Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Szukam studenta jadącego do Opola w tą sobotę - Andragog!!!
Autor Wiadomość
Elmirka 



Wiek: 38
Dołączyła: 31 Sty 2007

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2010-11-04, 10:57   Szukam studenta jadącego do Opola w tą sobotę - Andragog!!!

Witam, czy ktoś jedzie do Opola do szkoły Andragog. Chętnie się dołożę do paliwa, interesuje mnie droga w obie strony z Brzegu do Opola w tą sobotę bo nie chcę się tłuc pociągami :) Jeśli podpasuje nam plan możemy zawsze razem jeździć, będzie ekonomiczniej dla obu stron. Proszę o sms 512862855 ja oddzwonię dlatego, że popołudniami jestem w pracy.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-11-05, 00:03   

Tak z cyklu: :offtopic:
Jakie są Twoje wrażenia po zajęciach w Andragogu? Rozważam podjęcie podyplomówki tam w przyszłym roku, o ile nie mają rekrutacji w lutym. Upatrzyłam już kierunek, ale chętnie poznam opinię o szkole (jeśli oczywiście można). :)
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-11-05, 00:04, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Elmirka 



Wiek: 38
Dołączyła: 31 Sty 2007

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-05, 10:09   

Jak na razie była tylko inauguracja z wielką pompą i chwila zajęć wiec trudno powiedzieć, więcej powiem po pierwszym semestrze ;) ale widać, że grono pedagogiczne jest dla dobra studenta, wszystko sympatycznie i do załatwienia ale to tylko po pierwszych zajęciach. A obsada całkiem niezła większość to profesorowie. Myślę, że będzie ok :D
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2010-11-06, 19:47   

Elmirka a jaką podyplomówkę robisz??
I do Chmurkolistnej - co zamierasz studiować?

Powiem szczerze, że kilkoro moich znajomych bardzo się rozczarowało Andragogiem...
Ostatnio zmieniony przez HS-R 2010-11-06, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2010-11-06, 23:51   

HS-R napisał/a:
I do Chmurkolistnej - co zamierasz studiować?

Zamierzam studiować bibliotekoznawstwo. Tu mam dylemat, bo albo podyplomówka w Andragogu albo studia magisterskie uzupełniające (znaczy II stopnia - SUM), ale to już niestety we Wrocławiu, a tego miasta właśnie wolałabym uniknąć. Stąd moje zastanawianie się nad formą.

HS-R napisał/a:
Powiem szczerze, że kilkoro moich znajomych bardzo się rozczarowało Andragogiem...

No właśnie. Intuicyjnie też jakoś nie jestem przekonana do Andragoga.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2010-11-06, 23:54, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Elmirka 



Wiek: 38
Dołączyła: 31 Sty 2007

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-09, 13:28   

HS-R ja robię studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego i jestem bardzo zadowolona. Wszyscy są przyjaźni słuchaczom i rozumieją, że pracujemy. Kwestia zaliczeń można powiedzieć jest banalnie prosta, tak na prawdę wystarczy jeździć na zajęcia. Na prawdę jestem zadowolona. Praktycznie wszyscy są w stanie skończyć tę szkołę.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: andragog, do, jadacego, opola, sobote, studenta, szukam, ta


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu