Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Badanie słuchu u trzylatka
Autor Wiadomość
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-26, 21:17   Badanie słuchu u trzylatka

Potrzebuję namiary na dobrą poradnię diagnostyczną (Brzeg?, Opole?, Wrocław?, Oława?, w której można sprawdzić czy zaburzenia mowy, opóźnienia w rozwoju mowy u trzylatka nie wynikają z uszkodzenia słuchu.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2010-10-26, 21:41   

Polecam dr Muszyńską-Chowaniec, przyjmuje w szpitalu na Witosa w Opolu oraz w Logo-Medzie na ul. Mickiewicza. Jeśli chcesz namiary to napisz do mnie na gg 9102834 to Ci wyślę.
Mój Mikołaj badanie ABR ma teraz co rok, wcześniej miał co pół roku a nawet co trzy miesiące jak był noworodkiem. Robimy je na Witosa już z przyzwyczajenia chyba. Do Logo-Medu należymy jako do placówki prowadzącej mojego syna. Myślę, Twój syn jest jeszcze za mały na audiometrię tonalną, ale to już lekarz zdecyduje. Podczas ABR musi spać. Audiometria polega na tym, że dziecko daje znać w umówiony sposób, że słyszy dźwięk lub nie.
Polecam tą akurat panią doktor, mój Miko ją bardzo lubi, ma ciepły wyraz twarzy, sympatycznie rozmawia z dziećmi, słucha rodziców i odpowiada na każde pytanie, nawet te, które są dla niej banalne a dla rodzica niezwykle ważne.

Musisz też wiedzieć, że jeśli dziecko w wieku 3 lat nie mówi, nie musi oznaczać, że nie słyszy. Może mieć krótkie wędzidełko, niedowrażliwość w obrębie jamy ustnej, jakiś problem "w głowie", że tak napiszę. Jednak myślę, że warto sprawdzić.
Po porodzie dziecko powinno mieć zrobione przesiewowe badanie słuchu, wyszło prawidłowo? A może ma tylko niedosłuch przewodzeniowy? Tz taki, który da się wyleczyć a
powstał np. po zapaleniu uszka.


Ok, rozpisałam się, a Ty chciałaś tylko kontakt do kogoś.
Napisz jeśli masz jakieś pytania, lub jesli chcesz namiary na tą panią dr.
Acha. Logo-Med uważam za na prawdę świetną placówkę, nie tylko diagnostyczną, ale i rehabilitacyjną.
Ostatnio zmieniony przez HS-R 2010-10-26, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-11-20, 12:57   Re: Badanie słuchu u trzylatka

sabina2 napisał/a:
Potrzebuję namiary na dobrą poradnię diagnostyczną (Brzeg?, Opole?, Wrocław?, Oława?, w której można sprawdzić czy zaburzenia mowy, opóźnienia w rozwoju mowy u trzylatka nie wynikają z uszkodzenia słuchu.

Zadzwoń tu 607852647, to ,prywatny gabinet terapii logopedycznej
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: badanie, sluchu, trzylatka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu