Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Puchar Śląska Wrocław
Autor Wiadomość
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-20, 13:58   Puchar Śląska Wrocław

Wczoraj (tj. 19.09.10) oraz dziś rozgrywany jest turniej o Puchar Śląska Wrocław. Publiczności zgromadzonej w hali Orbita zaprezentowały się: Asseco Prokom Gdynia, Maccabi Electra Tel Awiw, Lietuvos Rytas Wilno oraz PGE Turów Zgorzelec. Dziś o zwycięstwo w turnieju walczyć będą dwie pierwsze ekipy (Asseco i Maccabi).
Warto dodać, że głównym celem turnieju jest reaktywacja koszykarskiego Śląska, co nie trudno było zauważyć choćby podczas (naprawdę efektownej) prezentacji.

Miałem okazję być na wczorajszych spotkaniach i muszę przyznać że z łezką w oku oglądałem wspomnianą prezentację (najefektowniejsze akcje WKSu, rozwinięcie flag, pojawienie się "wielkiej trójki") ale chyba najbardziej brakuje mi tej atmosfery meczowej, zdzierania gardła "WKS", "hej Śląsk" itp. i myślę, że nie tylko mi :)
Same mecze stały na wysokim poziomie i były rozgrywane wg. nowych przepisów (tj. ze zmianami) ale chyba nie to było wczoraj najważniejsze :)
Ciekaw jestem czy ktoś jeszcze z Brzegu był wczoraj w Orbicie (lub dziś się wybiera) i czy wrażenia były podobne :?:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-21, 01:38   

Dzisiaj byłem i powiem Ci, że było bardzo miło, ale czułem się tak jakby te poniedziałkowe mecze były pożegnaniem Śląska Wrocław :( W Niedziele pewnie było to inaczej czuc.

Pozdrawiam serdecznie kibiców WKS !!!! :)
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-09-21, 15:49   

Byłem, widziałem i przeżyłem dreszczyk, gdy hala skandowała "WKS!"

Nie będę się długo rozpisywał, krótko: wybory samorządowe się zbliżają, ktoś zrobił sobie fajną kampanię wyborczą, tylko pytanie czy będzie znów jak zawsze i na obiecankach się skończy? Paradoksalnie - ludzie przyszli, pokazali, że są, istnieją kibice koszykarskiego Śląska Wrocław, a klubu wciąż nie ma... jakoś nie wierzę w sukces reaktywacji Śląska Wrocław, chociaż chciałbym się mylić, bo jako jeden z pierwszych pobiegnę na mecz "zielono-biało-czerwonych"!

cpwcs.jpg
Plik ściągnięto 84 raz(y) 85,49 KB

0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: puchar, slaska, wroclaw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu