego świata. Przytoczony "typ" wyborcy jest nadal częścią współczesnego świata.

Tak jak napisalem, strone moze robic nawet ktos wynajety (nie kazdy kandydat musi miec talent w tym wzgledzie), od tego sa sztaby wyborcze, doradcy i przyjaciele, zeby pomoc. Ignorancja w tym wzgledzie i wybrany target bardzo wiele mowia o kandydacie :-)

Po co wynajmować kogokolwiek, jeżeli obierasz kurs na wyborców, którzy o internecie nie mają bladego pojęcia, a większość informacji czerpią w niedzielę z ambony :wink:
Ale masz rację, to wiele mówi zarówno o kandydacie jak i jego formacji politycznej :wink:
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-14, 01:24   

Zapraszam na stronę Jacka Mazurkiewicza - kandydata do Rady Miasta z Okręgu nr 4 www.jacekmazurkiewicz.eu
0 UP 0 DOWN
 
NIESŁUCH 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-14, 17:27   

Witam
Jacek Niesłuchowski kandydat do Rady Miejskiej KW Platforma Obywatelska RP
Zapraszam do mnie
http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=23757
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-15, 08:21   

Jakoś nie ma chetnych do podania strony Wojciecha Huczyńskiego , a tam same CUDA! Nie wiedziałem, że w Brzegu tyle się działo przez ostatnie 8 lat. Chyba to przespałem, gdzie ja byłem?
0 UP 0 DOWN
 
(prze)radny 
(prze)radny



Wiek: 71
Dołączył: 18 Kwi 2010

UP 4 / UP 8



Wysłany: 2010-11-15, 09:13   Kandyduję do Rady Miejskiej - Andrzej Ogonek

Dzień Dobry

Od dwudziestu lat służyłem mieszkańcom, jako ich przedstawiciel w Radzie Miejskiej Brzegu. Przez ostatnie cztery lata byłem obiektem wielu niewybrednych ataków, inspirowanych przez środowisko obecnie jeszcze nam panującego burmistrza. Jako człowiek, który zaangażował się w 1980 roku w działalność społeczną w NSZZ "Solidarność" nie pękam i znów oddaję się Wyborcom do dyspozycji. Bo to oni, a nie żadna władza decydują, kto ma ich reprezentować.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, czytaj tutaj

Więcej o Stowarzyszeniu Młody Brzeg, z listy którego startuję w okręgu nr 3 z ostatniego miejsca na liście dowiesz się tutaj

Zapraszam

Andrzej Ogonek
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2010-11-15, 09:20   Re: Kandyduję do Rady Miejskiej - Andrzej Ogonek

(prze)radny napisał/a:
Dzień Dobry

Od dwudziestu lat służyłem mieszkańcom, jako ich przedstawiciel w Radzie Miejskiej Brzegu. Przez ostatnie cztery lata byłem obiektem wielu niewybrednych ataków, inspirowanych przez środowisko obecnie jeszcze nam panującego burmistrza. Jako człowiek, który zaangażował się w 1980 roku w działalność społeczną w NSZZ "Solidarność" nie pękam i znów oddaję się Wyborcom do dyspozycji. Bo to oni, a nie żadna władza decydują, kto ma ich reprezentować.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, czytaj tutaj

Więcej o Stowarzyszeniu Młody Brzeg, z listy którego startuję w okręgu nr 3 z ostatniego miejsca na liście dowiesz się tutaj

Zapraszam

Andrzej Ogonek

Czytałem pana blog. Mam pytanie wcześniej Brzeg pan odłączał od Skarbimierza a teraz chce pan przyłączyć. Skąd taka nagła zmiana? czy chcą tego mieszkańcy dobrze prosperującego Skarbimierza? Po co nam zapyziały i zadłużony Brzeg?
0 UP 0 DOWN
 
(prze)radny 
(prze)radny



Wiek: 71
Dołączył: 18 Kwi 2010

UP 4 / UP 8



Wysłany: 2010-11-15, 09:28   

ondraszek_ napisał/a:
Mam pytanie wcześniej Brzeg pan odłączał od Skarbimierza a teraz chce pan przyłączyć. Skąd taka nagła zmiana?


Proszę wskazać jakikolwiek fragment mojego tekstu, w którym napisałem o przyłączeniu Skarbimierza do Brzegu. Chyba, że tak zrozumiałeś dowcipną propozycję odwrotnego przyłączenia. Ale jak sam napisałeś, kto by tam nas chciał?
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-15, 10:15   

(prze)radny napisał/a:
d dwudziestu lat służyłem mieszkańcom, jako ich przedstawiciel w Radzie Miejskiej Brzegu.
I co Pan zdziałal przez te 20 lat?Wystarczy spojrzeć na Brzeg!!!
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-15, 19:56   

damian1217 napisał/a:
(prze)radny napisał/a:
d dwudziestu lat służyłem mieszkańcom, jako ich przedstawiciel w Radzie Miejskiej Brzegu.
I co Pan zdziałal przez te 20 lat?Wystarczy spojrzeć na Brzeg!!!

To pytanie w dużej części do Burmistrzów. Oni odpowiadają za realizację uchwał Rady Miasta.
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 78
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2010-11-15, 20:17   

Dzisiaj odwiedziłem w ciągu ok. 7-dmiu godzin wyborców w okręgu nr 2, którzy będą wybierać 21 listopada radnych do rady miejskiej. W czasie wizyt zapukałem do ok. 200 mieszkań. Sam okręg jest bardzo zaludniony ( ok.8,5 tyś wyborców) mieszkających w 3-ech wieżowcach, w blokach wybudowanych w latach 70 i 80, a także w tzw . starym budownicwie. Z wypowiedzi wynikało, że mieszkańców bardziej interesują tematy przyziemskie takie jak :niezałatwione sprawy dot. m.in.dziurawych ulic, koślawych chodników, złych dróg dojazdowych do posesji, parkingów osiedlowych, placów zabaw, czy placów do uprawiania kultury fizycznej i sportu. Mieszkańcy uważają, że większe inwestycje miejskie powinny być też realizowane, ale to powinno się mieścić w planach perspektywicznych miasta. Z rozmów wynikało, że bardzo dużym powodzeniem cieszą się na listach kandydaci z PO.
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-15, 20:32   

szrrrek napisał/a:
To pytanie w dużej części do Burmistrzów. Oni odpowiadają za realizację uchwał Rady Miasta.
A kontrola tego co się uchwaliło to już za dużo?Czyli my radzimy a reszta gów... nas obchodzi.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-15, 20:35   

damian1217 napisał/a:
szrrrek napisał/a:
To pytanie w dużej części do Burmistrzów. Oni odpowiadają za realizację uchwał Rady Miasta.
A kontrola tego co się uchwaliło to już za dużo?Czyli my radzimy a reszta gów... nas obchodzi.

Dlatego napisałem, że w "dużej części". Ale nie można Burmistrzów zwolnić od odpowiedzialności. Prawda?
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-11-15, 20:38   

Dlatego Burmistrza rozliczą wyborcy!!!
Dzisiaj pierwszy raz miasto zrobiło coś dla moich Rodziców,a to dzięki Panu Huczyńskiemu!!!
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-15, 20:44   

damian1217 napisał/a:
Dzisiaj pierwszy raz miasto zrobiło coś dla moich Rodziców,a to dzięki Panu Huczyńskiemu!!!

Pierwszy raz, od ośmiu lat? A co takiego?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brak, informacji, kandydatach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu