Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Chcę się zmierzyć z Huczyńskim!
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-09, 07:15   

Marcim B. napisał/a:

A któż Cię obraził wulgarnie?


A nie wiem, kto, ale mam różne podejrzenia. Jakieś telefony do mnie po nocach wydzwaniają, jakieś zastraszania. To też część kampanii?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-10-09, 07:22   

Franco Zarrazzo napisał/a:
A nie wiem, kto, ale mam różne podejrzenia. Jakieś telefony do mnie po nocach wydzwaniają, jakieś zastraszania. To też część kampanii?

No popatrz! A może głosu JJ nie poznajesz? Albo to kolejny męczeński epizod w życiorysie czarującego inaczej po przymusowym wcieleniu? Liczysz na sarkofag?
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-09, 07:43   

Franco Zarrazzo napisał/a:
A nie wiem, kto, ale mam różne podejrzenia. Jakieś telefony do mnie po nocach wydzwaniają, jakieś zastraszania. To też część kampanii?


Według ICD-10 stawiam na F5
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-09, 14:11   

Franco Zarrazzo napisał/a:

A nie wiem, kto, ale mam różne podejrzenia. Jakieś telefony do mnie po nocach wydzwaniają, jakieś zastraszania. To też część kampanii?


Proponuję na 112 zadzwonić :evil:
A wsprawie zmierzenia się polecam Chce się zmierzyć
0 UP 0 DOWN
 
GNOM 
ROMEK



Wiek: 49
Dołączył: 01 Lip 2010

UP 696 / UP 75



Wysłany: 2010-10-09, 15:28   

Panowie - i znów jak zawsze - wyzwiska , oskarżenia - jakież to wśród polityczaków "normalne". Żadnych konkretów .
Dlatego możecie być pewni że żaden z was ( wasi Kandydaci) na mój głos liczyć nie mają co - poszukam kogoś "NORMALNIEJSZEGO" może być bezpartyjny.

A wam proponuje pojedynek na pistolety ( tak to dawniej dżentelmeni załatwiali) - jest szansa że w tym mieście ubędzie dwóch pieniaczy.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-10-09, 16:50   

GNOM napisał/a:
Panowie - i znów jak zawsze - wyzwiska , oskarżenia - jakież to wśród polityczaków "normalne". Żadnych konkretów .
Dlatego możecie być pewni że żaden z was ( wasi Kandydaci) na mój głos liczyć nie mają co - poszukam kogoś "NORMALNIEJSZEGO" może być bezpartyjny.

A wam proponuje pojedynek na pistolety ( tak to dawniej dżentelmeni załatwiali) - jest szansa że w tym mieście ubędzie dwóch pieniaczy.


albo niech zmierzą kto ma większego :lol:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-10-10, 07:27   

Marcinie, co ma stary piernik Struzik do naszych wiatraków? :wink:
Myślę, że każdy z wypowiadających się kandydatów przedstawił tak znikomy program, gdyż nie ma żadnego programu. Banały, banały i banały. Interesuje mnie , który z Was ,kandydatów na burmistrza, zamierza zmierzyć się skutecznie z GDDKiA i UMWO w sprawie tak nam bliskiej , czyli obwodnicy P-P i drugiej przeprawy oraz remontu drogi nr 401 będącej wizytówką powiatu dla zjeżdżających z autostrady, a także DK nr 39 ( od krzyżówki koło Zielęcic do ronda koło Łukowic ). Który z radnych ma " wystrzałowy" pomysł na wsparcie działań w tej kwestii. Kiedy i jakie są plany rewitalizacji terenów pofortecznych, tzn. Parku Centralnego, by stał się perłą , a jest nią niewątpliwie jednakże wymaga jeszcze wiele nakładów środków i pracy. Czy zamierzacie kontynuować inicjatywę p. Huczyńskiego w sprawie włączenia, objęcia Brzegu w obręb aglomeracji wrocławskiej ? Czy , szanowni panowie, popieracie wprowadzenie przekazywania podatku od posiadania psa na rzecz przytuliska dla bezdomnych zwierząt i jakie macie pomysły w sprawie walki z bezdomnością zwierząt ? Sprawy historyczne: jakie są Wasze zamierzenia w kwestii promocji miasta i powiatu w związku z jego bogatą historią ( obchody bitwy małujowickiej, odpowiednie banery informujące o takiej imprezie i miejscu bitwy np. przy A 4 ? Na razie tyle :wink: .
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-10-10, 07:29   

Przypomniało się :D . Poprzez gminę Grodków nasz powiat należy do eurorgeionu " Pradziad" , co zatem w związku z tym ?
0 UP 0 DOWN
 
(prze)radny 
(prze)radny



Wiek: 71
Dołączył: 18 Kwi 2010

UP 4 / UP 8



Wysłany: 2010-10-10, 07:57   

mulder napisał/a:
Czy , szanowni panowie, popieracie wprowadzenie przekazywania podatku od posiadania psa na rzecz przytuliska dla bezdomnych zwierząt i jakie macie pomysły w sprawie walki z bezdomnością zwierząt ?


Szanowny Mulderze informuję uprzejmie, że Gmina Miasto Brzeg od ładnych kilku lat nie pobiera od jej mieszkańców podatku od posiadania psa. Nie może więc przekazywać tegoż przytulisku dla bezdomnych zwierząt. Natomiast Gmina Miasto Brzeg na podstawie umowy zawartej w wyniku rozstrzygnięcia przetargu na prowadzenie przytuliska z firmą Zakład Higieny Komunalnej sp. z o.o. opłaca funkcjonowanie tego obiektu. Stąd też moje pytanie, czy jesteś zwolennikiem powtórnego obciążenia mieszkańców tym podatkiem. Dla jasności dodam, że szacunki liczby psów dokonane na podstawie wpływów tego podatku wskazywały na to, że płaci go niewielka część posiadaczy psów.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-10-10, 07:57   

mulder napisał/a:
który z Was ,kandydatów na burmistrza, zamierza zmierzyć się skutecznie z GDDKiA i UMWO w sprawie tak nam bliskiej , czyli obwodnicy P-P i drugiej przeprawy oraz remontu drogi nr 401 będącej wizytówką powiatu dla zjeżdżających z autostrady, a także DK nr 39 ( od krzyżówki koło Zielęcic do ronda koło Łukowic

Mierzyć i ważyć się w tych sprawach zamierzają pewnie wszyscy kandydaci na radnych powiatowych, ale czy skutecznie, to już zależy od wyników nie najbliższych, ale przyszłorocznych wyborów. Zależy od tego co będzie po PO. O tym chyba wiesz, jak dotąd obecne władze GDDKiA traktowały nasze potrzeby artykułowane przez brzeskich przedstawicieli z różnych opcji :cry:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-10-10, 10:48   

Szanowny ( Prze)radny,dziękuję za przypomnienie. :oops:
Marcinie, dlatego tez pytam , jaką strategię obierze potencjalny kandydat ?
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-10-10, 12:29   

mulder napisał/a:
Czy zamierzacie kontynuować inicjatywę p. Huczyńskiego w sprawie włączenia, objęcia Brzegu w obręb aglomeracji wrocławskiej ?


W ostatnim wydaniu PPB znajdujemy takie oto zdania wypowiedziane przez Burmistrza:
"Cały czas uczestniczę w pracach zespołu d.s. tworzenia Kolejki Aglomeracji Wrocławskiej. I dlatego mam nadzieję na częste i szybkie połączenie z Wrocławiem.[...]"
Burmistrzowi chodzi zapewne o DKD czyli "Dolnośląską Kolej Dojazdową" :wink: ale dobrze, że zauważono w końcu pewną szansę dla Brzegu. Zaniedbania mogą odbić się w kolejnych latach bardzo negatywnie. Nie wyobrażam sobie, że mniejsza Oława będzie miała pociągi DKD co pół godziny (docelowo jeszcze częściej), a my nie. Do tego część połączeń w ramach DKD mają obsługiwać także nowe jednostki EZT, co podniesie komfort dojazdu.

Może jakieś szczegóły redaktorowi PK, udałoby się wyciągnąć od Burmistrza.

Będzie też kilka okazji do omówienia włączenia Brzegu do systemu DKD. Najbliższa to zakończenie modernizacji peronów i torów w Brzegu. Pewnie zjedzie się cała śmietanka PKP i polityków. Może warto zaprosić Marszałka z Dolnego Śląska czy Prezydenta Wrocławia, którzy przy sprawie Kolei będą mieli najwięcej do powiedzenia.

Oczywiście słowa powyższe odnoszą się też do innych kandydatów na burmistrza. Wszelkie starania zakończone pozytywnym rozwiązaniem lub zaniechania wszyscy dojeżdżający do Wrocławia na pewno zapamiętają.

PS. Na dziś można by załatwić inną sprawę: włączenie Brzegu w system biletowy, integrujący kolej z komunikacją miejską we Wrocławiu :) O to też można zapytać Burmistrza.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-11, 00:20   

mulder napisał/a:
remontu drogi nr 401 będącej wizytówką powiatu dla zjeżdżających z autostrady

Chodzi Ci o fragment na terenie woj dolnośląskiego, na remont którego samorząd wojewódzki przeznaczył 4 mln zł i który właśnie jest remontowany?
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-10-11, 21:33   

To jest droga nr 403 > " Moja " droga przebiega przez Przylesie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chce, huczynskim, sie, zmierzyc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu