Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ManiekBRG!
2012-01-23, 19:37
Tworzenie Stron www
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-08-25, 20:20   

powiew, a na kogo rejestrujesz domenę? Na siebie?
0 UP 0 DOWN
 
powiew 



Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-08-25, 21:29   

Domena jest zarejestrowana na klienta, czyli właściciel domeny to np. firma tylko obsługa techniczna jest wpisana jako moja firma.
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2010-08-26, 10:55   

powiew napisał/a:
W tych 390 zł masz:
-Serwer
-Domenę


ok,

powiew napisał/a:
-Dostosowanie Graficzne


Hmm, dostosowanie graficzne - cóż mam przez to rozumieć (wgranie gotowego szablonu i podmiana banera głównego czy może autorski projekt z wymagającym klientem z mało sprecyzowanym zmysłem graficznym). Czy przychodzący klient ze swoją wizją strony też się mieści w tej cenie?

powiew napisał/a:
-Wszystkie teksty na stronę


Co to znaczy? Kopiuj/wklej ze strony konkurencji czy opracowanie treści przez copywritera autorskiego tekstu, który jak zapewne wiesz jest podstawą do jakiegokolwiek pozycjonowania obecnie?

powiew napisał/a:
-Dożywotnią opiekę, drobne zmiany


Co zawiera ta opieka? Drobne zmiany typu? Co do opieki - czy nadal będziesz oferował dożywotnią opiekę mając zrobionych powiedzmy 100 stron? Ok, przy 10 to bez problemu każdemu możesz pomóc, ale jak będzie wyglądała owa opieka przy dużej ilości klientów. Niech po roku z 50 klientów zażąda drobnych zmian w stronie - wykonasz te zmiany nieodpłatnie? Jeśli tak, to na czym zarobisz w danym momencie, nie realizując bieżących zleceń? Zatrudnisz pracownika tylko po aby obsługiwał owe zmiany? Wątpię... Więc nie ma co ludziom makaron na uszy nawlekać - jest to nierealne.

powiew napisał/a:
-Pozycjonowanie


Opisz proszę jak wygląda owe pozycjonowanie. Nie sztuka wyciągnąć stronę po nazwie domeny lub na frazę mało popularną lub bardzo niszową. Dlaczego firmy zajmujące się tym tylko biorą taką kasę za swoje usługi? Co powiesz klientowi, który zamówi stronę i będzie w indeksie na 1000 pozycji? Bo piszesz pozycjonowanie, bez sprecyzowanego opisu. A klienta mylisz w ten sposób. Ja nigdy bym nie nakręcał klienta, że w cenie jest pozycjonowanie, mówię że strona jest przygotowana do tego procesu, tak jak jest faktycznie.

powiew napisał/a:
Czy to jest drogo nie sądze, w innej firmie za to wszystko musisz zapłacić.


A dlaczego? Z powodów jakie podałem powyżej oraz koszty związane z firmą, inaczej jest jak się jest samemu a inaczej jak pracuje się w kilka osób które się zatrudnia. Można byłoby powiedzieć, no to pracuj sam, ale NIGDY samemu nie jest aż takim kozakiem, aby być dobrym we wszystkim. To że ja jestem programistą, znam bardzo dobrze programy graficzne itd. ma się nijak do umiejętności moich grafików. Zobaczymy jak szybko zaczniesz podnosić cenę ;)

powiew napisał/a:
I proponuje się bardziej zagłębić w tego CMSa zanim bzdury zaczniesz pisać i ludzi w błąd wprowadzać, są tam opcje płatne o wiele bardziej rozbudowane od podstawowej, i nawet podstawowa nie jest aż tak prosta ma wiele zalet. Widziałem dużo gorsze CMSy niż ten i były autorskie.


A na ten temat jeszcze napisze słów kilka, ale w tej chwili brak czasu - work.
0 UP 0 DOWN
 
powiew 



Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-08-26, 17:22   

Nie oczerniaj mojej Firmy jak to jest gotowy szablon www.thc-thc.com to znajdź mi go!!!

Czujesz się zagrożony czy co wcinając się i komentując moją pracę!!!

Nie mam zamiaru się przed tobą tłumaczyć co i jak robię.

PS tych wypocin powyżej nawet nie chce mi się czytać.
Ostatnio zmieniony przez warlike 2010-11-02, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-08-26, 17:43   

Coś tutaj chyba delikatny temat... przecież można na spokojnie wyjaśnić wszystko :)
0 UP 0 DOWN
 
powiew 



Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-08-26, 17:46   

Pan createwww poczuł się zagrożony odkąd pojawiłem się na forum i cały czas próbuje podważyć moją pracę, a jest to dla mnie denerwujące.
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2010-08-26, 19:12   

Pan_Pasztet, Czytaj, można ale koledze kozaczenie i brak argumentów doskwiera - dawno się tak nie uśmiałem.

powiew, pisz se co chcesz, pamiętaj abyś się nie zagalopował, bo wyciągnę konsekwencje prawne.

a oto kultura i pełne przemawiające argumenty na PW:





ta wiadomość jest pełna argumentów - rzeczowych.



Ciekawe czy jesteś tak odważny aby mi to w twarz powtórzyć - hmm...
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-08-26, 19:22   

ptak82, PW jest od tego, żeby zostało na PW! w tym momencie jesteś dla mnie dziecinny :/

A tak serio to obaj jesteście śmieszni :mrgreen:
ciekawe dlaczego ja nie tępię ludzi, którzy tak samo jak ja robią biżuterię? tylko jeszcze sobie nawzajem radzimy i inspirujemy się swoimi pracami?? wiadomo, że każdy ma inną rękę i inaczej tworzy.. do stron też się to odnosi.. moim zdaniem ptak82, niepotrzebnie w ogóle zacząłeś tępić kolegę po fachu.. nawet mi jak patrzę na to z boku śmierdzi chęcią pozbycia się konkurencji... mnie też wkurzają ludzie, którzy dumpingują ceny, w biżuterii też to działa! ale zawsze tłumaczę sobie, że to do klienta należy decyzja czy kupi g***o u kogoś innego czy u mnie coś, co mu posłuży lata :-P
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2010-08-26, 19:32   

colutea napisał/a:
w tym momencie jesteś dla mnie dziecinny :/


A ostatnie PW kolegi powiew nazwałabyś konstruktywną krytyką? Tzn, że PW służy do bluzgania na innych i nic nie można z tym zrobić. Jako adresat tej korespondencji mam prawo ją opublikować - aby nie było, że coś jest naciągane to opublikowałem cały wątek.

colutea napisał/a:
ciekawe dlaczego ja nie tępię ludzi, którzy tak samo jak ja robią biżuterię?


Ale ja go nie tępie, w czym widzisz tutaj tępienie? W tym, że zapytałem co rozumie przez te 5 punktów co napisał? To lepiej abym zakładał kolejne konto aby móc zapytać o to? Bezsensu.

Jeszcze raz napisze - nie chodzi mi o jakieś tępienie - ja napisałem rzeczowe posty, z myślą, że kolega rzeczowo odpisze i co? Nic foch i argumenty typu ciota czy gej.

Odnośnie cen, ok niech bierze ile chce ale niech jasno określi co jest w cenie a nie mydli że będzie stroną się przez 50 lat za free zajmował.
0 UP 0 DOWN
 
powiew 



Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-08-26, 19:38   

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-08-26, 19:39   

Jeśli PW Cię obraża to zgłaszasz to ADMINOWI.. taką wyznaję zasadę... brzydzę się wyciąganiem na forum ogólne tego, co ktoś napisał na PW.. ja też miałam na tym forum starczę słowną z jedna osobą i ja i ona nawzajem się wyzywałyśmy od najgorszych, ale jakoś nie kojarzę żebym ja czy ona miała jakieś problemy z tego powodu... było minęło...


powiew, Tobie też radzę sobie odpuścić, bo w najlepszych wypadku skończy się ostrzeżeniem i długo sobie tutaj darmowej reklamy nie porobisz...

Z mojej strony tyle, chcecie to się żryjcie dalej, mi nic do tego.
Ostatnio zmieniony przez warlike 2010-11-02, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
powiew 



Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-08-26, 19:41   

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2010-08-26, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-08-26, 19:42   

Dobra koniec przepychanek. Kto teraz się wychyli dostanie urlop na forum. Nie żartuję!
0 UP 0 DOWN
 
powiew 



Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-08-26, 19:42   

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-08-26, 19:44   

powiew, nie reagowałem wcześniej choć może powinienem zanim z twojej strony padły wyzwiska.

Jeżeli ktoś Ci przeszkodził w reklamie to miej do niego pretensje a nie do całego forum.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: stron, tworzenie, www


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu