Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Naprawa Xbox 360
Autor Wiadomość
kastro 


Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2010

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-10-18, 17:56   Naprawa Xbox 360

Jak wyżej czy jakiś serwis w brzegu ewentualnie osoba prywatna jest w stanie naprawić Xboxa 360 błąd E74 ?
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-18, 18:28   

Jeśli nie modziłeś konsoli to błąd E74 jest objęty 3letnią gwarancją Microschitu :wink: rejestrujesz konsolę, zaznaczasz zlecenie naprawy, wypełniasz arkusz, że masz błąd E74. Dostajesz na e-mail list przewozowy i numer telefonu. List drukujesz, naklejasz na pudełko w którym chcesz wysłać xboxa (zwykłe pudełko do paczek, nie oryginalne sklepowe). Na to pudełko naklejasz też naklejkę z adresem zwrotnym i Twoim numerem klienta (jest w mailu od MSu). Gdy już przygotujesz pudełko dzwonisz pod podany numer i za pare godzin kurier zabierze od Ciebie paczkę. Pamietaj ze wysyłąsz samego klocka, bez karty pamieci, hdd itp.

jesli nie masz gwarancji to możesz zrobić samemu, wymaga troche wprawy, jest to uszkodzenie CPU I GPV, poszukaj w google cos od błędzie 0102 (rrod)
Ostatnio zmieniony przez Pandzik 2010-10-18, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-19, 16:49   

Błąd E74 jest to uszkodzenie chipa skalującego HANA/ANA, a dokładniej zerwanie połączeń między chipem a płytą główną.

Jeśli masz XBOXA na gwarancji to ślij do Microsoftu, jeśli nie - szukaj serwisu dysponującego maszyną do tzw. "reballingu".

Pomógłbym, ale niestety nasza maszyna jest na kalibracji w serwisie :( Najwcześniej za 2 tyg. wróci :(
0 UP 0 DOWN
 
kastro 


Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2010

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-10-29, 17:00   

Wysłałem do MS tydzień temu i dzisiaj otrzymałem informacje że jej nie naprawili z powodu....naderwanej etykiety na przesyłce :/ dziwna sprawa..najlepsze jest to że konsola nigdy nie była otwierana, oraz ma ważną gwarancję :/ ....cóż pozostało mi czekać na kuriera z konsolką i szukać jakiegoś serwisu. Janio ile kosztowała by taka naprawa u Ciebie ?? Mam nadzieje że masz jakąś zniżkę dla forumowiczów :)
Ostatnio zmieniony przez kastro 2010-10-29, 17:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-10-30, 08:05   

Zeskanuj ich protokół i wklej tutaj.
0 UP 0 DOWN
 
kastro 


Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2010

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-10-30, 13:31   

Protokołu jeszcze nie mam, przyjedzie dopiero razem z kurierem, a taką informacje dostałem na maila : "Niestety, Twoja konsola Xbox 360 nie może zostać objęta wsparciem serwisowym wynikającym z gwarancji. Podczas rutynowych oględzin produktu ustalono, że ograniczona gwarancja na konsolę Xbox 360 nie przysługuje z powodów:

· Etykieta zabezpieczająca produkt przed otwarciem jest uszkodzona lub została usunięta.

Ograniczona gwarancja na konsolę Xbox zawiera jawne sformułowanie, z którego wynika, że gwarancja nie ma zastosowania, a firma Microsoft nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku konsoli, której obudowa została naruszona lub która była naprawiana, modyfikowana albo zmieniana poza autoryzowanym centrum napraw firmy Microsoft.

Mimo że ta konsola Xbox 360 nie podlega już gwarancji, może zostać naprawiona przez firmę Microsoft odpłatnie. Usługę naprawczą można zamówić, kontaktując się ze wsparciem technicznym dla użytkowników konsoli Xbox. Informacje kontaktowe można uzyskać w witrynie www.xbox.com/support.

W przypadku zlecenia naprawy konsoli Xbox 360 firmie Microsoft produkt zostanie zwrócony wraz z nową, roczną, ograniczoną gwarancją.

Z poważaniem,

Zespół ds. obsługi użytkowników konsoli Xbox
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 360, naprawa, xbox


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu