Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Chcę się zmierzyć z Huczyńskim!
Autor Wiadomość
k.puszczewicz 


Wiek: 66
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-16, 12:42   Chcę się zmierzyć z Huczyńskim!

Czy stać nas na wzniesienie się ponad knucie, zbieranie haków i partykularne fochy?


Chcę się zmierzyć z Huczyńskim


Chcę zobaczyć, czy rzeczywiście burmistrz Huczyński jest tak dobry, jak pisze propagandowa Panorama Powiatu Brzeskiego. Chcę dyskusji na argumenty, nie wyszukiwanie haków i ciągłe knucie.


Chcę rozmowy na temat Brzegu, jak ma nasz Brzeg wyglądać, jego ulice, skwerki i parki. Mogłyby być przecież tak urocze i piękne. Mamy wiele cennych zabytków i niektóre do dziś niezagospodarowane.

Zapraszam do takiej rozmowy, bo radni mówią, że Pan bywa jedynie gościem na sesjach Rady Miasta i trudno z Panem porozmawiać.

Chcę podyskutować o przetargach w naszym mieście. Jak mówią mieszkańcy Brzegu – większość przetargów wygrywa tylko jedna firma - czy tak jest w rzeczywistości?

Chcę porozmawiać o wiecznych problemach z sąsiadami – jak np. z Gminą Skarbimierz, chcę porozmawiać o inwestycjach, może nawet wspólnych. Gmina Skarbimierz to przecież jedna z najlepiej rozwijających się Gmin. Miasto bez tej Gminy jest zerem, natomiast tej gminie potrzebny jest Brzeg, Brzeg jako stolica powiatu. Za te wszystkie afronty ze strony Brzegu już dziś trzeba wójta przeprosić.


Chcę podyskutować, dlaczego pod koniec kadencji Radzie Miejskiej podrzuca się pomysł z prywatyzacją spółek komunalnych.


Co się stało z hotelem, który miał powstać, co się stało z działką, że niespodziewanie czy też spodziewanie sprzedała ją firma, która przecież wygrała przetarg na wybudowanie tam hotelu? Dla przeciętnęnego mieszkańca Brzegu nie uwikłanego w knucia ta sprawa jest wogóle niezrozumiała. To po co ten przetarg?


Jak często burmistrz pukał do ministerialnych drzwi w sprawach Brzegu i dopominał się o interes miasta, a ile razy z nawarstwionych problemów robiły się procesy sądowe?
Ile nas to kosztowało jako podatników. Czy nie można było tych spraw załatwić w bardziej profesjonalny sposób?


Dlatego też, Szanowny Kolego Burmistrzu, nie chowaj się za prasę i redaktora P. Kowalczyka – p.o. szefa sztabu wyborczego. Pokaż co sam potrafisz!


Chcę porozmawiać również ze wszystkimi partiami politycznymi o Brzegu. Podyskutujmy o problemach Brzegu, dlaczego nie zastanowić się, by do sejmiku wybrać najlepszych z naszego miasta, by w końcu Brzeg miał przełożenie w województwie, by w końcu nas doceniono i zobaczono.

Czekam na propozycje, w tym także od wszystkich szefów partii i przewodniczących stowarzyszeń.


Z poważaniem

KRZYSZTOF PUSZCZEWICZ

przewodniczący PO RP
Zarządu Powiatu Brzeskiego

------------------------------------------------------

Zapraszam na moją stronę: http://puszczewicz.platforma.org

WYBORY2010.jpg
Plik ściągnięto 10545 raz(y) 78,4 KB

0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 12:49   

Cieszę się bardzo, że jestem bohaterem tekstów napisanych dla Puszczewicza. To chyba powód do dumy. Chory człowiek (10 dni zwolnienia) i taki heroizm. Musiał wejść na stronę znienawidzonej przez siebie gazety. Poklikać. Ozdobić ją swym własnoręcznie (tak myślę) wklejonym postem. Boję się tylko, że ten tekst to kolejny objaw choroby Puszczewicza. Tym razem groźniejszej. Mimo wszystko, życzę zdrowia – przynajmniej psychicznego. Odnosząc się do niektórych tez, czy stwierdzeń chciałbym zapytać Pana emerytowanego podpułkownika służby więziennej o parę kwestii, o których najprawdopodobniej zapomniał napisać. Czy dalej planuje mnie Pawła Wojciech Tytusa Kowalczyka wymazać gumką? Czy dalej będzie różne osoby nachodził z prośbą o „wykończenie” mojej skromnej osoby? Na razie te dwa krótkie pytanka. Mam nadzieję, że nawet w tak ciężkiej chorobie została Puszczewiczowi choć odrobina honoru i odpowie na nie publicznie.

ps.
Piękne zdjęcie na forum. Dodałbym jeszcze jakiś niemiecki samolot i czołg ... GRATULUJĘ

i odsyłam też forumowiczów TU do pooglądania i poczytania
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-16, 13:19   Gdzie jest Huczyński?

Panie Kowalczyk, jeżeli umiem czytać tekst Pana Puszczewicza, to rekawica nie została rzucona w Pana kierunku. Dalej odpowiada Pan za Huczyńskiego. Czyżby nie miał on nic do powiedzenia?
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 13:28   

PK, Daj sobie spokuj i nie prowokoj daj sie wypowiedziec p.Huczyńskiemu!!!A możeby tak panowie poszli śladem ministrów z Tajlandii!!!Jakiś ring przed ratuszem ale byłaby checa!!!! :-P
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 13:40   Re: Gdzie jest Huczyński?

nikoś napisał/a:
Panie Kowalczyk, jeżeli umiem czytać tekst Pana Puszczewicza, to rekawica nie została rzucona w Pana kierunku. Dalej odpowiada Pan za Huczyńskiego. Czyżby nie miał on nic do powiedzenia?

Przecież pojawiam się w tekście napisanym dla podpułkownika.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 13:45   

PK, ale pytan nie zadał tobie tylko burmistrzowi więc niech on się wypowie
0 UP 0 DOWN
 
nikoś 



Wiek: 64
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-16, 13:46   Re: Gdzie jest Huczyński?

PK napisał/a:

Przecież pojawiam się w tekście napisanym dla podpułkownika.


Oj, taki ważny i mądry Redaktor Naczelny, a nie rozumie co jest napisane!
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 13:51   

blaster napisał/a:
PK, ale pytan nie zadał tobie tylko burmistrzowi więc niech on się wypowie

Skoro chciał zadać pytania to po co wspominał o mnie?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-09-16, 14:03   

Sęk w tym, że wspomniał, że przesłaniasz Burmistrzowi widok na miasto :P .

Wygląda na to, że "alea acta est"...
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 14:41   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Sęk w tym, że wspomniał, że przesłaniasz Burmistrzowi widok na miasto :P .

Wygląda na to, że "alea acta est"...

Tu niestety Franku (członku zresztą PO Puszczewicza) nie chodzi o żarty. Facet od dłuższego czasu, zapewne odkąd powziął zamiar kandydowania, straszy mnie. Jeśli chciał zadać tylko pytania to po co o mnie wspominał. Skoro to zrobił, i ma odrobinę honoru, powinien odpowiedzieć. Tak to widzę.
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 14:47   

PK napisał/a:
straszy mnie.

To czemu nie zgłosisz tego na Policję? :?:
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 15:14   

damian1217 napisał/a:
PK napisał/a:
straszy mnie.

To czemu nie zgłosisz tego na Policję? :?:

Zdecydowałem się na krok dalej. Sprawę sądową.
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 15:21   

Słuszny krok!
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 15:24   

damian1217 napisał/a:
Słuszny krok!

Też tak sądzę :evil:
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-09-16, 15:37   

Gorzej będzie jak nie wygrasz(nie udowodnisz)!!A ostatnio bardzo modne stało się "latanie" po sądach!!!!Wszyscy by się tylko sądzili,podawali :evil: itp.Czyżby jakieś wybory nadchodziły i trzebaby się ludziom przypomnieć?!!
A że zapytam to On cie wywoził do "lasu"i straszył zakopaniem(wymazaniem gumką)?
To nie wiedziałem że w Brzegu jest jakaś "mafia polityczna"(nachodził różne osoby z prośbą o wykończenie mnie).To normalnie kryminał jak z filmu!!! :o
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chce, huczynskim, sie, zmierzyc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu