Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zapraszam na blog kandydata do Rady Miasta Marka Fukieta
Autor Wiadomość
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-22, 16:15   

Pragnąłbym wszystkim podziękować za zaufanie i oddane tak ważne dla mnie głosy.Zabrakło naprawdę niewiele, ale może spotkamy się ponownie za cztery lata, bogatsi o kolejne doświadczenia???A więc jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia!!!!
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Buśko Mariusz 40 Brzeg 96 2.93%
2 Hawrylów Jan 61 Brzeg 128 3.91%
3 Lin Ewa Teresa 53 Brzeg 98 2.99%
4 Horęzga Jacek Andrzej 43 Brzeg 50 1.53%
5 Michałowski Adam Mariusz 52 Brzeg 23 0.70%
6 Przybylski Jacek Jerzy 45 Brzeg 35 1.07%
7 Kublik Renata Michalina 44 Brzeg 18 0.55%
8 Wiktorowicz Marcin Łukasz 29 Brzeg 14 0.43%
9 Fukiet Marek Andrzej 45 Brzeg 110 3.36%
10 Moszumański Franciszek Antoni 65 Brzeg 77 2.35%
Podsumowanie 649 19.82%
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-26, 11:19   

Gratulacje koledze z listy. Faktycznie niewiele brakowało :) . Kampanię było widać i czuć.
Dziękuję za współpracę.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-11-26, 18:33   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Kampanię było widać i czuć.
Fakt, był "delykatny smrodek". :D
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-26, 20:22   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Gratulacje koledze z listy. Faktycznie niewiele brakowało :) . Kampanię było widać i czuć.
Dziękuję za współpracę.

Dziękuję bardzo Franco Zarrazzo!!!Również dziękuję za współpracę i mam nadzieję, że ona się nie skończy...a więc do zobaczenia!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2010-11-27, 19:05   

Marek.
Gratuluje,mało brakło,czekam na więcej i pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-27, 19:56   

riccardo napisał/a:
Marek.
Gratuluje,mało brakło,czekam na więcej i pozdrawiam.


Dzięki Riccardo!!!Zabrakło dokładnie 7-miu głosów, aby już pracować w Radzie i 18-tu,
aby zająć pierwsze miejsce na liście. Na 252 osoby startujące ze wszystkich partii
i stowarzyszeń,zająłem 24 miejsce No cóż!!! Za taki wynik dziękuję jeszcze raz wszystkim!!!!!Może następnym razem?
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-28, 00:01   

Panie Bartku!!!Kolejny Pański nietakt!!!Szanować trzeba wszystkich!!!Decydując się na pracę w Radzie musi Pan się też pogodzić z faktem, że będzie Pan atakowany w różny sposób i w różnych formach!!! Ważne jest, aby ktoś zauważył Pańską pracę!!!Pan pragnie narzucić komukolwiek swój sposób myślenia?błąd!A niech Pan zda sobie sprawę, że nigdy Panu to nie wyjdzie!!!Tylko Pańskie zachowanie i Pańska praca spowoduje, że ktoś to zauważy!Słowa są tu nieważne!I tak na przyszłość....nie krytykujmy nikogo, abyśmy sami nie byli krytykowani!!!
Tyczyński:
Nie trzeba na szczęście szanować wszystkich. Ilu wykrzykników by Pan nie napisał zdania nie zmienię. Masz Pan dziwną ostatnio manierę wykrzykiwania na forum i pouczania mnie i innych - nie ładnie biorąc pod uwagę staż tutaj.
I sam Pan sobie zaprzeczasz - gdybym nie brał pod uwagę krytyki to bym od kilku lat nie pisał na tym forum! Proszę sprawdzić jak długo tu jestem, ile postów napisałem i w ilu tematach. Czy gdybym się czegoś bał to bym tu pisał? Chodził na spotkania forumowe? Gdybym narzucał komuś coś, np. swój tok myślenia to ktokolwiek chciałby jeszcze ze mną pisać/gadać? Gdzieś byłbym zapraszany? Moja praca zaowocowała tym, ze ktoś to zauważył - nie muszę się uwiarygadniać w jakiś wymyślny sposób: np. pojawiając się za 5 dwunasta na forum, wykrzykując swoje racje.

A wracając do szacunku - nie ma przymusu wszystkich szanować, szczególnie osoby, które mnie obrażają. Nie ważne czy tak sądzą czy dla zaczepki, czy prowokacji. Takich osób np. nie szanuję. I Pan swoimi wykrzyknikami nie narzuci mi swoich teorii. Nie jestem osobą, która zmienia się przed wyborami, a tym bardziej po.

a co Pan zrobił/powiedział czym Pan zasłynął, że wszyscy powinni pana doceniać? Za jaką pracę bądź zachowanie Pana mieli by ludzie docenić? Wszak kandydując także zdecydował się Pan na pracę w Radzie i bycie osobą publiczną. Czy pojawienie się tu przed wyborami i pouczanie ludzi to zasługa?[/quote]
Odpowiedź dla P. Tyczyńskiego:
Chociażby za to, że nikogo na forum nie obraziłem...chociażby za moje doświadczenia zawodowe i życiowe, chociażby za to, że zrobiłem dla tego kraju cholernie dobrą robotę, o której Pan nie ma zielonego pojęcia.Chociażby za to, że stworzyłem grono ludzi, z którymi nigdy się nie kłóciłem a zrobiliśmy "wspólnie" to czego każdy mógłby pozazdrościć, co docenił Prezydent RP.A dla jasności....ja nie żądam docenienia....ja po prostu robiłem i chcę robić nadal co do mnie należało i nikogo nie pouczam tylko zwracam delikatnie uwagę.
Sam Pan napisał, że uwagi krytyczne są cenne....więc niech Pan wyciągnie wnioski.Trzeba mieć plan i robić to wspólnie z Radą!Od tego ona jest.Nieważna jest olityka,ważne jest wspólne dążenie do celu.I powtórzę.....pokora jest cnotą!!!!![/quote]
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-28, 10:33   

dylan37 napisał/a:
Nieważna jest olityka,ważne jest wspólne dążenie do celu.

Wszyscy razem dmuchamy w nasz wspólny żagiel. Problem w tym, że każdy chce płynąć w inną stronę :wink:
0 UP 0 DOWN
 
jareckirr 



Wiek: 57
Dołączył: 28 Sie 2006

UP 6 / UP 7



Wysłany: 2010-11-28, 13:49   

Panie Marku gratuluję wyniku, okręg 3 jest najtrudniejszym okręgiem w mieście.
Szkoda,że nie udało sie wprowadzić w nim 2 radnych.
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2010-11-28, 14:09   

Marek.
Daj spokój z tym gościem.Przecież to "najlepszy radny"
Wolałem Sławka, a że wszedł ,trudno ,takie są prawa demokracji.
0 UP 0 DOWN
 
michael83 


Wiek: 40
Dołączył: 29 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-29, 10:04   

Witam.
Nie zgadzam się z opinią Pana Tyczyńskiego, który jednoznacznie stwierdził że Marek nic nie zrobił dla ludzi.
Kto zna Marka dobrze to wie, że to jest człowiek-legenda Centralnego Biura Śledczego.
Swoją konsekwencją i uczciwością zrobił bardzo wiele dla ludzi i dla kraju.
Był wielokrotnie odznaczany i nagradzany z tego co pamiętam to chyba nawet kilkukrotnie przez Prezydenta RP.
Niejeden raz nadstawiał głowę po to, żeby co??? Żeby po kilku latach ktoś mu powiedział, że w swoim życiu nic jeszcze nie osiągnął......
Twoja praca rzadko była doceniana ale ci co Cię znają wiedzieli, że mieli do czynienia z jednym z najlepszych policjantów w kraju.

PS. Marek jeśli w twoje nowe zajęcie będziesz wkładał tyle zaangażowania i oddasz tyle zdrowia co w Policji to nie muszę Ci życzyć sukcesów. One same przyjdą.
Odezwij się kiedyś do dawnych kolegów, numeru telefonu nie zmieniłem.
Pozdrawiam Michał.
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-29, 11:09   

michael83 napisał/a:
Kto zna Marka dobrze to wie, że to jest człowiek-legenda

Znam i potwierdzam.To wszystko prawda.
Marku, pozdrawiam
Zbyszek
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-29, 15:03   

michael83 napisał/a:
Nie zgadzam się z opinią Pana Tyczyńskiego, który jednoznacznie stwierdził że Marek nic nie zrobił dla ludzi.


Wypraszam sobie. Bardzo proszę nie wkładać mi w usta słów, których nie wypowiedziałem/napisałem.
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-29, 18:08   

michael83 napisał/a:
Witam.
Nie zgadzam się z opinią Pana Tyczyńskiego, który jednoznacznie stwierdził że Marek nic nie zrobił dla ludzi.
Kto zna Marka dobrze to wie, że to jest człowiek-legenda Centralnego Biura Śledczego.
Swoją konsekwencją i uczciwością zrobił bardzo wiele dla ludzi i dla kraju.
Był wielokrotnie odznaczany i nagradzany z tego co pamiętam to chyba nawet kilkukrotnie przez Prezydenta RP.
Niejeden raz nadstawiał głowę po to, żeby co??? Żeby po kilku latach ktoś mu powiedział, że w swoim życiu nic jeszcze nie osiągnął......
Twoja praca rzadko była doceniana ale ci co Cię znają wiedzieli, że mieli do czynienia z jednym z najlepszych policjantów w kraju.

PS. Marek jeśli w twoje nowe zajęcie będziesz wkładał tyle zaangażowania i oddasz tyle zdrowia co w Policji to nie muszę Ci życzyć sukcesów. One same przyjdą.
Odezwij się kiedyś do dawnych kolegów, numeru telefonu nie zmieniłem.

Michał!!!Dzięki za miłe słowa!Na pewno się odezwę, jak tylko znajdę wolny czas...chociaż ostatnio jest go coraz mniej!Ale damy radę!!!!!!!!!
Pozdrawiam Michał.
0 UP 0 DOWN
 
dylan37 



Wiek: 58
Dołączył: 30 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-29, 18:10   

Michał!!!Dzięki za miłe słowa!Na pewno się odezwę, jak tylko znajdę wolny czas...chociaż ostatnio jest go coraz mniej!Ale damy radę!!!!!!!!!
O to tak miało być, a nie jak poprzednio!!!!hihihihi!!Pozdrawiam cieplutko!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: blog, do, fukieta, kandydata, marka, miasta, na, rady, zapraszam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu