Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Naczelny Redaktor PPB po cieżkiej pracy
Autor Wiadomość
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-12-10, 18:05   

riccardo napisał/a:
pokaż im środkowy palec
Jak to zwykł był mawiać Józek Szawełło w "Czterech Pancernych": co z tego że wskazujący sztywny....kiedy środkowy się ugina. Obawiam się jednak, że Franiowi ani wskazujący, ani tym bardziej środkowy się nie odegnie i że tak się po prostu ... nie stanie. :D
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2010-12-10, 18:13   

Oj ,Dziedzicu ,miast pilnować włości ,dalej podgrzewasz atmosfere ?
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2010-12-10, 18:36   

Trifonas napisał/a:
Franiu - mendy i trolle chyba już poszły spać... oby na zawsze.
A co asz do mnie chłopie? Nie możesz napisac pracy? pewnie licencjackiej? to ci pomogę.

Franco Zarrazzo napisał/a:
Jeśli przeprosisz za to, że anomiowe wypowiedzi przypisywałeś najogólniej rzecz biorąc POowcom, jako wyzancznik autorstwa przyjmując jedynie własne podejrzenia i przypusczenia, oraz wyłączysz z tego zbioru np mnie i kilka innych osób (nieanonimowych), zastanowię się nad dalszym rozwojem wydarzeń. :


Jeśli kogoś mam przepraszać to właśnie krissa jeśli poczuł się urażony, gdyż wobec niego słowo menda czy troll to za przesada gdyż jego komentarze nie były ordynarnie i chamskie. Nie to co szrek a najbardziej gerrykupper i ondraszek, jeszcze paru by się znalazło.Co do innych to nie zamierzam - kogo Pawińskiego za to że nazwał tu publicznie mojego ojca kłamcą? A może nikośa za to że nazwałem go Puszczewiczem? Wybacz.
Ciebie Franco chyba nie mam za co - ot takie zgryźliwe uwagi, zresztą w kampanii głosu dużo nie zabierałeś (i dobrze, pewnie dzięki temu całkiem niezły wynik, nie to co obecna tu zapewne pod którymś w w/w nicków jedynka na liście PO do miasta w jednym z okręgów). Zresztą parafrazując hasło wyborcze pewnego kandydata, wasza PO pewnie niedługo uświadomi sobie, że "zasługuje na dobrego lidera" i wtrąci wodza ze swoją świtą do politycznej rupieciarni czym pewnie odzyska sobie sympatię. No i mam nadzieję że jak cie już opuści (a może "opuszczy") wyborczy nastrój to jeszcze nie raz przyjdzie czas na wymianę poglądów w innych działach forum. ..

Co do studiów to właśnie piszę scenariusz do badań fokusowych w mojej magisterce. Studia skończone, ale obronić się trzeba ehh... realny termin to czerwiec albo wrzesień ;) Ogólnie magisterki to dla starszych studentów drażliwy temat.. jest nawet na Facebooku grupa "Zabija mnie pytanie: jak tam twoja magisterka?".
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-10, 18:41   

Franco Zarrazzo napisał/a:
To nie ja zacząłem wywlekać sprawy mojego pracodowcy i mojego miejsca zatrudnienia na Forum, tylko ty. Zdaje się, że naruszając tym przepisy jakiejś tam ustawy.

To ty POlszewiku wywlekasz sprawy zawodowe a potem masz pretensje. Z tobą nikt z PPB ani współpracować nie będzie ani nawet rozmawiać na sprawy zawodowe bo nie ma to najmniejszego sensu. Jeśli dalej chcesz rozmawiać "via forum" proszę bardzo. Tylko potem nie kwil i nie żal się.
Tak na marginesie: Jaką naruszyłem "ustawę" prawniczku?
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2010-12-10, 18:54   

Marcim B. napisał/a:
mulder napisał/a:
Homoseksualizm nie jest chorobą

Różni Was wszystko, a łączy PO :wink:

A co łączy Twoją partię? czytałeś co mówi Napieralski? chybanie bo sie z Pisią łączysz. Takie to dziwne związki powstają. Ale, że klechy nie daja głosu?! toć to nie skutkuje potomstwem, toc to zwykły seks.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-10, 18:57   

A twój ondraszku_ poprzedni post o czym jest?
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2010-12-10, 18:59   

Czarno widziałem wiele, widziałemm Trisifonisa, Marcimibartsedesa, Pawelkolicziusa, Betanimityczysa, Popowimarkiusa. Żądam odszkodowania za czytanie tegocoś.
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2010-12-10, 19:00   

PK napisał/a:
A twój ondraszku_ poprzedni post o czym jest?

Oświeć mnie o najjaśniejszy, który post?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-10, 19:09   

o wysłany o 18.36 o niedowidzący
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-12-10, 20:36   

Franco Zarrazzo napisał/a:
(w takim ujęciu np socjologia i kulturoznawstwo były by "naukami" pomocniczymi).

ortografia już nie?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-11, 11:04   

Marcim B. napisał/a:
ortografia już nie?


A gdzie duża litera na początku zdania, HIPOKRYTO bolszewicki ? :)

PK napisał/a:
Z tobą nikt z PPB ani współpracować nie będzie ani nawet rozmawiać na sprawy zawodowe bo nie ma to najmniejszego sensu


A na jakie sprawy? Podstawicie jakichś okablowanych kolesi? W ogóle co to są sprawy zawodowe? Co ma sens, a co nie? Czy chcesz mi wmówić, że moi koledzy nie będą się do mnie odzywali, bo tobie się role pomieszały?

Ojczulek redaktor i jego ekipa ??? :

0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-11, 11:13   

PK napisał/a:
o wysłany o 18.36 o niedowidzący


Redaktorek też zapomina o stylistyce, gramatyce i ortografii... a sam innych poucza. Cuś kiepsko w tej ekipie - ludzie próbujący wytykać błędy innym, sami babole strzelają. A fe. Nieładnie, nieładnie...
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-12-11, 15:51   

Franco Zarrazzo napisał/a:
A na jakie sprawy? Podstawicie jakichś okablowanych kolesi? W ogóle co to są sprawy zawodowe? Co ma sens, a co nie? Czy chcesz mi wmówić, że moi koledzy nie będą się do mnie odzywali, bo tobie się role pomieszały?

Horęzgo Jacku Andrzeu tobie się pomieszało kompletnie! Zwłaszcza polityka z "geszeftami"! I to nie za swoją kaskę!!! Ty się "pogrążasz"!!! Podobnie jak pusiu. Im mniej piszesz i mówisz tym lepiej!
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-12-11, 15:55   

Franio taki jakiś ... marko-tny. :D
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-12-11, 16:03   

Trifonas :wink: wybory to gorący czas i nerwy czasem puszczają, aczkolwiek nie upoważnia to do obrażania innych, zawsze powinna być kulturka.

pozdrawiam <tak>
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ciezkiej, naczelny, po, ppb, pracy, redaktor


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu