Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-12, 20:03
[02.07.2006r.] Musical Kopciuch
Autor Wiadomość
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-07-03, 00:55   

Cyborg napisał/a:
Jestem pod wrażeniem. Było warto.


SUPER ŻE SIĘ PODOBAŁO !!!

A jak wrażenia pozostałych forumowiczów ???

M.IN. DZIĘKI FORUMBRZEG.PL SPRZEDANYCH ZOSTAŁO 108 BILETÓW !!!! JAK NA BRZEG I IMPREZY PRZEZ NAS ROBIONE TO DUŻO I TROSZKE KASKI WIEC SERDECZNE DZIĘKI !!!!!!

PODZIELCIE SIĘ WRAŻENIAMI :-P :mrgreen: :-P
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-03, 07:44   

Nie wiem jak inni, ale ja jestem zachwycona i bardzo pozytywnie zaskoczona :shock:
Po 1 podobała mi się muzyka, bo to klimaty, które lubię :) Po 2 podobał mi się taniec, zwłaszcza kilku osóbek, w związku z tym mają więcej fotek niż inni :wink: Po 3 z tym światłem nie było aż tak źle, jak się obawiałam. Co prawda fotki nie wyszły rewelacyjne, ale do samego oglądania takie światełko było w porządku. Pozdrawiam całą ekipę, która zasłużyła na gromkie brawa :D Dziękuję za to, że dostarczyliście mi wielu nowych i przyjemnych wrażeń :wink: Pozdrawiam różnież Ciebie a2r (chyba powinnam powiedzieć Was :wink: ) i dziękuję za zaproszenie. Na koniec chciałabym podziękować tym, którzy wraz ze mną spędzili ten czas na balkonie. Nie ma to jak dobre przedstawienie w doborowym towarzystwie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-07-03, 08:56   

Inez napisał/a:
Pozdrawiam różnież Ciebie a2r (chyba powinnam powiedzieć Was ) i dziękuję za zaproszenie.


DZIĘKUJEMY !!! POLECAMY SIE NA PRZYSZŁOŚĆ !!! :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-03, 10:25   

Zgodnie z obietnicą pojawiliśmy się razem z Angel i zabraliśmy małą Olę. Agi nie zabraliśmy, ponieważ stwierdziliśmy, że jeszcze jest za młoda na to przedstwienie.

Wrażenia jak najbardziej pozytywne, jak po każdym przedstawieniu teartu LOŻA.
Były momenty gdy tak mnie wciagał, ze darowałem sobie fotografowanie i wolałem obejrzeć jakiś taniec/układ bez obiektywu :)

Przedstawienie dopracowane do każdego najmniejszego szczegółu. Zapewne przygotowania wymagały wiele godzin ćwiczeń i prób, ale efekt jest widoczny.
Całemu zespołowi należą się GRATULACJE i trzymajcie tak dalej. <tak>

Kiepściuchno spisała się publiczność. Podad 100 osób to niewiele w porównaniu i ilościa możliwości pomieszczenia w sali i na balkonach. Niestety tak jest, że jak coś dają za darmo to lecą tłumy i zabijają się o miejsca, ale gdy trzeba zapłacic to już gorzej.
Nie żałuję 5zł, bo warto było.

P.S. Kilka fotek mam, postaram się na dniach wrzucić (choć nie sa najlepszej jakości)

--
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-03, 10:53   

alferx napisał/a:


Kiepściuchno spisała się publiczność. Podad 100 osób to niewiele w porównaniu i ilościa możliwości pomieszczenia w sali i na balkonach. Niestety tak jest, że jak coś dają za darmo to lecą tłumy i zabijają się o miejsca, ale gdy trzeba zapłacic to już gorzej.
Nie żałuję 5zł, bo warto było.


Pozwolę sobie votum separatum złożyć do tej części wypowiedzi. Np Akcja CENTRUM też była za free i jakoś nie widziałem tłumów :P . A z tych głośno reklamowanych imprez, np. Warsztaty Literackie SYFON - ta część imprez dla ludzi z miasta po prostu... hmm... frewkencyjna porażka. Przynajmniej te imprezy, na których uczestniczyłem. A wstęp wolny.

Dochodzi jeszcze czynnik psychologiczny - pisałem o tym już kilkakrotnie - duża część społeczeństwa jest zrażona do BCKu i imprez tam organizowanych, chociażby z faktu kojarzenia tych działań z Tubą "Obecniepanującego" Burmistrza. Na ten jeden przykład. Inna część nie chodzi, bo np. całuje klamkę widowni podczas seansów kina, które się nie odbywają z racji za małej frekwencji. Zraża się..... Itede....

A zresztą.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Angelisia 
:D:P:*:)):>


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Miateczko CUDÓW:D

Wysłany: 2006-07-03, 13:38   

Wczoraj byłam na "KOPCIUCHU" i bardzo ale to bardzo mi się podobało :D :D ja tez nie żałuje tych 5 zł bo naprawde było warto. Wielkie Gratulacje dla twórców musicalu i całego TM " LOŻA" :mrgreen: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-03, 22:08   

Bardzo mi sie podobało, bardzo , bardzo.....Podziwiam tych ludzi i ciesze się ze tak kochają taniec. Pomimo głosnej muzyki Oleńka zasneła co pozwoliło mi spokojnie obejrzeć przedstawienie :) I super ze mieliśmy balkonik dla siebie. :D
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-07-03, 23:30   

Angel napisał/a:
I super ze mieliśmy balkonik dla siebie.


to była Loża Szyderców... :mrgreen: :-P :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
nidrey 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: zza szafy

Wysłany: 2006-07-06, 11:47   

Bosko było...;] Szczerze powiem, że nie spodziewałam się takiego rewelacyjnego przedstawienia. A co do małej frekwencji - dużo osób widziało już Kopciucha podczas wcześniejszych występów. W końcu to nie była pierwsza odsłona ;P Chociaż i mimo tego spotkałam osoby, które zdecydowały się iść na Kopciucha drugi raz ;]
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-06, 14:57   

coś mi się wydaje że musze żałować że mnie tam nie było...to kiedy kolejny spektakl czy przedstawienie :?:
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-06, 15:22   

warlike napisał/a:
coś mi się wydaje że musze żałować że mnie tam nie było...to kiedy kolejny spektakl czy przedstawienie :?:


Odpowiedź :

a2r napisał/a:
Najprawdopodobniej KOPCIUCHA gramy ostatni raz w tym roku w Brzegu... :cry: Zbyt wielu osobom na tym zależy... :wink:


Trzeba będzie śledzic informacje. mam nadzieję że a2r będzie podawać gdzie bedą się odbywac przedstawienia.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-07-06, 17:44   

Jest szansa ze uda nam się zagrać KOPCIUCHA jeszcze we wrześniu przed występem we Wrocławiu ;)

Ilość osób na tym koncercie była jedną z najwyższych w ostatnich latach jeśli chodzi o produkcje bckowskie (koncerty, teatry itp...) które były biletowane... !!!

teraz czekamy na decyzję dyrekcji czy tą kaskę z biletów dostaniemy na warsztaty..

dalsze info w razie czego uaktualnię!!!

pozdrawiam !!!

ps. yasiu jestem chłolernie ciekaw twojej opini o KOPCIUCHU ;)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-06, 19:18   

a2r, mi sie bardzo podobał :) byłem 3 razy, czekam na kolejne inne :P spektakle hihi
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-07, 21:56   

Hmm - zdaje się, że zginęło tutaj kilkadziesiąt postów? Ktoś coś powie w tym temacie?
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-07, 21:58   

Sorki chłopaki, ale Info bieżące to moja działka i zmuszona zostałam trochę okroić ten temat. Koniec z przepychankami :!: :!: :!:
Żadnych przepychanek i kłótni w moim dziale, bo (zgodnie z regulaminem) posypią się otrzeżenia i nie będę patrzyła, czy to kumpel czy obca osoba. Chyba jasno się wyraziłam :roll:

Przypominam, że temat brzmi: "Musical Kopciuch" opowiadajmy o swoich wrażeniach po spektaklu, o planach i terminach warsztatów, czy po prostu o tych młodych ludziach, którzy wyszli na scenę i pokazali się z jak najlepszej strony :)

Zachęcam do dalszej dyskusji związanej bezpośrednio z tematem :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 02, 07, 2006r, kopciuch, musical


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu